Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zamiast rózgi - czyli prezenty dla niegrzecznych maluchów

181 711  
751   23  
Jak nie będziesz grzeczny, to Mikołaj przyniesie ci rózgę! - rzekła matka zirytowana rozwrzeszczanym efektem małżeńskiej prokreacji. Tylko jak tu wytłumaczyć rodzicielce, że wymagamy odrobiny kreatywności od tego spoconego, odzianego na czerwono grubasa, który uważa, że kawałek patyka to idealny prezent dla niegrzecznego gówniarza.
Aby ułatwić temu staremu piernikowi z nadmiarem cholesterolu robotę, zdecydowaliśmy się przedstawić kilka podarunków idealnych dla każdego ZŁEGO dziecka.

#1. Lalki Julien Martinez

Czyli...
...koszmarny sen Tima Burtona (zaraz, czy ten facet może mieć w ogóle normalne sny?). Pan Martinez tworzy tego typu lalki od dobrych piętnastu lat. Niestety, miast trafiać do masowej produkcji, te oto upiorki lądują w szklanych muzealnych gablotach, wywołując zachwyt znawców talentu ich autora. Ale nie takie rzeczy Mikołaj już załatwiał...
Stewie Griffin po zmianie płci???

#2. Pluszaki Horrible Sweet

Mimo że bardziej przypominają dorodne ziemniaczane bulwy, to zabaweczki takie są doskonałym prezentem dla każdego brzdąca, który z sadystycznym obłędem w oczach wypruwa swoim pluszowym misiom waciane bebechy, a następnie wpycha je do misiowego pyszczka, całość polewa benzyną z zapalniczki taty i... No, co...? Nigdy tak nie robiliście?

#3. Nazbyt realistyczne noworodki

Nie do końca wiadomo co tu jest bardziej przerażające: czy to fakt, że kukły sprzedawane przez firmę Reborn Baby wyglądają tak bardzo realistycznie, czy może to, że te gumowe noworodki nie mają w sobie ni krzty życia?


Laleczki te tworzone są przez pewną artystkę zaszytą w jednej ze szkockich wsi. Większość z jej prac sprzedawanych jest na eBayu.


#4. „Symptomy” firmy Flapjack

Bawiąc uczyć – powiadają. O ile za pomocą zestawu: młotek + piła + palnik acetylenowy każdy dzieciak może w zabawny sposób zapoznać się ze szczegółami anatomii swych klasowych rówieśników, to już figurki z serii „Symptomy” w trochę delikatniejszy sposób wizualizują naszym pociechom objawy różnych paskudnych dolegliwości. Takich jak:

ból głowy
świąd głowy
depresja
płytki oddech

#5. Mózgi skaczące

Emilio Garcia to artysta, który z dużą swobodą porusza się w tematyce mózgów. Tak jest - najbardziej znanym dziełem mózgowego twórcy jest myszka Miki opasana różowawymi fałdami, podobnymi do tych pokrywających galaretowatą masę, którą każdy z nas ma pod czerepem.

Jednak „sztandarowym” dziełem Garcii jest „Skaczący mózg”. Stworek ten tak bardzo spodobał się pewnemu producentowi zabawek, że postanowił on wypuścić na rynek serię takich pokracznych żabomózgów.


#6. Lalki Jona Beinarta

Każde zrównoważone dziecko, wiedzione typową dla wieku pełzanego ciekawością, musiało choć raz pobawić się w małoletniego dr Frankensteina poprzez zaburzenie naturalnego ładu i porządku lalki swojej starszej siostry. Osiągnąć to można takimi czynnościami jak urwanie jej głowy (lalce, nie siostrze!) i wetknięcie jej w miejsce lewej nogi, uprzednio zamieniając miejscami górne kończyny zabawki. Niektórzy z tego wyrastają, inni wchodząc w dorosłość robią krok do przodu i znajdują w tych sadystycznych zabiegach sposób na życie. Tak właśnie zrobił Jon Beinart.


Gdyby tylko te zabawki były na sprzedaż, można by sprawić córeczce ośmiogłową lalkę o czternastu odnóżach.

#7. Miś

Dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci. Ten oto pluszak z jakiegoś powodu wywołuje pewien niepokój u troskliwych rodziców.


No, chyba że ci nieświadomi zagrożenia ojcowie i mamusie odcinając się od internetowej papki nie są świadomi zagrożenia płynącego z faktu, że ich pociecha spać będzie u boku takiej przytulanki... W ten sposób właśnie Mikołaj chce Ci powiedzieć jak bardzo byłeś niegrzeczny w tym roku.


#8. Co w Charlim Brownie piszczy?

Pozycja obowiązkowa dla pociech ciekawych tego, jak wyglądają obdarte ze skóry czaszki słynnych bohaterów dziecięcych seriali. Rąbek tajemnicy odsłania ekipa z Garage Works Industries. To dzięki nim ząbki do nas szczerzy Charlie Brown (hej, teraz przynajmniej nie wygląda na depresyjną sierotę!)


niezrównoważony dinuś Barney


promujące homoseksualizm, alkoholizm oraz impresjonizm teletubisie


oraz urzeczywistnienie słowa „gastrofaza”, czyli Pac-Man


A Wy co chcielibyście dostać od Mikołaja w ramach surowej reprymendy za ordynarnie przepitą ostatnią sesję?

2

Oglądany: 181711x | Komentarzy: 23 | Okejek: 751 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.05

19.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało