Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia XVI

26 085  
183   4  
Dziś o polskim Frankensteinie, dziwnych telefonach Rosjanek, uniewinnieniu Johna Morrisona oraz prezerwatywach w kościele katolickim.

Poniedziałek

Niemieckie media są zszokowane zajściem, do którego doszło w Bielefeld. Umięśniony mężczyzna, który miał na sobie tylko łańcuszek, wszedł do sklepu i zamówił sześć zwykłych bułek i dwie z ziarnami. Nie do końca jest jasne skąd wyjął banknot o nominale pięć euro, za zakupy jednak zapłacił i odjechał w nieznanym kierunku. 

Wtorek

Czwarta nad ranem, Sankt Petersburg...
 Kobieta dzwoni na posterunek z informacją, że zaraz wybuchnie jej kot, który nażarł się materiałów wybuchowych. Wezwany na miejsce patrol stwierdza, że w mieszkaniu nie ma żadnych tego typu materiałów, a kot jest co prawda gruby, ale raczej nie ma zamiaru wybuchnąć. Rosjanka zostaje upomniana przez funkcjonariuszy i poproszona o niezawracanie im głowy będąc pod wpływem alkoholu.


Środa

Jim Morrison ma zostać uwolniony od zarzutów obnażania się podczas jednego ze swoich koncertów. Sprawa rozpoczęła się skromne 41 lat temu w Miami. Wymiar sprawiedliwości ma zamiar wreszcie ją zamknąć i wcale nie będzie mu w tym przeszkadzać fakt, że lider The Doors nie żyje od 39 lat. Odkryte kilka dni temu dowody mają ostatecznie przesądzać o jego niewinności. Ciekawe co by się stało, gdyby jednak sąd orzekł inaczej? Z grobu za kratki?


Czwartek

Bohaterski czyn zdesperowanej rosyjskiej matki poszedł na marne... Kobieta zadzwoniła na policję z informacją, że jej córka, która wsiadała na pokład samolotu, ma przy sobie bombę. W rezultacie aresztowano obie kobiety, bo donos okazał się nieprawdziwy. Matka wymyślając historyjkę o bombie chciała uniemożliwić lot córki do Maroka, bo ta miała tam wyjść za muzułmanina. Cóż - może chociaż jej potomkowie będą kiedyś wsiadać do samolotu z bombami? Albo chociaż jej kot?


Piątek

Panowie, pamiętajcie! Przy piwie nie rozmawiajcie o kosiarkach! Od tego właśnie tematu rozpoczęła się kłótnia pomiędzy kilkoma mężczyznami w Kentucky. Nie do końca znany jest jej dokładny przebieg, ale awantura zakończyła się... zjedzeniem własnej brody przez jednego z nich. Sprawą zajęła się policja. Poszkodowany twierdzi, że nie żywi złych uczuć do swoich kompanów z baru, którzy zmusili go do zjedzenia brody, ale według jego relacji nie smakowała ona najlepiej.

Sobota

W ubiegłym tygodniu cały świat obiegła wiadomość o tym, że papież uznał za dopuszczalne stosowanie prezerwatyw. Tych wszystkich, którzy popędzili do kiosków po kondomy musimy jednak uspokoić. W sobotę ogłoszono, że wyjątki dotyczą tylko pojedynczych przypadków i obowiązują raczej w krajach afrykańskich, gdzie szerzy się HIV. Polacy dalej muszą uprawiać seks bez zabezpieczeń.

Niedziela

Zakończyły się wybory samorządowe w naszym kraju. Choć wyniki nie zostały jeszcze zatwierdzone, jednego możemy być pewni - burmistrzem Sławna dalej będzie Frankenstein. Konkretniej dr inż. Krzysztof Frankenstein. Był on jedynym kandydatem w tej miejscowości. Reszta najwyraźniej przestraszyła się nazwiska burmistrza i postanowiła z nim nie zadzierać. 

Oglądany: 26085x | Komentarzy: 4 | Okejek: 183 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało