Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Superbohaterowie są wśród nas! - rozwiązanie konkursu

89 883  
391   22  
Stało się! Wasze głowy eksplodowały świeżymi pomysłami i oto pojawiło się nowe grono superbohaterów na ziemi. Czy uratują świat przed katastrofą? Tego jeszcze nie wiemy, więc póki co przedstawiamy ich sylwetki.

Beerman


 
Moce: ratowanie słabych imprez

  
 Moce Hamstermana: umiejętność jedzenia biszkoptów na czas, zapewnianie dostaw prądu podczas burzy dzięki bieganiu w kółeczku. Poza tym jest zawsze tam, gdy komuś brakuje partnera do picia (i jedzenia).
 
 

Karol - dawniej normalny chłopak. Buszując po internecie w poszukiwaniu nowych doznań trafił na sekretną Tajwańska stronę pornograficzną. Po obejrzeniu filmu "FIVE Vomiting Horses, one pregnant whore with dick". Uległ wewnętrznej przemianie.
 
W klerykalnym świecie uzurpowanym przez psychopatycznych księży. FAP FAP-MAN jest ostatnią deską ratunku dla spragnionych amatorów jednoręcznej ekwilibrystyki.
 
Moce: W starciu z przeważającymi siłami wroga posługuje się Lubrykant-ową lancą, oraz mosiężnym trzepcepsem mocy. Prócz tego FAP FAP MAN potrafi rzutować pornusy z oczu na ścianę. I tworzyć chusteczki z otaczającej go materii.
 
FAP FAP-MAN : drugi najlepszy przyjaciel twojego najlepszego przyjaciela.

 Joanna Crosskeeper 
 Żródło Mocy:
- Wiara w powodzenie misji krzyżowej krucjaty przeciw Żydom, Masonom,Żydom, Tuskom, Żydom, Komoruskom, Homoseksualistom, Żydom (...) w imię wyższej sprawy (której sedna sama określić nie jest w stanie)
Atrybuty:
-pierscień Prezesa- +10 do mocy krzyża
-laska Papy Rydza- + 15 do mocy krzyża
-radio Papy Rydza- + 5 do perswazji
-szarfa z pierwotnego krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego- + 10 do Zwinności
Status: wysoce niebezpieczna
 
 


Nazwa: Człowiek-Pożyczka (John P. Ożyczka)
Strój: Nienagannie skrojony garnitur
Gadżet: Plakaty z odrywanym numerem telefonu, które rozwiesza we wszystkich możliwych miejscach; wiertarka marki "Windykator", Pożyczkomobil
Moce: Pożyczkowy zmysł który pomaga wykryć mu każdego dłużnika firmy "Profit-End", nienaganne super-maniery, umiejętność przychodzenia w nieodpowiednim czasie

III nagroda


 
Strzał w pape marwelowskich leszczy.
Super Hero, który postanowił walczyć ze złem dręczącym nasz kraj. Swój kostium stworzył na bazie odziedziczonego po dziadku ormowskiego uniformu.
Jego super mocą jest możliwość przyjęcia niezliczonej ilości ciosów. Moc aktywuje się dopiero po 4 kolejce. Po większej ilości dochodzą inne moce niewidzialność megaszybkość, super hiper mega diss na poliityków itp.

II nagroda

I nagroda

 Kapitan PolskaMoce: wiecznie wkurzenie, super zawiść, mega pesymizm, hiper pijaństwo, zero tolerancji.
 

Autor pracy, która zdobyła I miejsce (Shogunek666) otrzymuje konto Superbojownika, oryginalną koszulkę Joe Monstera oraz strój umięśnionego Batmana, który pozwoli mu w wolnych chwilach samemu zostać bohaterem. Autorowi drugiego miejsca (Gawlor) przyznajemy przedłużenie konta na rok oraz film The Box: Pułapka. Zdobywca trzeciego miejsca (Hrabia777) otrzymuje od nas książkę oraz przedłużenie na pół roku. Wszyscy wyróżnieni automatycznie mają przedłużane konta na 3 miesiące. Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy i zachęcamy do dalszej zabawy z nami!
 Strój umięśnionego Batmana załatwił sklep:


Oglądany: 89883x | Komentarzy: 22 | Okejek: 391 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało