Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia

36 479  
313   10  
O psie-motocykliście, pechowym złodzieju, tango-terapii, malejącej liczbie naturystów i napromieniowanych dzikach w dzisiejszym Satyrycznym  Podsumowaniu Tygodnia.
 
Poniedziałek
 
Całe Włochy zelektryzowała wiadomość o tym, że ukarano mandatem mężczyznę, który podróżował motocyklem... z psem. Media nie podają, który z nich prowadził jednoślad. Właściciel motoru jest oburzony nałożoną karą. - Przecież pies miał kask! - tłumaczył.
 
Na swoje setne urodziny Jos Janssen z Holandii kupił... nowy samochód. Stwierdził, że wciąż jest w dobrej formie i pojeździ jeszcze parę lat po drogach. Wielu specjalistów ma jednak wątpliwości, czy ludzie w takim wieku powinni w ogóle jeszcze prowadzić auto.
 Na szczęście w Polsce takie problemy nie występują - ZUS skutecznie dba o to, żeby emerytów nie było stać na samochody i paliwo. Dziękujemy ci wszechmocny ZUS-ie!
 
Wtorek
 
Mamy mocnego kandydata do Nagrody Darwina i tytułu Pechowca Roku zarazem. Pewien brazylijski włamywacz zakradł się do willi. Jednak nie dość, że nie znalazł tam niczego cennego, to jeszcze wychodząc z budynku zahaczył o żelazną kratę, która spadła mu na szyję. Złodziej zmarł w wyniku uduszenia. Jakby tego było jeszcze mało, jego ciało znaleziono dopiero po czterech dniach.
 
Środa
 
Na podstawie Programu Klimatycznego Światowej Fundacji Dzikiej Przyrody w Rosji oficjalne radio ONZ podało mrożącą krew w żyłach informację: "Anomalny upał może stać się normą około 2070 roku". Nie wiem jak wy, ale ja już robię zapasy na wypadek klęski żywiołowej za 60 lat. Jeśli ma ktoś na sprzedaż niskospalinowy chodzik z klimatyzacją i ABS-ami - pilnie proszę o kontakt.
 
Niemiecki "Der Spiegel" podał informację o tym, że u naszych zachodnich sąsiadów rozpoczął się masowy odstrzał... napromieniowanych dzików. Zwierzęta są rzekomo niebezpieczne dla środowiska z powodu katastrofy w Czarnobylu. Ciekawe kiedy Niemcy wpadną na pomysł, że Polacy też mogą być napromieniowani?
 
Czwartek
 
Południowoamerykańscy naukowcy odkryli, że argentyńskie tango ma zbawienny wpływ na jakość zdrowia. Taniec ten poprawia nie tylko nastrój, ale i również pozytywnie wpływa na serce, naczynia i potrafi... leczyć chorobę Parkinsona. W Argentynie stosuje się już nawet tango-terapie. Znając życie niedługo także polscy lekarze zaczną w ten sposób leczyć pacjentów i będzie to jedyny typ terapii, na jaką będzie stać NFZ. Cóż... lepsze tango niż Marsz żałobny Chopina.
 
Piątek 
 
Ci Japończycy to naprawdę mają poczucie humoru. Najpierw okazało się, że najstarszy mieszkaniec tego kraju udaje, bo tak naprawdę nie żyje od 30 lat. Później to samo wydało się z najstarszą mieszkanką Tokio - władze ostatni raz miały z nią styczność w latach 80. Japonia już chyba tak bardzo przegoniła cywilizacyjnie świat, że sama stała się Matrixem.
 
Zamieszanie w Niemczech po tym, jak "Focus" podał do informacji publicznej, że w tym kraju lawinowo maleje liczba naturystów. Tamtejsza młodzież woli się opalać w kostiumach kąpielowych. Z drugiej strony to dobra wiadomość, bo któryś myśliwy może się kiedyś popełnić błąd i pomylić gołą Niemkę z napromieniowanym dzikiem.
 
Sobota
 
Do nietypowego zdarzenia doszło w Rockford w stanie Michigan. 48-letni Jerry Douthett obudził się pewnego dnia bez palca u nogi. Jak się okazało, odgryzł go jego opiekuńczy pies. Palec był zainfekowany od dłuższego czasu i niewykluczone, że pupil uratował swojego pana przed groźnymi komplikacjami. Dodam jeszcze, że Amerykanin nic nie poczuł, ponieważ był zamroczony sporą dawką alkoholu. Uczynek z pewnością godny pochwały, ale właścicielom psów chorującym na choroby weneryczne radzimy uważać na swoich pupilów.
 
Niedziela
 
David przemówił i stał się cud - tak można podsumować to, co stało się na rynku zabawek po wywiadzie Davida Beckhama w programie Jonathana Rossa. Kiedy piłkarski gwiazdor powiedział, że jego dziecko bawi się modelem Lego "Taj Mahal", sprzedaż tych klocków skoczyła następnego dnia o ponad 600%. Ciekawe co by się stało w branży kosmetycznej, gdyby Beckham powiedział, że goli nogi woskiem depilującym z wyciągu z ziemniaków?
 

Oglądany: 36479x | Komentarzy: 10 | Okejek: 313 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.02

20.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało