Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

ICBO CCCXXII - To z protezą?

28 958  
81   1  
Kliknij i zobacz więcej!Sezon ogórkowy w pełni. Onetowcy na wakacjach, z dala od komputerów. Zatem mniej piszą... Dlatego dziś krócej. Więc poczytasz o cudownym leku, kosmicznym złomie i niesamowitych opowieściach.

O czymś takim z pewnością nie wspominała umowa z operatorem telefonii komórkowej. Tymczasem badacze zaobserwowali, że osoby regularnie rozmawiające przez komórkę znacznie częściej niż inne uskarżają się na tinnitus. Co kryje się pod tą niepokojącą nazwą? Uciążliwe chroniczne dzwonienie, trzaski i syki w uszach, słyszalne tylko dla dotkniętego tym schorzeniem.

- Odkąd używam tabletek Apap Tinnitus for Men trzaski już mi nie dokuczają. Apap Tinnitus for Men działa natychmiast po zażyciu i, co ważne, nie szkodzi na prostatę. Po użyciu Apap Tinnitus for Men śpię lepiej, dzięki czemu poprawiły się moje relacje w pracy, uśmiech towarzyszy mi przez cały dzień, a moja rodzina jest szczęśliwa.

- Potwierdzam, erectus też jest znacznie lepszy i trwalszy, nawet parametry jakby się poprawiły - a może to nowa partnerka?

- A ja wymyśliłem apap trinnitus for crazy, czekam na opatentowanie i zaraz puszczam do aptek, a nie tylko dla idiotów gratis.

- Niestety zwiększają zasięg i siłę, co powoduje konieczność noszenia okularów ochronnych przez partnerkę.

- W goglach narciarskich albo masce do paint ball też można w miarę bezpiecznie.

- Dla kobiet polecamy - Apap Tinnitus Femmina, który zlikwiduje niepożądane szumy i sprawi, że na nowo odkryjesz barwy ekscytujących doznań (a twoja rodzina będzie szczęśliwa).

- Ale szelest papierków będzie słychać, bo bez nich życie kobiety jest smutne.

* * * * * * *

Zakończył żywot najstarszy kondor świata

- Kondorencje.

* * * * * * *

Tony kosmicznego złomu mogą spaść nam na głowy. Naukowcy zastanawiają się co zrobić.

- Wywalić o2 z ulubionych.


- W pierwszej kolejności spadną na tych debili, którzy piszą takie brednie jak na tym portalu.

- Zostawcie Tytanika!

- I ja mam wierzyć w to, że Yankesi byli na księżycu skoro to ich przeraża?

- Wysłać naszych złomiarzy. Moment posprzątają orbitę.

- Wysłać prom i go po prostu zdjąć. Będzie to tańsze niż poczynione przez niego szkody.

- Brak słów, to za 150 lat mi nic nie grozi, a dbam o samą siebie.

- Jestem katolikiem i nie wieżę w satelity.

- Jesteś gość. 2 piwa dla Ciebie.

- Jak spadnie na ziemię, to będziemy zbierać złom i będzie kasiurka, sprzedamy super 8 ton.

- Podaj kody to wyśle recyklery.

- Najpierw to trzeba: Wbudować laboratorium do 6 lev, następnie przeprowadzić badania technologii energetycznej do 3 lev, po nim spaliówki do 6 lev, po niej tech. ochronna na 2 lev, następnie wybudować fabrykę robotów na 2 poziom, następnie postawić stocznie na 4 poziom i dopiero wybudować pierwszego Recyklera, ufffff ile roboty.

- No i trzeba dodać, że UFO może Ci skopać tyłek i z 6 lev zbije ci do 2 lev, i tak cały czas może być.

- 8 ton raczej nie spadnie. Większa polowa spali się w orbicie jak dobrze skręcony joincik.

- Walną w niego rakietą, tak jak już kiedyś jednego zestrzelili. Tego też mogą, wielkie co. Prezydencki samolot mogli zestrzelić, to tego też mogą, przecież mają urządzenie, dzięki któremu to coś może rozpaść się w proszek. Ja to wiem, dziwię się, że wy tego nie wiecie!

 


* * * * * * *

- Jaki macie pseudonim? Ja mam Ogierek, tak mnie kobiety nazywają. Wacek 23 cm.

- Ogarek chyba. A te 23 cm to licząc od pępka.

- 23 cm - mierzyłeś go po wyjściu z Bałtyku?

- A te 23 centymetry... to z protezą?

- 23 - cm to ja miałem w wieku 6 lat. Wołali na mnie "trójnogi".

* * * * * * *

- Pewien starszy mężczyzna (kolega z pracy tuż przed emerytura) opowiadał mi taką historię. On po wojnie osiedlił się z rodziną na ziemiach wyzyskanych w okolicach Kłodzka. Zajął pięknie umeblowane poniemieckie mieszkanie. Po kilku latach, przy malowaniu mieszkania, odsuwając razem z sąsiadem ciężką narożną dębową szafę, ku ich zdumieniu zobaczyli za szafą siedzącego na hełmie Niemca, który wsuwał konserwę.

- Zgadza się, to prawda - to był dziadek mojego sąsiada. Później został przeszmuglowany nach Heimat w puszce z Paprykarzem Szczecińskim.

- Jest tak jak mówisz, mój dziadek z Wehrmachtu robił te puszki do paprykarza w Stetin z materiału ze strąconych alianckich Liberatorów lecących nad Peenemünde prawie do samego końca wojny. Potem znikał gdzieś na całe tygodnie i zastanawialiśmy się z rodziną gdzie on tak jeździ? Dużo wody upłynęło w Odrze i Nysie Łużyckiej zanim dziadek zdecydował się wyznać nam swój sekret - dziadek jeździł z tymi konserwami dokarmiać ukrywających się w skrytkach, ziemiankach i za szafami b. esesmanów i wysokich funkcjonariuszy Rzeszy. Dziadek wspominał, że miał ich pod opieką ok. 666. Jednego znalazł widocznie Twój dziadek, nie wiem co się stało z resztą z nich.

- Nie powinieneś mówić o tej sprawie, nie rozgłaszaj więcej szczegółów. Znam twój nick i wpływowi ludzie mogą do ciebie dotrzeć w każdej chwili. Zapomnij o tym Niemcu, a zwłaszcza o hełmie. Nie waż się wspominać, co było w środku. O, właśnie nadeszły o tobie nowe informacje. Wiemy już, że masz problemy ze stawami i częste biegunki. Za minutę będziemy wiedzieć jeszcze więcej. Dla własnego dobra i swoich bliskich, nie publikuj więcej nic o tym wydarzeniu.

* * * * * * *

Jeśli dojdzie do globalnej sieciowej katastrofy, to los internetu spocznie w rękach pięciu z siedmiu specjalnie wybranych osób. "Klucze" do internetu są zapisane na siedmiu kartach, które dają uprawnienia do ponownego uruchomienia sieci World Wide Web

- Mało kto wie, że zrobiono jeszcze jedną kartę
Jedna, by wszystkimi rządzić, jedna, by wszystkie odnaleźć,
jedna, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać


- No i właśnie Lech Awiator posiadał tę jedną jedyną kartę, lecz jej istnienie było niezwykle niebezpieczne dla ludzkości. Toteż Lech Awiator postanowił zniszczyć tę jedną jedyną kartę, a było to możliwe jedynie w piekielnym ogniu tutki, powstałym w wyniku wybuchu bomby paliwowo-powietrznej. Toteż przedsięwziął Lech Awiator (w uzgodnieniu z Gandalfem z Torunia) zniszczenie owej karty.

* * * * * * *

- Lato 1951, Góry Lisie. Pewnego dnia do mojego domu wdarło się czterech wysokich gości, w skórzanych czarnych płaszczach i dużych kapeluszach. Kazali szybko się ubierać, zmusili mnie do zajęcia miejsca w czarnym samochodzie, porozumiewali się po rosyjsku i niemiecku, szybko odjechaliśmy w kierunku gęstego lasu, tu kazali wysiąść, dali łopatę i zmusili mnie do kopania obok dużej skały. Po upływie około jednej godziny łopata stuknęła w drewniana pokrywę od dużej skrzyni. Tu zabrali mi łopatę i kazali dalej kopać rekami. Po chwili dokopałem się do ucha od skrzyni. Następnie jeden z tych nieznajomych kazał mi wyciągnąć skrzynie z dołu. Złapałem za to ucho i darłem w górę z całą silą, i tu cale szczęście, żem się obudził bo jeszcze parę sekund i bym se worek urwał.

- A w tej sprawie p. Macierewicz powołał już komisję ds. wyjaśnienia urwanego worka w Górach Lisich?

Podesłali: bidzej86, trance_maniac89, vonpaulus.

UWAGA! W związku z coraz szybszą pracą moderatorów (niestety) bardzo prosiłbym oprócz linku o dołączanie w mailu najciekawszych wypowiedzi z forum, bo często ja klikam na link i mam komunikat, że podany wątek nie istnieje. A tak - będziemy mieć jego kopię i ICBO na tym zyska! Roboty niewiele przy tym, a frajda jest spora.

Chcesz współtworzyć ICBO i Kącik kibica? Znalazłeś/znalazłaś ciekawą dyskusję - prześlij ją do mnie klikając w ten odnośnik. W tytule wpisz ICBO lub ICBO/Sport w przypadku kącika kibica. Znaczek @ występuje przy nickach niezarejestrowanych fanów Joe Monstera!


Oglądany: 28958x | Komentarzy: 1 | Okejek: 81 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało