Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najcięższa praca na świecie

22 531  
7   2  
Jeżeli wydaje ci się, że ciężko pracujesz to przeczytaj poniższy opis pewnego stanowiska pracy... Nie znajdziesz trudniejszej i mniej popłatnej pracy... A pomimo tego wiele osób na takim stanowisku pracuje i za żadne skarby świata nie zrezygnuje z tej "roboty"... Chociaż nielekka...

OPIS PRACY:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi być wytrwała, ambitna, pracowita, potrafiąca często pracować w chaotycznym środowisku. Kandydaci muszą posiadać doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne, muszą być zręczne i skłonne pracować w różnych godzinach, włączając w to wieczory, weekendy oraz czasami po prostu 24 godziny na dobę. Idealni kandydaci na to stanowisko powinni być gotowi na weekendowe wyjazdy na kempingi (nawet gdy pada deszcz) oraz na wyjazdy na turnieje sportowe w bardzo odległych miastach. Koszty podróży nie są zwracane. Znajomość obowiązków kuriera jest dodatkowym atutem.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
Osoba obejmująca stanowisko otrzymuje umowę na czas nieokreślony z klauzulą zawierającą zobowiązanie do wykonywania umowy dożywotnio.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi być gotowa na to, że zostanie znienawidzona, przynajmniej na chwilę aż nie da 20 zł na kino. Musi być skłonna wielokrotnie ugryźć się w język. Musi posiadać fizyczną wytrzymałość muła, być zdolna podnieść w górę do 100 kg, i być zdolna przyśpieszyć od zera do 100 km/h w trzy sekundy, w przypadku usłyszenia podejrzanych wrzasków i płaczu z podwórka. Osoba ta musi być skłonna stawać oko w oko z technicznymi wyzwaniami, takimi jak tajemniczo leniwe toalety i zablokowane zamki błyskawiczne. Musi zasłaniać telefon w czasie rozmów, pilnować wielu terminów i koordynować wiele projektów domowych. Musi posiadać wszechstronne zdolności organizacyjne i logistyczne. Osoba ta musi się biegle znać wszelkie wymyślne sposoby wkładania baterii do różnych plastikowych zabawek. Musi również znać normy bezpieczeństwa które powinny spełniać zabawki. Musi umieć wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za wszystko, od codziennych zakupów po pełną odpowiedzialność za wykonanie remontu podłogi w salonie. Musi zawsze spodziewać się najlepszego, ale być przygotowywana na najgorsze.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU I AWANSU:
Tak naprawdę... to nie istnieją. Obowiązkiem tej osoby jest pozostać na tym samym stanowisku do końca życia. Jedyne co może osiągnąć osoba z ok. 20 letnim stażem na tym stanowisku to zmiana statusu na Babcię. Ale to tylko zmiana statusu... a obowiązki pozostaną ciągle te same, a dojdą nawet dodatkowe i to wszystko bez żadnych gratyfikacji.

KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE:
Nie wymagane... i niemożliwe do zdobycia wcześniej. Praca ta polega na zdobywaniu własnych doświadczeń i uczeniu się na własnych błędach. W krytycznych sytuacjach możliwość zwrócenia się o poradę do innych pracujących na takim samym stanowisku ale posiadających już jakiś staż.

WYNAGRODZENIE:
Tak w zasadzie, to osoba na tym stanowisku jeszcze do tego dopłaca. I bardzo często spotyka się z żądaniami podwyżek i premii. Nie mówiąc już o momencie gdy ci, co wyciągają pieniądze, chcą iść na studia... Ale wtedy jest przynajmniej nadzieja (często zawodna) że wkrótce staną się niezależni... Po śmierci i tak otrzymają wszystko co należało do osoby zatrudnionej na tym stanowisku a ostatnią myślą tej osoby będzie: "Czy mogłabym coś jeszcze dla nich zrobić?"

KORZYŚCI:
Brak ubezpieczenia zdrowotnego... Żadnego pokrywania kosztów leczenia dentystycznego... Żadnej emerytury... Żadnych dodatków na dokształcanie... Żadnego płatnego urlopu... Żadnych dywidend z akcji... Praca na tym stanowisku daje jedynie satysfakcję z obserwacji wzrostu wyników swojej pracy i możliwość przytulania tychże wyników...Wszystkim już zatrudnionym na takim stanowisku ekipa JM życzy WIELE RADOŚCI!!! NIE TYLKO W DNIU MATKI! :)))


Oglądany: 22531x | Komentarzy: 2 | Okejek: 7 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.09

27.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało