Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

O czym myślą kobiety

135 464  
1529   39  
Zrozumieć kobiety... kto tego dokona, panowie, dla tego nobel murowany. Aczkolwiek, próbować trzeba. Co sobie myślą? Może to:

Kliknij i zobacz więcej!
 

0 lat.
Taaa... Stanęli wokół i się gapią! Co, noworodka płci żeńskiej nie widzieliście? Zabierzcie już, na Boga, te zabawki, w głowie mi się kręci! O, mama przyszła, trzeba się do niej uśmiechnąć, karmi mnie... Odłóżcie mnie na miejsce, dajcie się spokojnie wysrać!
5 lat.
No, ja nie mogę. Dlaczego oni mają kranik, a my nie?! Dzisiaj z Julką i Majką uczyłyśmy się sikać na stojąco, żeby pokonać Jacka i Maćka, gdy oni zaczają się na nas w ubikacji i zaczną polewać ze swoich sikawek. Dobrze, że nie wyszłam za mąż za Jacka, to głupek - zjadł tosta i zwymiotował na nauczycielkę...

10 lat.
Ale z nich brzydale! Normalne głupole do tego! Po co ich w ogóle do szkoły przyjmują? Kowalski mnie przez cały tydzień bił portfelem po głowie - zakochał się, a mi się Nowak podoba. Napisałam mu liścik, a on pomyślał, że to od Julki, i zaczął w nią rzucać szmatą - zakochał się... Małpa, chłopaka mi uwiodła!

13 lat.
I tyle. Życie skończone. Jestem mutantem. Wszyscy już dawno dostali okres, a ja nie - a może nie jestem kobietą?! I gdzie cycki?! Mierzę je codziennie i żrę kapustę - pierdzę jak słoń, a nic nie rośnie! Majka wczoraj się całowała, tak naprawdę! Mówi, że fajnie, tylko mokro i czuć piwem. Obiecała nas z Julką nauczyć... Kiedy wreszcie będę miała miesiączkę?!

16 lat.
I tyle. Życie skończone. Jestem starą panną! Wszyscy znajomi już uprawiają seks, a ja chodzę z pryszczami jak głupia. Wczoraj u Piotrka prawie do czegoś doszło, a ja akurat miałam okres! Dlaczego, no dlaczego tak jest zawsze?!

20 lat.
Ożesz ku... Kim pan jest?! А, Stefan... miło poznać, myśmy wczoraj... ten tego, tak? Och... pan... ty... mógłbyś ze mnie zejść, siku mi się chce. Jaki owłosiony... ciekawe, czy mi się wczoraj dłonie na jego plecach nie zaplątały? Szkoda, że nic nie pamiętam... Stefan, a ożenisz się ze mną? Hahaha, osłabiło go, żartowałam tylko... Tak więc, od jutra nie piję, nie palę i uprawiam seks tylko ze znajomymi facetami. Oooch...

25 lat.
Czemu mi się jeszcze nie oświadczył?! Trzy lata razem, gdzie on znajdzie drugą taką głupią, która będzie się z nim bawić w pielęgniarkę i chorego, czy rozczesywać mu sierść na plecach?! Oblatana jestem w technikach seksu analnego i przepisach jego mamuśki, czego jeszcze trzeba? O, nie - już mi nie uciekniesz, gadzino. Tak łatwo się ode mnie nie uwolnisz!

30 lat.
Boże, po co ja się związałam z tym durniem?! Dopiero pięć lat po ślubie i zamiast męża - łysiejący pudding. Po co się uczyłam gotować jak jego matka?! Koniecznie muszę znaleźć sobie kochanka - młodego, szczupłego i opalonego. W kąpielówkach... mmm... A ty przestań wreszcie chrapać, gadzie jeden, żona jutro wstaje do roboty!

45 lat.
Ależ niezła ze mnie jagódka, tylko na pupie pomarańcza . Wczoraj po raz pierwszy zdradziłam męża z sąsiadem na działce - wyrywałam chwasty, podleciał, objął... uuuch! Wstyd trochę, ale najważniejsze, żeby się mąż nie dowiedział. Kiedyż wreszcie będzie fajrant, tyle pracy jeszcze na grządkach!..

60 lat.
Stary dureń, odszedł do aspirantki. Co ty beze mnie zrobisz? Kto będzie pamiętał o twoich lekarstwach, parzył ci ziółka na przeczyszczenie i łysinkę przed snem czesał? No proszę, wrócił, stary rupieć.  Miłość się skończyła? Oj, ty mądralo, idź myć ręce i siadaj, zmierzymy ciśnienie.

80 lat.
Taaa. Stanęli wokół i się gapią! Co, staruszki nie widzieliście? Zabierzcie już, na Boga, ten testament!!!

Oglądany: 135464x | Komentarzy: 39 | Okejek: 1529 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.10

06.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało