Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

7 leciwych sprośności

145 516  
876   15  
Słuchając wypowiedzi niektórych staruszek, które głośno narzekają na rozpustę szerzącą się wśród „dzisiejszej młodzieży”, można dojść do wniosku, że niegdyś ludzie zapylani byli przez wiatr, a na sugestie dotyczące klasycznej prokreacji ciskali zdrowaśkami i namaszczali swe grzeszne ciała w wodzie święconej.

#1. Najstarsze dildo świata

Dildo, czyli sztuczny członek, to podstawowy element ekspozycji niejednego sex shopu. To, wydawać by się (niejednej babci) mogło, bezbożne dziecko naszych liberalnych czasów pamięta najstarszy etap epoki kamiennej. Wykopalisko odkryte przez ekipę niemieckich archeologów liczy sobie 28000 lat. Jest zrobione z (uwaga!) kamienia i ma 20 cm długości.

#2. Barokowy kondom

Najstarsze istniejące wdzianko na Wacka datuje się na rok 1640. Odnaleziony w Szwecji kondom zrobiony jest ze świńskich jelit i posiada nawet instrukcję obsługi napisaną w języku łacińskim. Twórca pliku „read it” dołączonego do leciwej prezerwatywy sugeruje płukanie kondoma w ciepłym mleku – miało to zapobiec rozwojowi bakterii i związanych z tym infekcji.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.

Oglądany: 145516x | Komentarzy: 15 | Okejek: 876 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało