Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Biustociekawostki

291 797  
1629   73  
Przed Wami, drodzy Bojownicy i Bojowniczki, dwanaście zapierających dech w piersiach faktów, dotyczących Waszych ulubionych... piersi.

#1. Największy biust na świecie

Na początku 2009 roku Sheyla Hershey z Brazylii została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największego biustu na świecie. Po dziewięciu operacjach plastycznych, podczas których "dołożono" jej około 5 litrów silikonu, może się ona pochwalić biustem o rozmiarze 38 KKK.

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Organizacja walcząca o prawa kobiet do chodzenia topless

GoTopless.org to amerykańska organizacja, która twierdzi, że kobiety mają takie same prawa, zagwarantowane w konstytucji, które pozwalają im pokazywać się z nagą klatką piersiową w miejscach publicznych na równi z mężczyznami. Często organizują wiece,oczywiście topless, by walczyć o swoje prawa.  

Kliknij i zobacz więcej!

#3. Lewa a prawa pierś

Nie ma takiej osoby na świecie, która miałaby identyczne piersi. Zwykle Twoja lewa pierś jest większa od prawej, ale różnica ta jest praktycznie niewidzialna i niewyczuwalna. Czasami również same sutki różnią się od siebie wielkością i kształtem.

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Biust to pierwsze, co dostrzegają faceci

To chyba żadna nowość. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Wiktoria w Wellington pokazują, że kobiece piersi to na ogół  pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę mężczyźni.
Panowie, nie ma się jednak czego wstydzić, gdyż inne badania potwierdziły, że patrzenie przynajmniej minutę dziennie na kobiece piersi poprawia zdrowie i samopoczucie. Wydłuża to również życie średnio o cztery lata.

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Facet też może karmić piersią

To wyjątkowo rzadki przypadek, ale skoro mężczyźni także mają gruczoły mleczne jak kobiety, są oni czasami  w stanie produkować mleko. Na ogół ma to miejsce w wyniku terapii hormonalnej, przeprowadzonej u pacjenta w celu walki z nowotworem.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#6. Statystycznie Angielki mają największe piersi

Badania, przeprowadzone przez firmę Triumph produkującą staniki, pokazały, że to Brytyjki mają największe piersi w Europie. Ponad połowa kobiet na wyspach nosi staniki rozmiaru D. 
Na drugim miejscu znalazła się Dania, a tuż za nią Holandia. Na szarym końcu stawki są Włochy, gdzie 68% kobiet ma miseczkę B.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#7. Waga piersi

Pierś średniej wielkości waży około pół kilograma i zawiera od 4 do 5 % tłuszczu całego ciała. Jej waga to około 1% całkowitej wagi ciała przeciętnej kobiety.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#8. Piersi też tyją

Gdy masz około 20 lat, Twoje piersi składają się z tłuszczów, gruczołów mlecznych i kolagenu - tkanki, która nadaje im jędrność. Z biegiem lat, zawartość gruczołów i kolagenu maleje i jest zastępowana przez coraz to większe ilości tłuszczów. Niestety, nie powoduje to korzystnego powiększenia miseczki stanika, ale sprawia, że piersi stają się bardziej obwisłe.
Na zdjęciu Norma Stitz, która posiada największe naturalne piersi. Również jej nazwisko widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa.
 

Kliknij i zobacz więcej!

#9. Powiększenie piersi a samobójstwa

Kobiety, które poddały się operacji powiększenia piersi są statystycznie trzykrotnie bardziej podatne na popełnienie samobójstwa. Najprawdopodobniej problem tkwi w psychice pań, które przebyły ten zabieg i wiąże się z niską samooceną i niedowartościowaniem.

Kliknij i zobacz więcej!

#10. Implanty mogą uratować Cię przed śmiercią

Wielkie implanty mogą, o ironio, uratować życie. Przekonała się o tym pewna mieszkanka Izraela, która cudem uniknęła śmierci w zamachu zorganizowanym przez libańską organizację terrorystyczną. Odłamek bomby zamachowca utkwił w... silikonie. Pacjentce, na szczęście, nic poważnego się nie stało, implant nie przetrwał.  
 
Kliknij i zobacz więcej!

#11. Najpopularniejsza operacja kosmetyczna

Tylko w samych Stanach Zjednoczonych ponad dwa miliony kobiet ma implanty piersi. Pod względem ilości, operacje piersi biją na głowę operacje nosa i odsysanie tłuszczu. Średni wiek kobiet poddających się temu zabiegowi w USA wynosi 34 lata. 
 
Kliknij i zobacz więcej!

#12. Studia nad stanikiem

W Hong Kongu możesz uzyskać tytuł naukowy na kierunku "studia o stanikach". Te nietypowe studia organizuje Uniwersytet Politechniczny w Hong Kongu, a podczas trwania nauki studenci uczą się, jak projektować i wytwarzać biustonosze.

Kliknij i zobacz więcej!

 
3

Oglądany: 291797x | Komentarzy: 73 | Okejek: 1629 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.06

07.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało