Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Tajny kontrakt Jerzego Dudka

96 344  
951   32  
Serwis surowowzbronione.pl położył swoje ręce na kontrakcie, który najlepszy polski bramkarz rezerwowy, Jerzy Dudek, podpisał z madryckim Realem. Jego zawartość jest niezwykła.
Po haniebnych występach naszej reprezentacji narodowej, kibicom piłkarskim w Polsce jak powietrza brakuje choćby jednego zawodnika na światowym poziomie, grającego w liczącym się klubie.

Szczerze mówiąc nigdy nie wpadlibyśmy na to, że taki zawodnik istnieje, gdyby nie wywiad z Jerzym Dudkiem, który ostatnio przeczytaliśmy w Gazecie Wyborczej. Legendarny bramkarz tak między innymi mówi o dzisiejszej drużynie Realu Madryt: „Teraz mamy 25 zawodników na światowym poziomie” (wliczając zapewne siebie samego) oraz o swojej grze: „Gdybym się nie nadawał, nie przedłużono by ze mną umowy. Radzę sobie świetnie, tak uważam.”

Jako jedyni na świecie dotarliśmy do tajnych zapisów najnowszego kontraktu Jerzego Dudka z Realem Madryt. Poza standardowymi zapisami, które znajdują się w każdym dokumencie tego typu, naszą uwagę zwróciły nietypowe załączniki. Są to szczegółowe instrukcje, zawierające dokładny zakres obowiązków każdego z piłkarzy. Do najważniejszych zadań Jerzego Dudka należą między innymi:


 
 
  1. Pocieranie ruchami okrężnymi pośladków o powierzchnię siadalną ławy rezerwowych w celu utrzymania stałej temperatury od 35 do 40 stopni Celsjusza
  2. Czyszczenie oraz konserwacja czwartego i piątego kompletu rękawic chwytnych Ikera Casillasa
  3. Bezwarunkowe wpuszczanie na zajęciach treningowych uderzeń nożnych piłkarzy Cristiano Ronaldo i Kaki
  4. Tańczenie słynnego Dudek dance na życzenie każdego z piłkarzy na imprezach klubowych

Dumni z najwybitniejszego Polaka w Lidze Mistrzów, Jerzemu Dudkowi i wszystkim kibicom życzymy dalszego rozwoju tej oszałamiającej kariery.

Poniżej prezentujemy oszałamiające statystyki naszego rodaka. 

Więcej nietypowych informacji ze świata na Surowo Wzbronione

Oglądany: 96344x | Komentarzy: 32 | Okejek: 951 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.02

02.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało