Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tajny kontrakt Jerzego Dudka

96 216  
951   32  
Serwis surowowzbronione.pl położył swoje ręce na kontrakcie, który najlepszy polski bramkarz rezerwowy, Jerzy Dudek, podpisał z madryckim Realem. Jego zawartość jest niezwykła.
Po haniebnych występach naszej reprezentacji narodowej, kibicom piłkarskim w Polsce jak powietrza brakuje choćby jednego zawodnika na światowym poziomie, grającego w liczącym się klubie.

Szczerze mówiąc nigdy nie wpadlibyśmy na to, że taki zawodnik istnieje, gdyby nie wywiad z Jerzym Dudkiem, który ostatnio przeczytaliśmy w Gazecie Wyborczej. Legendarny bramkarz tak między innymi mówi o dzisiejszej drużynie Realu Madryt: „Teraz mamy 25 zawodników na światowym poziomie” (wliczając zapewne siebie samego) oraz o swojej grze: „Gdybym się nie nadawał, nie przedłużono by ze mną umowy. Radzę sobie świetnie, tak uważam.”

Jako jedyni na świecie dotarliśmy do tajnych zapisów najnowszego kontraktu Jerzego Dudka z Realem Madryt. Poza standardowymi zapisami, które znajdują się w każdym dokumencie tego typu, naszą uwagę zwróciły nietypowe załączniki. Są to szczegółowe instrukcje, zawierające dokładny zakres obowiązków każdego z piłkarzy. Do najważniejszych zadań Jerzego Dudka należą między innymi:


 
 
  1. Pocieranie ruchami okrężnymi pośladków o powierzchnię siadalną ławy rezerwowych w celu utrzymania stałej temperatury od 35 do 40 stopni Celsjusza
  2. Czyszczenie oraz konserwacja czwartego i piątego kompletu rękawic chwytnych Ikera Casillasa
  3. Bezwarunkowe wpuszczanie na zajęciach treningowych uderzeń nożnych piłkarzy Cristiano Ronaldo i Kaki
  4. Tańczenie słynnego Dudek dance na życzenie każdego z piłkarzy na imprezach klubowych

Dumni z najwybitniejszego Polaka w Lidze Mistrzów, Jerzemu Dudkowi i wszystkim kibicom życzymy dalszego rozwoju tej oszałamiającej kariery.

Poniżej prezentujemy oszałamiające statystyki naszego rodaka. 

Więcej nietypowych informacji ze świata na Surowo Wzbronione

Oglądany: 96216x | Komentarzy: 32 | Okejek: 951 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.04

14.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało