Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Operacje plastyczne upodabniające do znanych postaci

164 245  
638   68  
Dla tych, którzy nie chcą o sobie usłyszeć: "z twarzy podobny zupełnie do nikogo" kilka propozycji, by być rozpoznawalnym...

#1. Kobieta, która przeszła 51 operacji plastycznych, by upodobnić się do Nefretete

Kliknij i zobacz więcej!
Nileen Namita, 49-letnia angielska artystka i matka trójki dzieci, poddała się 51 operacjom plastycznym, by zrealizować swoje marzenie i upodobnić się do królowej Nefretete. Przekonana, iż jest następnym wcieleniem antycznej władczyni Egiptu, pani Namita przez ponad 20 lat wydała około 350 tysięcy dolarów na zabiegi "upiększające". Mimo przebytych ośmiu operacji nosa, trzech liftingów twarzy i wielu innych operacji twarzy, Nileen twierdzi, że to jeszcze nie koniec...

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Babcia, która wydała 16 tysięcy dolarów, by wyglądać jak Jessica Rabbit

57-letnia Annette Edwards wydała 16 tysięcy dolarów, by uzyskać wygląd i figurę zbliżoną do animowanej bohaterki filmu "Kto wrobił Królika Rogera?" - Jessici Rabbit. Powołując się na jej własne słowa, zrobiła tak, ponieważ zawsze miała słabość do królików i chciała wyglądać jak jej ulubiona fikcyjna postać. Cały pakiet operacji (m.in. powiększenie piersi, podniesienie brwi, wstrzyknięcia botoksu) został przeprowadzony w londyńskiej klinice Harley Street.
Pani Edwards twierdzi, że kontaktowali się z nią przedstawiciele Playboya zainteresowani sesją zdjęciową z oryginalnym "króliczkiem".


Kliknij i zobacz więcej!

#3. Matka, która poprzez operacje plastyczne upodobniła się do swej córki

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że Janet i Jane Cunliffe są bliźniaczkami. W rzeczywistości to matka i córka! Janet wydała ponad 13 tysięcy dolarów w desperackiej próbie zniwelowania różnicy wieku, jaka dzieli obie panie. Teraz obie mają puszyste, długie blond włosy, figury klepsydry i smukłe, długie nogi. Różnią się nieco wzrostem (matka jest o 5 centymetrów wyższa) i kolorem oczu (Jane ma brązowe, a Janet niebieskie).

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Bliźniaczki, które zapłaciły 60 tysięcy dolarów za operacje plastyczne, by wyglądać identycznie

Niektóre identyczne bliźniaki robią wszystko wspólnie, razem chorują na ospę, chodzą na lekcje baletu, noszą takie same ciuszki. Jo i Kerry Burton zdecydowały, że do końca życia chcą pozostać identycznymi siostrami, więc gdy Jo zdecydowała, że chce przejść operację plastyczną nosa, Kerry poddała się takiemu samemu zabiegowi. Od tej pory siostry wydały przeszło 60 tysięcy dolarów na operacje plastyczne przeprowadzane przez tych samych lekarzy i w tym samym czasie, tak, by wciąż nikt nie mógł ich odróżnić.

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Matka ośmioraczków, która chciała wyglądać jak Angelina Jolie

Nadya Suleman, kobieta, która urodziła ośmioraczki (wszystkie przeżyły poród) jest posądzana o to, że za wszelką cenę chce się upodobnić do Angeliny Jolie. Doktor Anthony Youn, specjalista, który przeprowadził szereg operacji plastycznych gwiazd twierdzi, że istnieje duże podobieństwo między tymi dwiema kobietami; ich brwi są niemal identyczne, obie mają także smukłe czoła. Podejrzewa on, że oktomama przeszła już operację powiększenia ust oraz operację nosa.
Pani Suleman zdecydowanie zaprzeczyła doniesieniom, jakoby miała się upodabniać do zdobywczyni Oskara.

Kliknij i zobacz więcej!

#6. Kobieta, która dzięki operacjom plastycznym upodobniła się do byłej żony swojego męża

Pewien mieszkaniec Chin przekonał swoją żonę, by ta poddała się operacjom plastycznym, które miały ją upodobnić do jego zmarłej żony. 32-letni Zhao Gang stracił pierwszą żonę w wypadku samochodowym trzy lata wcześniej i pragnął, by kobieta, którą poślubi, nosiła wszelkie cechy podobieństwa do nieboszczki.
Ożenił się powtórnie tylko dlatego, że wybranka trochę przypominała mu zmarłą małżonkę, a on chciał koniecznie wynagrodzić jej wszelkie błędy, które popełnił w ich wspólnym życiu. Anonimowa żona mężczyzny, która zgodziła się na zabiegi, stwierdziła: "Czuję w sobie wielki konflikt. Nie chcę być czyimś cieniem, ale nie chcę także stracić rodziny. Mam tylko nadzieję, że operacje te nie sprawią, że będę brzydka." Zhao skomentował decyzję żony słowami: "Być może jest to niesprawiedliwe wobec niej, ale wyraziła na to zgodę, a ja zamierzam się jej za to odwdzięczyć całą moją miłością."

Kliknij i zobacz więcej!

#7. Kobiecy sobowtór Michaela Jacksona

Matka trójki dzieci, 39-letnia Miki Jay, udowodniła, że nie trzeba mieć wcale skóry koloru czarnego, ani nawet być mężczyzną, by móc uchodzić za sobowtóra gwiazdy popu. Jay wydała około 16 tysięcy dolarów na operację plastyczną, zmieniła wygląd swojego nosa, podbródka i policzków, by wyglądać jak zmarły niedawno Michael Jackson. "Większość osób rozpoznaje we mnie kobietę, ale w ogóle im to nie przeszkadza" twierdzi Mikki, która zarabia 240 tysiecy dolarów rocznie, występując jako sobowtór króla popu.

Kliknij i zobacz więcej!

#8. Rekordowa ilość operacji plastycznych, by wyglądać jak żywa lalka Barbie

Były króliczek Playbyoya Sarah Burge wydała 539 500 funtów, by zamienić się w żywą lalkę Barbie. 49-letnia obecnie gospodyni domowa i kosmetyczka z St. Neots w hrabstwie Cambridgeshire (UK) przeszła ponad 100 operacji plastycznych i kosmetycznych, wliczając w to laserowe usunięcie wierzchniej warstwy skóry na twarzy, modelowanie i powiększenie biustu plus usunięcie sutków, operacje poprawiające wygląd żuchwy, brzucha, pośladków i odsysanie tłuszczu.

Kliknij i zobacz więcej!

#9. Umierająca kobieta, która chce wyglądać jak Demi Moore

29-letnia Lisa Connell, kobieta z nieuleczalnym guzem mózgu, zdecydowała się wydać 40 tysiecy funtów na operacje plastyczne. W ten sposób chciała upodobnić się i umrzeć jako sobowtór Demi Moore. Pieniądze na zabiegi to oszczędności jej matki, Angeli, która odkładała je na ślub córki.
Sama Demi Moore zaapelowała do panny Connell, by nie popełniała tego błędu, gdyż tak naprawdę jest piękną kobietą i żadne operacje plastyczne nie są jej potrzebne.

Kliknij i zobacz więcej!

#10. Ochroniarz o demonicznym wyglądzie

Gary Paslow, 39-letni ochroniarz, wydał 6 tysiecy dolarów na operacje, które "wzbogaciły" jego wygląd o kły, rogi, spiczaste uszy, tatuaże na prawie całej górnej połowie ciała i rozwidlony język. Paslow, który obecnie nazywa się Diablo Delenfer, uczynił to wszystko, by upodobnić się do... Lucyfera. Rozwiedziony ojciec dwójki dzieci twierdzi, że nie jest żadnym zwolennikiem kultu szatana, ot po prostu jest uzależniony od modyfikacji swojego ciała...

Kliknij i zobacz więcej!

 

Oglądany: 164245x | Komentarzy: 68 | Okejek: 638 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.12

08.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało