Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

13 porad dla samotnej kobiety

269 403  
2108   141  
Tytuł mówi sam za siebie. Te właśnie rady ukazały się w jednym z  czasopism z 1938 roku. Wówczas, z pewnością, nie miały na celu rozbawienia czytelników...
Kliknij i zobacz więcej!
"By zachować swój wdzięk i powab, na randkę strój się w swoim buduarze. Bądź już gotowa, gdy On zapuka do drzwi. Nie każ Mu czekać! Powitaj Go z uśmiechem na ustach!"
Kliknij i zobacz więcej!
 
"Mężczyźni nie lubią dziewcząt, które pożyczają ich chusteczki, po czym oddają je ubrudzone szminką. Zrób swój makijaż w miejscu prywatnym, gdzieś, gdzie On Cię nie widzi."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Zawsze staraj się siadać zgrabnie i nigdy nie wyglądaj na znudzoną, nawet jeżeli tak się właśnie czujesz. Bądź czujna, a jeśli musisz już żuć gumę (czego nie polecamy), rób to po cichu, z ustami zamkniętymi."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Beztroskie kobiety wcale nie podobają się mężczyznom. Nie prowadź konwersacji podczas tańca, ponieważ kiedy mężczyzna tańczy, to chce tylko tańczyć."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Jeśli potrzebujesz stanik, to go nałóż. Nie szarp co chwila za pasek i upewnij się, czy pończochy nie są przypadkiem zmarszczone." 

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie używaj lusterka w samochodzie, by poprawić swój makijaż. Jest ono niezbędne mężczyznom do prowadzenia samochodu i bardzo ich to denerwuje, gdy muszą się odwracać, chcąc zobaczyć co się dzieje z tyłu."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie spoufalaj się ze swoją osobą towarzyszącą poprzez publiczne okazywanie mu uczuć. Jakikolwiek przejaw Twojego zainteresowania jest w złym guście, zwykle zawstydza Go i upokarza."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie bądź sentymentalna, ani nie staraj się zmusić Go do powiedzenia czegoś, czego nie chce powiedzieć, poprzez grę na jego uczuciach. Mężczyźni nie lubią łez, a już zwłaszcza w miejscach publicznych."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie spoufalaj się z kelnerem rozmawiając na temat zabawy, jaką miałaś z kim innym, kiedy indziej. Mężczyźni zasługują, pragną całej Twojej uwagi."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie rozmawiaj o ubraniu, ani nie staraj się opisywać swojej nowej sukni mężczyźnie. Spraw przyjemność swojemu wybrankowi poprzez rozmowę na tematy, które On lubi."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie pij za dużo, ponieważ mężczyzna oczekuje, że przez cały wieczór zachowasz swą godność. Alkohol sprawia, że niektóre kobiety stają się mądrzejsze, ale większość po nim głupieje."

Kliknij i zobacz więcej!
 
"Nie rozmawiaj demonstracyjnie z innym mężczyzną."

Kliknij i zobacz więcej!
 
 "Najgorsze co możesz zrobić, to stracić przytomność od nadmiaru alkoholu. Najprawdopodobniej, wówczas, Twój mężczyzna więcej do Ciebie nie zadzwoni."
 
5

Oglądany: 269403x | Komentarzy: 141 | Okejek: 2108 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało