Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Pomocy, dziewczyna znalazła moje filmy porno!

133 323  
772   22  
I to nie byle jakie, bo z... O tym przekonacie się sami! Pewien użytkownik portalu answers.yahoo.com postanowił podzielić się swoim nietypowym problemem z resztą świata. Nie wiedział, że tuż za rogiem czai się sam Mistrz Ciętej Riposty.

 

John pisze:

Zanim zacząłem chodzić z moją dziewczyną, miałem na jej punkcie małą obsesję. Wziąłem jej zdjęcia, które miałem, i przeskanowałem do takiego japońskiego programu, tworzącego modele postaci 3D, z którymi można później… obchodzić się na swój sposób. Ekhem.

Zrobiłem tym oprogramowaniem ok. 50 różnych filmików, w większości których uprawialiśmy seks, ona robiła to oralnie na moim modelu 3D, a czasami nawet na kilku wersjach mojej osoby. W innych były też maszyny… Łapiecie o co chodzi.

Przezwyciężyłem swój strach i zagadałem do niej, co skończyło się tym, że teraz jesteśmy parą. Problem w tym, że użyła kiedyś mojego komputera i znalazła te filmiki, pomimo tego, że były głęboko zakopane w różnych folderach. Wystraszyła się nie na żarty, zważywszy na niepotrzebnie dosadne tytuły tych filmików, nadane przeze mnie. Powiedziała, że musi odejść i pobyć trochę sama.
Gdyby program miał opcje robienia filmików, gdzie można poprzytulać się na kanapie albo pospacerować po parku, trzymając się za ręce, miałbym z pewnością więcej właśnie takich. Mam nadzieję, że nie pomyślała, że traktuje ją tylko jak jakiś obiekt seksualny, bo ja naprawdę szczerze ją kocham.

Jak mogę jej to w miarę gładko wytłumaczyć?

No właśnie, co byś polecił chłopakowi?

PS. Najlepszą odpowiedź na Yahoo zostawiamy w oryginale. Jest za bardzo "amerykańska".

Oglądany: 133323x | Komentarzy: 22 | Okejek: 772 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało