Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Bojownicze dzienniczki LV

45 016  
187   7  
Kliknij i zobacz więcej!Zapraszam na 55. część uwag. Nie wiem czemu, ale nadal zadziwia mnie kreatywność szkolna bojowników.

"M.N. skacze ze spadochronem na lekcji" - po prostu kolega ubrał plecak i skoczył z ławki na podłogę.

* * * * *

"Z. robi się czerwony na lekcji, co bardzo deprymuje nauczyciela" chodziło o to, że robiliśmy zawody kto bez powietrza wysiedzi najdłużej.

* * * * *

"Z. mówi, że jest." - urocze prawda? Uwaga pochodzi z lekcji j. niemieckiego, kiedy przy sprawdzaniu obecności uporczywie zamiast " Ich bin da" powtarzałem  "Jestem".

* * * * *

"Czyta książkę na lekcji j. polskiego" - fakt, Sapkowskiego pod ławką.

* * * * *

"P. wyrzucił piórnik kolegi przez okno. Proponuję przyjrzeć się chodnikowi, być może jego mózg też gdzieś tam jest."

* * * * *

"J. i J. umówili się na randkę na lekcję WOS-u."

* * * * *

"J. siedzi pod ścianą zamiast przy ławce" - nauczyciel kazał mi się przesiąść, a nie było więcej wolnych krzeseł.

* * * * *

O. nie uważa na lekcji, śmieje się i powtarza "Edzio-pedzio".

* * * * *

Kiedyś na WF-ie pani zabrała mi z ust lizaka przed lekcją. Po lekcji wpisała uwagę "J.F. ubiega się o swoje 50 groszy".

* * * * *

"O. śpiewa, bawi się kartką i udaje pszczołę podczas kartkówki."

* * * * *

U nas na fizyce kolega dostał taką uwagę :"Uczeń ogląda pogrzeb."

* * * * *

"K. i P. konstruują i rzucają samoloty na lekcji."

* * * * *

"Uczeń xxx po spytaniu nauczyciela o pozwolenie wyjścia do ubikacji, wyszedł z klasy i wszedł na rusztowanie czym rozproszył uwagę klasy". Komentarz pani: "Wytłumacz rodzicom, co to znaczy rusztowanie, bo nie wiedziałam jak to napisać." ("rusztowanie" = taki płotek kolo kaloryfera, który odgradza kaloryfer od świata). Wszedłem tam, ponieważ nad drzwiami mamy okna i koło drzwi był ten kaloryfer, i chciałem zobaczyć czy jeszcze pyta.

* * * * *

Kolega na lekcję biologii wziął złą książkę. W efekcie dostał uwagę : "P. jest pozerem, przynosi złą książkę by popisać się przed kolegami."

* * * * *

Na lekcji polskiego kolega bawił się telefonem. Po chwili zauważył to nauczyciel i powiedział M. "Czym się tam bawimy? Wyjmij sprzęt na ławkę."

* * * * *

W 2 klasie technikum, na fizyce, kolega dostał specjalną uwagę do dziennika klasowego. "Obywatel Krzysztof T. rzuca kulami papierowymi w pobliżu szkła laboratoryjnego. Poprosiłem go o przestanie, na co odpowiedział, że to tylko papier, jednak z mojego punktu widzenia utworzona kula nie ma nic wspólnego z masą ciała rzuconego, co skutkuje poddaniu jednostki obserwacji". Przez następne dwie lekcje gościu chodził po sali, pisał po tablicy nie odrywając wzroku od kolegi, co go na trzeciej lekcji wkurzyło i się zapytał "Co się gapisz", po czym stary fizyk odczytał nam uwagę i nie przejmując się kontynuował obserwację i pisanie po tablicy.

* * * * *

Technikum, lekcja angielskiego. Kolega zauważył, że nauczycielce spadła plastikowa torebka z biurka i chciał ją podnieść. Nauczycielka zauważyła to dopiero jak kolega kładł torebkę na biurku i w związku z tym otrzymał uwagę: "M. kradnie torebkę z biurka nauczyciela."

* * * * *

"A.B. nie ma pracy domowej na lekcję angielskiego, proszę o regularne sprawdzenie zadań domowych". Co miałem zadane zrobiłem na lekcji i dostałem dopisek: "Już ma, ale i tak proszę sprawdzać".

* * * * *

Kolega w podstawówce odbijał światło w linijce, co zaowocowało uwagą: Puszcza zające po suficie.

* * * * *

Będąc w gimnazjum, próba przełamania lodów z koleżanką, która była bardzo cicha, a mieliśmy pracować w dwójkach, skończyła się taką uwagą "Uczeń A. doprowadza koleżankę z ławki do płaczu za pomocą wypominania, że ma "duże małżowinki ."

* * * * *

Doszło do nieporozumienia pomiędzy mną a nauczycielem. (był to wtorek, przed dniem nauczyciela) Poskutkowało to uwagą: "Z okazji dnia nauczyciela, okłamuje nauczyciela."

* * * * *

Siedzi sobie i coś kombinuje! - A koleś po prostu siedząc na krześle podczas lekcji ma złączone dłonie jak podczas modlitwy i nic poza tym!

* * * * *

Cóż, dostałem kiedyś w 3-4 kl. podst.: Uczeń x... "Wchodzi pod ławkę, wydaje dziwne dźwięki i zaprzecza swemu irracjonalnemu zachowaniu." Po prostu spadła mi linijka na polskim, a przy wstawaniu uderzyłem się w głowę, stąd te "dźwięki".

* * * * *

Lekcja wychowawcza. Nuda. Pyknąłem, tak jak w Shreku pyknął osioł pytając czy daleko jeszcze. Wychowawczyni:
-Kto to zrobił??
Ja:
-Jak? Tak? - pyknąłem ponownie.
Zaowocowało uwagą: "Marcin pyka na lekcji", a mój ojciec wysłuchał długiego monologu o moim chamskim i niestosownym zachowaniu.

* * * * *

"Piotrek M. podczas lekcji wystawia głowę przez okno i straszy przechodniów."

Uwag dostarczali: Mr_cool @, Saszkens, Skatedog, Fredi112 @, Jakubto @, Sk8adix @, Schizek, A.B. @, Browar103, Niukem, Mwrona777 @, Avoruss, Wisnia91 @, Krol22 @, FapFapFap, Lerther @, Ancja, Meridiel, Zacharias, Gwiazdka @.

Jeśli masz jakąś fajną uwagę - upewnij się, że nie było jej we wcześniejszych odcinkach a następnie ślij do mnie! W tytule maila wpisz: Bojownicze dzienniczki.

Znaczek @ pojawia się przy nickach osób niezarejestrowanych na Joe Monster.

Oglądany: 45016x | Komentarzy: 7 | Okejek: 187 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.03

24.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało