Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Barowe triki, czyli załóż się z kimś i pij za darmo!

340 814  
1242   57  
Nie masz kasy, a masz ochotę wyskoczyć do baru? Żaden problem. Oto kilka barowych trików, dzięki którym możesz wygrać kilka darmowych drinków i zyskać paru nowych znajomych. Do dzieła!

1. Stojący korek

Zadanie: Zrzucić korek z wina w taki sposób, aby stanął pionowo na jednym końcu.
Sposób: Trzymaj korek horyzontalnie na wysokości ok. półtora jego długości.
Prawie za każdym razem (majątku na to nie stawiaj) jeden koniec uderzy o stół szybciej. Rotacja będzie wystarczająca, aby odwrócił się o 90 stopni i wylądował jak gimnastyk na Olimpiadzie.

2. Piwna kasa

Otwieracze do butelek są oczywiście najlepsze, ale do podważenia kapsla wystarczy nawet dolarowy banknot. Zegnij go na pół i zwiń jak papierosa. Teraz zegnij go jeszcze raz na pół, aby stworzyć ostry koniec, chwyć mocno szyjkę butelki i spróbuj podważyć banknotem kapsel. Potrzeba do tego nieco siły, ale nagrodą może być darmowe piwo. Swoją dźwignię możesz zostawić jako napiwek.

3. Zabawa z ogniem

Whiskey i płomień czynią z tego triku unikat w barowych sztuczkach. Najpierw załóż się z kimś, że potrafisz podnieść kieliszek płaską dłonią, bez chwytania go.
Teraz napełnij kieliszek 50-procentową whiskey (40-procentowa nie zadziała) i podpal ją. Wystarczy teraz przystawić dłoń od góry – płomień od razu zgaśnie a utworzona próżnia wystarczy do tego, aby kieliszek przyssał się do skóry. Podnieś go i ciesz się darmową kolejką.

4. Magiczna moneta

Skoro wszyscy dookoła nawiązują nowe kontakty,  czemu nie użyć tej  zbędnej wizytówki w kieszenie do czegoś pożytecznego? Po opróżnieniu szklanki przykryj ją wspomnianą wizytówką, postaw na niej pionowo papierosa i połóż na nim monetę. Załóż się z kimś, że umieścisz w szklance monetę bez dotykania czegokolwiek. Teraz wystarczy tylko powiedzieć parę magicznych formułek, zdmuchnąć wizytówkę oraz papierosa i postawić kolejkę za swoją wygraną.


5. Wyciąganie korka

Zadanie: Wyciągnąć korek, znajdujący się w środku butelki po winie.
Sposób: Włóż zwinięty w rulon plastikowy woreczek do butelki tak, aby jego koniec nieco wystawał. Przechyl butelkę do góry dnem, a kiedy korek spadnie na worek powoli go podciągaj, aby złapał się w szyjkę butelki. Jeśli to nastąpi, odrobina siły sprawi, że korek wyjdzie z butelki, wydając przy tym nawet charakterystyczny dźwięk.
Możesz się teraz z kimś założyć, że potrafisz wyciągnąć korek z butelki, bez tłuczenia jej i uszkadzania samego korka. Na początku możesz im nawet pozwolić coś na nim narysować, żeby byli pewni, że to ten sam.


6. Zgięty papieros

Zadanie: Zgiąć całkowicie papierosa w połowie bez złamania go, aby nadawał się później do użytku.
Sposób: Owiń papierosa dziesięciozłotowym banknotem i zegnij go tak, aby filtr dosięgał drugiego końca. Papieros się nie złamie i nadal będzie go można palić.

7. Wielbłąd

Zadanie: Wielbłąd na paczkach papierosów Camel patrzy w lewo. Sprawić, aby patrzył w prawo.
Sposób: Umieść w jednej linii dwie szklanki wody i popatrz na paczkę. Wielbłąd ma teraz głowę skierowaną w prawo.

8. Sztuka balansowania

To jest sztuczka, która może ci nie przynieść drinka, ale zapewni dobrą zabawę. Załóż się z kimś, że nie da rady utrzymać pełnego piwa na swoich kciukach. Haczyk polega na tym, że musi mieć kciuki przystawione do krawędzi baru. Teraz umieść na kciukach piwo i kiedy już się to powiedzie, powiedz coś w stylu „Cóż, chyba jednak potrafisz” i odejdź. Ściągnięcie piwa z kciuków zajmie mu nieco czasu.

9. Dymiące palce

Potrzebne będzie pudełko po zapałkach. Idź do łazienki i puść na maxa zimną wodę. Oderwij całą draskę i usuń z niej jak najwięcej papieru. Teraz ułóż ją na zimnej kranowej rurce i podpal zapalniczką.  Draska po chwili pokryje się ciemnym osadem. Zbierz go na palec i wróć do baru. Załóż się z kimś, że potrafisz stworzyć dym bez ognia. Czas na finał – potrzyj palcem o osad znajdujący się na drugim palcu. Efekt? Dymiące palce!


Odrobina wprawy i życie stanie się ciekawsze!
8

Oglądany: 340814x | Komentarzy: 57 | Okejek: 1242 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.02

20.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało