Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Raport wojenny szeregowego G.

77 734  
615   37  
Kliknij i zobacz więcej!Bardzo stara, krążąca od dawna po internecie bajka dla dorosłych.
Meldunek z przeprowadzonej operacji „Dolina miłości”. Na rozkaz marszałka Mózgu, generał Członek, przeprowadził ofensywę na twierdzę między nogami, znajdującą się w rejonie uda, przy wsi Podbrzusze.

Generał Członek w porozumieniu z majorem Rączką posłał na zwiady kaprala Paluszka, który stwierdził co następuje: „teren lekko górzysty, lekko zalesiony i miejscami podmokły” .

Wobec takiej sytuacji terenowej, generał Członek wydał rozkaz ataku. Nagłym ruchem przesunął się w stronę twierdzy.
W międzyczasie zaatakował wieś Piersiwice, gdzie po zaciętej walce zdobył dwa wzgórza o wyjątkowym znaczeniu strategicznym. Po chwili odpoczynku miał się rozpocząć atak w najwyższym punkcie doliny miłości.

Tutaj drugie dowództwo powierzono generałowi Gołogłowemu, który był wspierany dwoma działami lekkiego kalibru porucznika Jajka.

Tuż przed świtem generał Gołogłowy zajął pozycję wyjściową pod wsią Pępkowice, skąd wsparty ogniem przez porucznika Jajka ruszył do ataku.

Rozpoczęła się walka... Polała się krew... W ogniu walki zginął porucznik Błona, który przez jakiś czas przeciwstawiał się generałowi Gołogłowemu.

Generał ten wykazał się niespodziewaną umiejętnością manewrowania, to atakował krótkimi, to długimi pasmami, zdobywając ten najwyższy punkt doliny miłości.

Walczył tam również sierżant Śmietanka, który został wzięty do niewoli przez majora Macicę. Według informacji naszego wywiadu, skazany został na dziewięć miesięcy w murach twierdzy między nogami.

Zginął także kapitan Sztywny, a dowodzenie po nim objął major Zwis. Ponieważ sytuacja stała się beznadziejna, generał Gołogłowy - z powodu braku amunicji - został zmuszony do wycofania się wraz z majorem Zwisem do wsi Portkowice, w celu zmobilizowania sił do kolejnego ataku.

Szeregowy Gumka

Oglądany: 77734x | Komentarzy: 37 | Okejek: 615 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.09

26.09

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało