Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

9 morderców, którzy trzymali ciała w lodówce

139 041  
612   34  
Czy jest jakiś lepszy sposób na utrzymanie świeżości i smaku produktów żywnościowych od włożenia ich do lodówki lub zamrażarki? Tych 9 kryminalistów nie używało lodówki do przechowywania lodów waniliowych, tylko...

#1. Jeffrey Dahmer

Urodzony: 21 maja 1960
Liczba ofiar: 17
Ulubione części ciała: głowa i tors

jeffrey-dahmer

Najsłynniejszym miłośnikiem składowania ciał w lodówce jest Jeffrey "Kanibal z Milwaukee" Dahmer, który został aresztowany po tym jak jego niedoszła ostatnia ofiara uciekła z miejsca rzeźni. Niestety nie udało się to wcześniejszym 17 ofiarom - w lodówce Dahmera policja odnalazła wiele ludzkich torsów i głów, serca natomiast trzymał w zamrażarce.

Na szczęście Dahmer nie stanowi już obciążenia dla podatników, został pobity na śmierć metalową częścią wagi przez swojego współwięźnia 28 listopada 1994.

#2. Ed Gein

Urodzony: 1906
Liczba morderstw: 2 lub więcej
Ulubione części ciała : organy wewnętrzne

ed-gein Killers and Chillers

Ed Gein to mieszkaniec stanu Wisconsin, którego gwałtowny styl życia stał się inspiracją dla filmu "Teksańska masakra piłą łańcuchową". Mieszkał w mieście, w którym sąsiedzi opisywali go jako człowieka "spokojnego". Ed był właścicielem i sprzedawcą w małym sklepie spożywczym, opiekował się dziećmi sąsiadów.

Miał obsesję na punkcie tworzenia mebli ze swoich ofiar.

Pozostałe zainteresowania Eda to: okradanie grobów, noszenie damskich ciuszków, obwieszanie się ludzkimi szczątkami i trzymanie ludzkich organów w lodówce.

Gein został uznany winnym morderstwa pierwszego stopnia, ale ponieważ był także uznany za psychicznie chorego resztę swego życia spędził w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zmarł w roku 1984.

#3. Ozgur Dengiz

Urodzony: 1980
Liczba morderstw: 3
Ulubione części ciała: mięśnie pośladków i ud

ozgur-dengiz2 Killers and Chillers

Najmłodszym maniakiem, który wysyłał swoje ofiary do lodowego grobu został Ozgur Dengiz z Turcji. Kiedy skończył 17 lat zamknięto go w więzieniu za zabójstwo znajomego. Po trzech latach zwolniony warunkowo, zaraz od razu zastrzelił 55 letniego śmieciarza. Porzucił ciało na lokalnym śmietnisku, oczywiście dopiero po usunięciu z niego paru części. Zdobyczą częściowo podzielił się z psami sąsiadów, resztę zamroził w domowej zamrażarce.

Denzig został złapany w 2007 r. Nie wykazywał skruchy za swoje zbrodnie. Wyznał, że gdyby nie został złapany dalej by mordował.

#4. Armin Meiwes

Urodzony: 1961
Liczba morderstw: 1
Ulubione części ciała: Poćwiartowane zwłoki

armmin-meiwes

W 2001 r. Niemiec Armin Meiwes wykupił reklamy online, w których poszukiwał wolontariuszy, którzy zechcą zginąć i zostać zjedzeni. Na jego reklamę odpowiedział Burnd Brandes, który na Boże Narodzenie tego samego roku został zabity. Meives przechowywał jego zwłoki w zamrażarce przez kolejne 10 miesięcy.

Meiwes nie został aresztowany, aż do następnego roku, kiedy to ponownie się zareklamował szukając następnej ofiary. W 2004 r. Meiwes został skazany na 8 i pół roku więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci, ale ponowny proces uznał go za winnego zabójstwa i jego wyrok zostało zmieniony na dożywocie.

#5. Nikolai Dżumagaliew

Urodzony: 1952
Liczba morderstw: nieznana, ale niektóre źródła wskazują na 50 do 100 ofiar
Ulubione części ciała: głowy i jelita

Mikołaj "stalowy kieł" Dżumagaliew z Rosji jest najbardziej przyjemnym charakterem na liście czarnych charakterów. Był towarzyski, zapraszał przyjaciół na organizowane przez siebie spotkania, podczas których był poczęstunek. Przyjaciele jednak odwrócili się od niego, kiedy odkryli z czego zrobione są owe przekąski. W skład wchodziły ludzkie głowy i jelita trzymane przez niego w lodówce.

W 2007 roku został uznany za winnego siedmiu morderstw, ale uważa się, że jest odpowiedzialny za 50-100 morderstw. Tymczasem został zwolniony z zakładu psychiatrycznego i teraz jest wolnym człowiekiem mieszkającym gdzieś w Europie Wschodniej.

#6. Anthony Hopkins

Urodzony: 1971
Liczba morderstw: 1
Ulubione części ciała: całe zwłoki

anthony hopkins

Całkiem niedawno podróżujący kaznodzieja o imieniu Anthony Hopkins (tak jak ten aktor, który grał kanibala Hannibala Lectera) zabił swoją żonę i pogrzebał ją za ich przyczepą kempingową w Alabamie.

Źródła spekulują iż jego żona Aretha wchodząc do domu nakryła go w trakcie seksualnego molestowania dzieci, po czym nastąpiło jej zabójstwo. Być może niezadowolony z wybranego przez siebie pochówku, wykopał jej ciało i umieścił je w domowej zamrażalce.

#7. Paul Dalton

Urodzony: 1970
Liczba morderstw: 1
Ulubione części ciała: poćwiartowane ciało

paul dalton

Paula Daltona uznano winnymi nieumyślnego spowodowania śmierci żony. Nieszczęśliwa para często się kłóciła, aż do momentu kiedy to pan Dalton "oślepiony przez wściekłość" przekroczył ostatnią granicę. Kiedy już się stało oczywistym że ją zabił, kupił parę pił i prześcieradeł, po czym poćwiartował zwłoki żony i ukrył je w lodówce.

Szczątki żony odkryte zostały przez jego rodziców, po tym jak uciekł do Japonii.

#8. Jeremy Hauck

Urodzony: 1988
Liczba morderstw: 1
Ulubiona część ciała: całe zwłoki

jeremy hauck

Jeremy Hauck został uznany za winnego zastrzelenia matki i wepchnięcia jej ciała do domowej zamrażarki. Policja odnalazła jej ciało po tym, jak członkowie rodziny stracili z nią kontakt na kilka dni. Policja poinformowała, że "była zamrożona" i trzeba było aż trzech dni, aby rozmrozić jej ciało.

#9. Issei Sagawa

Urodzony: 1949
Liczba morderstw: 1
Ulubine części ciała: poćwiartowane ciało

Issei Sagawa

Renee Hartevelt była dziewczyną marzeń Issei Sagawy - marzył o białej kobiecie, o tym by posiąść ją kompletnie. Zaprzyjaźnili się w 1980 roku na uniwersytecie we Francji. Pewnego dnia Sagawa zaprosił Hartevelt do swojego mieszkania i tam postrzelił ją śmiertelnie w szyję z karabinu. Najpierw uprawiał seks z denatką, potem nie mógł się powstrzymać od zjedzenia jej. Dwa dni później widziano go jak w parku rozrzuca zdeformowane resztki swojej znajomej. Kiedy policja przyszła go aresztować, części ciała Renee wciąż znajdowały się w lodówce.

Sagawa został uznany we Francji za psychicznie chorego i deportowany do Japonii, gdzie osadzono go w zakładzie psychiatrycznym. Jednakże, w wyniku błędu w dokumentacji Sagawa mógł opuścić zakład po 15 miesiącach.

Został wolnym człowiekiem. Obecnie pisze książki, scenariusze i jest "uznanym artystą". Nikogo więcej nie zjadł.

* * * * *

Z ostatniej chwili: Uff... Pan #5 nie jest mordercą, po prostu kumple zrobili mu taki szybki dowcip wrzucając jego "krwiożerczą historię" do Wikipiedii.

Oglądany: 139041x | Komentarzy: 34 | Okejek: 612 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.11

20.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało