Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zapłacili mu za 72 numerki

97 249  
1535   40  
Historia ta wydarzyła się w Niemczech. Sąsiad został zatrudniony w celu zapłodnienia żony innego sąsiada. Mocne? Pewnie, ale sprawy w pewnym momencie skomplikowały się. I to bardzo.
W Stuttgarcie w Niemczech, sędzia będzie musiał zadecydować w sprawie szlachetnych intencji w związku z sytuacją w której mężczyzna został zatrudniony przez sąsiada aby zapłodnił jego żonę.

Demetrius Soupolos 29-latek i jego żona Traute, była królowa piękności, usilnie starali się o dziecko, niestety Demetrius został poinformowany przez lekarza, że jest bezpłodny.

Tak więc pan Soupolos, po uspokojeniu żony, zatrudnił swojego sąsiada 34-letniego Franka Mausa w celu zapłodnienia jej. W związku z tym, że pan Maus miał już dwójkę dzieci i był dość podobny do pana Soupolosa, plan wydawał się dobry.

Soupolos zapłacił Mausowi 2500 dolarów za pracę przez 3 popołudnia w tygodniu, przez następne 6 miesięcy, Maus starał się sprostać zadaniu, w sumie 72 razy próbował zapłodnić Traute.

Kiedy jego własna żona sprzeciwiała się temu wyjaśniał: „Nie lubię tego tak samo jak Ty. Po prostu robię to dla pieniędzy. Postaraj się i zrozum mnie”.

Kiedy Traute nie zaszła w ciążę po 6 miesiącach prób Soupolos stracił cierpliwość i nalegał aby Maus zrobił sobie badania, co też się stało.

Informacja doktora, że Maus jest również bezpłodny zszokowała wszystkich, za wyjątkiem żony samego Mausa, która została zmuszona do przyznania, że nie jest on ojcem dwójki ich dzieci.

Teraz Soupolos pozwał Mausa za niewywiązanie się z umowy i chce odzyskać swoje pieniądze, jednam Maus odmawia oddania gotówki, ponieważ twierdzi, że nie gwarantował zapłodnienia, a jedynie że dołoży wszelkich starań.

Oglądany: 97249x | Komentarzy: 40 | Okejek: 1535 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.06

24.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało