Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wszyscy czekają na Pig Brother!

20 213  
5   28  
Obejrzałem sobie parę odcinków Big Bradera w telewizji i wiecie co? Wynudziłem się śmiertelnie. Dlatego dla producentów proponuję dużo lepszą wersję programu.
W programie bierze udział 12 prosiaków. 10 jest wytypowana przez dziennikarzy programów rolniczych na podmiejskich targowiskach. Pozostałe dwa wybierają widzowie w Tele-audio. W celu pogłebienia więzi z oglądającymi nadawane im są imiona z najlepszych telenowel - Esmeralda, Jose Manuel, Milagros, Juan Martinez. Przez kilka tygodni przed emisją lecą reklamówki programu - w narożniku jest półprzezroczysty obrazek ze świnką Piggy. Sam program odbywa się w upadłym PGR-ze gdzieś w koszalińskiem. Na potrzeby programu zaadoptowana zostaje majwiększa chlewnia w Polsce, dotąd opuszczona, a teraz zapełniona nowoczesnym sprzętem nagraniowym - zainstalowanych jest (sic!) 128 kamer oraz 432 mikrofony. Dodatkowo świnki mają wszczepione nadajniki radiowe. Każda otrzymuje swój kojec i korytko.
Zadaniem świń jest przeżycie jak nadłużej. Zadanie mają utrudnione, ponieważ w nocy zakradają się do chlewni pijani amatorzy szynki z okolicznych wsi i ganiają je z siekierami. Można to zobaczyć tylko w odcinkach emitowanych po północy. W dzień świnie kwiczą do siebie i biją sie o koryta. Czasem dochodzi do zbliżeń - okazuje się, że część z nich to przedcześnie dojrzałe lochy i knurki.

Świnie otrzymują od Wielkiej Gospodyni (w roli której występuje ogólnopolska Miss Kół Gospodyń Wiejskich) różne zadania, dzięki którym mogą zdobyć jeszcze więcej paszy np. zbieranie butelek po winie zostawionych w różnych zakątkach PGR-u, konkurs na najgłośnijesze kwiczenie.

Co tydzień muszą wyeliminować ze swojego grona jedną uczestniczkę. W postny piątek, kiedy nie są atakowane przez okolicznych autochtonów, wpuszczane są pojedynczo do spróchniałej stajni gdzie Wielka Gospodyni pokazuje im zdjęcia współuczestników. Decydują za pomocą donośnego kwiczenia. Po głosowaniu dostają potrójną porcję paszy. A w międzyczasie telewidzowie głosują w internecie i teleaudio.

W soboty do PGR podjeżdża samochód z rzeźni i zabiera przegranego w ostatnią podróż.
W niedzele, w cotygodniowym telewizyjnym podsumowaniu, wszyscy komentują wydarzenia ostatnich dni. W TV są też goście specjalni - na zmianę jest to Maciej Kuroń lub Gotuj Makłowicz, którzy dla gości w studio przygotowują coraz to nowe dania ze świń - raz jest to wieprzowina z grilla, raz kiełbaska śląska, czasem stek wieprzowy, a w ostatnim programie prosię z rożna w całości w jabłkach. Biegając po studiu Miecugow rozmawia z rolnikami, których prosiaki występują w programie, na temat nowych metod przemysłowego chowu świń, wypytuje o anegdotki z życia prosiąt. Zaś Jacek Santorski opowiada o zastosowaniu nowoczesnej psychologii w chowie tuczników, wplatając w swoje wypowiedzi wywody o różnicach temperamentu świń.

Całość jest transmitowana 24 godziny na dobę w internecie a specjalne wydania zaczynają sie zaraz po programach "Tydzień Farmera" i "Zbierz plon" w godzinach porannego obrządku. Żelazną widownię stanowią członkowie PSLu oraz ekipa Gabriela Janowskiego.

Prosiak, który przetrwa całą edycję Pig Brothera wygrywa dowód osobisty, prawo jazdy oraz mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu z kuchnią i kojcem.

Dodam, że program jest rozwojowy i w następnych edycjach mogą wystąpić inne zwierzęta jak konie, psy, krety, ryjówki albo jaskółki argentyńskie.

Oglądany: 20213x | Komentarzy: 28 | Okejek: 5 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.08

19.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało