Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Koks, który przewidział kryzys!

63 101  
619   29  
Kliknij i zobacz więcej!Oto kolejna tajemnicza historia, który ujrzała na światło dzienne dzięki onetowym komentarzom, tym razem w serwisie Waluty.
"Jestem 100% facetem. 190 cm wzrostu, 120 kg wagi, siłownia 5 razy
w tygodniu, koks i te sprawy.Powiem wam, że ja i moi koledzy z siłowni nie musimy martwić się kryzysem. Już dawno przewidzieliśmy, że udzielanie kredytów typu "subprime" połączone z wysoką podażą pieniądza, będącą wynikiem niemalże nieograniczonej możliwości jego kreacji przez FED i banki skończy się katastrofą. W przerwach między seriami na klatę czytamy z kolegami klasyków liberalizmu( Misesa, Hayeka) oraz śledzimy analizy sytuacji na rynku finansowym. Mój kolega "Kiełbasa", który oprócz tego, że wyciska 200 kilo na klatę jest też zagorzałym libertarianinem i zwolennikiem poglądów Nocka już siedem lat temu przewidział, że obniżenie przez FED w 2001 r. stopy funduszy federalnych z 6,5 do 1% zwiększy wskaźnik podaży pieniądza M3 i spowoduje nieuzasadnione podwyższenie ocen ratingowych przez instytucje kredytujące.
Na szczęście zabezpieczyliśmy się przed ewentualnymi skutkami kryzysu i zaczęliśmy inwestować w złoto. Kupowaliśmy złote łańcuchy, sygnety, wisiory "bling-bling", a także złote felgi do naszych czarnych beemek. Ci z nas, którzy jeżdżą na ustawki z naszą drużyną - Huragan Wasilków inwestowali także w złote zęby i protezy kończyn."Kiełbasa" posunął się nawet do tego, że kupił sobie złoty Atlas i hantle.
Dzisiaj patrzymy w przyszłość z optymizmem."

Naszym zdaniem Kiełbasa i kumple to kolejny dowód na to, że koksy ze Słupska to nowa elita intelektualna naszego kraju.

Oglądany: 63101x | Komentarzy: 29 | Okejek: 619 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.11

18.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało