Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Gdyby przeglądarki były kobietami...

133 444  
1462   47  

Kliknij i zobacz więcej!Firefox

Jeżeli spotkasz na swej drodze Firefoxa, nie będziesz mógł myśleć o nikim innym. Tyle miejsca zajmie Ci w pamięci. Nawet, jeśli będzie doprowadzać Cię do szaleństwa, nie będziesz potrafił się jej pozbyć. I nie dla niej samej, ale dla tych rzeczy, które dostaje od całej rzeszy wielbicieli. Te wszystkie gadżety mogą być używane przez Ciebie, ale tylko, gdy się z nią spotykasz. Oh, gdyby inne kobiety też były tak otwarte na podarunki...
Opera

Kliknij i zobacz więcej!Szczupła, seksowna i twarda, będzie dla Ciebie w sam raz, jeśli podnieca Cię ten typ kobiety. Jest naprawdę dobra w sypialni, będziesz nią zachwycony. Jednakże nie pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie, więc pełna satysfakcja nie jest gwarantowana.


Safari

Kliknij i zobacz więcej!Jest ostra. Będziesz się czuł naprawdę wyjątkowo, będąc z nią. Jednakże, jest w niej coś frustrującego – kiedy tylko zaprosisz ją do domu, przyprowadzi ze sobą swoich iPrzyjaciół.
Internet Explorer


Kliknij i zobacz więcej!Prawdopodobnie to pierwsza kobieta, jaką przyszło Ci „wypróbować”. Jest naprawdę łatwa, ale możesz złapać jakąś infekcję.A jak wygladały Wasze pierwsze doświadczenia z... przeglądarkami?


Oglądany: 133444x | Komentarzy: 47 | Okejek: 1462 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało