Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

A ty znasz swojego sobowtóra? II

877 980  
1526   30  
Dzisiaj zapraszamy do drugiej części naszej podróży po galerii znanych osobistości totalnie podobnych do innych postaci, rzeczy lub zwierząt zebranych przez serwis Totallylookslike.com. Zobaczycie m.in. Kofi Anana, Hillary Clinton i mrówkojada.
Kliknij i zobacz więcej!
Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!

Nie sądzisz, że na świecie jest o wiele więcej takich podobnych par? Polscy znani aktorzy, oraz ludzie "znani z tego, że są znani" też bywają podobni do... No właśnie, jeśli odkryjesz ich, to wystarczy, że z pomocą programu graficznego zmontujesz obrazek i wrzucisz do konkursu, a my pokażemy go światu.


Oglądany: 877980x | Komentarzy: 30 | Okejek: 1526 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.03

02.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało