Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 odjechanych prezentów walentynkowych

117 961  
675   21  
Zbliża się dzień Św. Walentego, a Ty wciąż nie wiesz co kupić dla swojej ukochanej osoby? Oto lista 10 najlepszych, najdziwniejszych, najbardziej niezwykłych i odjechanych prezentów walentynkowych, jakie są dostępne na rynku.

#1. Jadalna cukierkowa bielizna

Kliknij i zobacz więcej!

Jadalne cukierkowe stringi i stanik (54 zł). Bielizna ta została wykonana z około 330 cukierków o smaku owocowym, a zawiera tylko 60 kalorii! Nie martw się więc, iż wpłynie niekorzystnie na Twoją dietę. Twój chłopak zapewni Wam obiad, Ty zaproponuj mu coś na deser...

#2. Poszewki na Podusie: “Powiedz: “Kocham””

Kliknij i zobacz więcej!

Twoja poduszka przemówi za Ciebie, kup swojej ukochanej poszewki: “Powiedz: ‘Kocham’” ($36.00). Czy jesteście blisko siebie, czy dzielą Was setki mil, te poduszki znakomicie się nadają, by przypomnieć, że zawsze warto powiedzieć „Kocham Cię” tej drugiej osobie.

#3. Koszulka “8-Bit Dynamic Life”: Miłość proporcjonalna do odległości

Kliknij i zobacz więcej!

Te koszulki widzieliście już  tutaj. Przypomnę tylko zasadę działania koszulek “8-Bit Dynamic Life” ($24.99). Jedną zatrzymujesz dla siebie, drugą dajesz ukochanej osobie. Kiedy znajdujecie się blisko siebie, zapalają się wszystkie serduszka. Znaczy to, że ukochany/ukochana znajduje się w pobliżu i należałoby dać buziaka. Kiedy jesteście daleko od siebie, świecą tylko dwa i pół serduszka. Rzecz oczywista, wypadałoby kupić dwie takie koszulki.

#4. Pilot "Kontroluj-Swojego-Współmałżonka"

Kliknij i zobacz więcej!

Po co tracić czas i energię na próbę kontrolowania myśli i czynów swojej drugiej połówki, kiedy jest możliwość automatyzacji tego procesu? Po prostu nalezy wcisnąć odpowiedni guzik na Pilocie Kontroluj-Swego-Męża (26,90 zł) lub Pilocie Kontroluj-Swą-Żonę (26,90 zł). Pilot zawiera wiele przycisków typu włącz-wyłącz, okraszonych niewybrednym poleceniem oraz zabawnymi dźwiękami, by trzymać Twego Współmałżonka w ryzach. W skład osiemnastu poleceń wchodzi: „Czas słuchać!”, „A co z moimi potrzebami?”, „Co Ty sobie myślałeś?” (wersja dla kobiet), czy też „Ucisz się!”, „Weź się za sprzątanie!”, „Dobra, dawaj wszystkie karty kredytowe!” (wersja dla mężczyzn).

#5. Zwariowany ludzik do przechowywania kluczy

Kliknij i zobacz więcej!

Nie ma obaw, że zgubimy klucze, gdy kupimy sobie takiego ludzika do przetrzymywania kluczy (wersja męska i żeńska - $16.99 sztuka) i zamontujemy go na ścianie. Po prostu wystarczy dopasować kluczyk do odpowiedniej dziurki i cóż... włożyć go.

#6. Poduszka “Bicie Mego Serca”

Kliknij i zobacz więcej!

Poduszka “Bicie Mego Serca” ($44.99) naśladuje bicie serca, gdy się ją przytula do siebie Pulsacja poduszki powoli zsynchronizuje się z Twoim biciem serca, a za każdym razem gdy ją włączysz, generowane jest nowe, unikatowe początkowe tętno. Rytm bicia zmienia się stopniowo i wyłącza się po 20 minutach.

#7. Zegar Ścienny “Ty i Ja”

Kliknij i zobacz więcej!

Dziel swój czas z ukochaną osobą przy pomocy zegara ściennego “Ty i Ja” (&39.99). Podpisz i zamocuj kilka wskazówek, które będą wskazywać Twoje ulubione osoby i miejsca.

#8. Kubek z obrączką

Kliknij i zobacz więcej!

Jeżeli liczysz, że dzień Św. Walentego przyniesie Ci coś, co zwykle zakłada się na serdeczny palec, ale nie jesteś pewna, że druga połówka jest tego świadoma, wyraź to za pomocą tego 2-karatowego kubka ($15.00). Oryginalny kryształ Svarowskiego można dostać w kolorze złotym lub srebrnym, i będzie on ciągle przypominał Twemu wybrańcowi, na co liczy Twoje serce w dniu 14-ego lutego.

#9. Poduszka „Chłopak”

Kliknij i zobacz więcej!

W tych momentach, kiedy nie możecie być razem, poduszka “Chłopak” ($39.90) utuli Cię do snu.

#10. Największe na świecie nadmuchiwane serce

Kliknij i zobacz więcej!

Jak wielka jest Twoja miłość? Bo TO jest naprawdę wielkie. Największy dowód miłości na świecie i do tego wypełniony po brzegi Twoim słodkim oddechem. To wielkie nadmuchiwane serce ($13.99) jest raczej niepoważnym, ale jakże uroczym prezentem. Możesz TO wyrazić słowami, możesz użyć bukietu róż, a w niektórych częściach Łotwy nawet przy użyciu kremu. Ale czy jest lepsza metoda powiedzenia „Kocham Cię!” niż to ogromne nadmuchiwane serce?

Oglądany: 117961x | Komentarzy: 21 | Okejek: 675 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało