Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Fiński wojskowy test psychologiczny

250 466  
3017   411  
To jest test psychologiczny, który obecnie musi przejść każdy kandydat do fińskiej armii, tak kobieta, jak i mężczyzna. Cel testu - wyłowić potencjalne problemy psychologiczne, a następnie zalecić, by lekarze i dowódcy szczególnie uważnie przyglądali się żołnierzom pod kątem określonych zachowań w czasie służby.

Kliknij i zobacz więcej!
Koncepcja testu jest bardzo prosta. Kandydat na żołnierza patrzy na kartkę i mówi, jaką liczbę widzi wewnątrz koła. Jeśli widzi wszystkie 6 - zdrowy. Jeśli nie widzi w niektórych - należy sprawdzić, czy nie ma daltonizmu. A jeśli nie widzi liczby tylko w jednym kółku, może oznaczać to kolejne problemy.

Sprawdź się poniżej:
Kliknij i zobacz więcej!Problemy z kołem nr 1: podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Zaleca się zwracać więcej uwagi na stosowanie na przemian zimnego i gorącego prysznica oraz ćwiczeń fizycznych.
2: Obniżony poziom samooceny. W czasie służby w różnych rodzajach sił zbrojnych nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
3: Obżarstwo. Więcej ćwiczeń fizycznych, niewskazana praca siedząca i praca w kuchni.
4: Sadyzm. W postaci lekkiej zaleca się skierowanie do oddziału wychowawczego, w ciężkiej - do kompanii karnej.
5: Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
6: Schizofrenia. Zaleca się pełne badanie psychiatryczne.

Tablica sprawdzająca, dla tych, którzy nie odczytali cyfr w niektórych kołach TUTAJ

I jak poszło?


Oglądany: 250466x | Komentarzy: 411 | Okejek: 3017 osób