Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Po wyborach czyli co tam, panie, w Stanach słychać...

46 399  
208   1  
Kliknij i zobacz więcej! Kilka komentarzy powyborczych naszych sąsiadów zza wielkiej wody...

Powołując się na wyniki ostatnich badań, 100% Amerykanów ma już dość wyborów. (Tim Hunter)

* * * * *

 Barack Obama jest naszym nowym prezydentem. Chyba powiem za wszystkich, jeżeli zapytam: "Czy ktoś jest przeciwny temu, żeby zaczął troszkę wcześniej?" (David Letterman)

* * * * *

 Po zakończonych wyborach, rodzina Barack Obamy w Kenii, postanowiła ubić ze szczęścia 4 woły, 16 kurcząt i całe stado kóz.

 A rodzina Sarah Palin zaciukała ze złości 4 niedźwiedzie, 16 łosi i całe stado lisów. (Pedro Bartes)

* * * * *

 Teraz, gdy wybory dobiegły już końca, połowa kandydatów wróci do swojej ciężkiej, uczciwej pracy. Reszta wróci do Kongresu. (Joe Hickman)

* * * * *

 Wtorkowy dzień wyborczy przyciągnął do urn największą liczbę głosujących w historii. Wyborcy mieli trzy wybory. Możemy wybrać starszego prezydenta, młodszego prezydenta lub też oddać USA we władanie Brytyjczykom, dopóki nie będzie w Stanach wysypu noworodków i może wyprodukujemy jakiegoś odpowiedzialnego dorosłego. (Argus Hamilton)

* * * * *

Prezydent-elekt spędził cały dzień na dziękowaniu ludziom, ktorzy pomogli mu wygrać wybory. Zgadza się, swój pierwszy telefon wykonał do Sarah Palin. (Conan O’Brien)

* * * * *

 Większość gazet, które umieściły na pierwszej stronie zdjęcie Baracka Obamy została w środowy poranek wyprzedana na pniu. Demokraci chcieli mieć zdjęcie Obamy, by zapamiętać ten historyczny moment. Republikanie zaś potrzebowali czegos do przyklejenia na tarczy strzelniczej. (Pedro Bartes)

* * * * *

 W niedzielę w Ohio, Bruce Springsteen dołączył do Baracka Obamy na scenie. Chwilę później miał miejsce niemiły incydent, gdy ktoś z publiczności wykrzyknął "Born in the USA", a Obama odpowiedział: "Po raz ostatni, TAK!!" (Jimmy Kimmel)

* * * * *

 Mnóstwo spekulacji wzbudza przyszłość Sarah Palin, ale zeszłej nocy, zaprzeczyła ona pogłoskom, że już myśli o wyborach prezydenckich w 2012 roku. Palin odrzekła: "Do wyborów jeszcze dużo czasu. Do tej pory mogę już być pra- prababcią." (Conan O’Brien)

* * * * *

 

 


Oglądany: 46399x | Komentarzy: 1 | Okejek: 208 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

31.05

30.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało