Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Podanie w sprawie pracy

76 992  
1074   16  
Poniżej zamieszczamy tłumaczenie faktycznego podania o pracę 75-letniego obywatela wysłane do sklepu Walmart w Californi. Zatrudnili go, bo był zabawny... 
 
Kliknij i zobacz więcej!

NAME / NAZWISKO: Kenneth Way (Stary Zgryźliwy Skurwiel).

SEX / PŁEĆ ale również SEX: Ostatnio nie, ale szukam odpowiedniej kobiety (lub przynajmniej takiej, co by chciala współpracować).

DESIRED POSITION / OCZEKIWANA POZYCJA: Prezes Przedsiębiorstwa lub ewentualnie Vice-Prezes. A tak na poważnie, jakakolwiek dostępna. Jak bym mógł sobie wybrać zajęcie, to na pewno nie składałbym podania do Walmartu.

DESIRED SALARY / OCZEKIWANA PENSJA: $185.000 rocznie plus premia plus zagwarantowana odprawa podobna do tej, którą dostał Michael Ovitz*.

EDUCATION / WYKSZTAŁCENIE: Tak.

PREVIOUS POSITION / OSTATNIO PEŁNIONA FUNKCJA: Obiekt utyskiwań kadry kierowniczej średniego szczebla.

PREVIOUS SALARY / OSTATNIO OTRZYMYWANE ZAROBKI: O wiele mniej, niż jestem wart.

MOST NOTABLE ACHIEVEMENT / NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE: Moja niesamowita kolekcja kradzionych długopisów i samoprzylepnych karteczek.

REASON FOR LEAVING / POWODY ODEJŚCIA (Z OSTATNIEJ PRACY): Była do d*py.

HOURS AVAILABLE TO WORK / GODZINY WOLNE DO PRACY: Jakiekolwiek.

PREFERRED HOURS / PREFEROWANE GODZINY (PRACY): 13:30 – 15:30 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

DO YOU HAVE ANY SPECIAL SKILLS? / CZY POSIADASZ JAKIEŚ WYJĄTKOWE UMIEJĘTNOSCI?: Tak, ale pasują one do bardziej intymnego środowiska.

MAY WE CONTACT YOUR CURRENT EMPLOYER? / CZY MOŻEMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z TWOIM OBECNYM PRACODAWCĄ?: Gdybym takiego miał, czy byłbym tutaj?

DO YOU HAVE ANY PHYSICAL CONDITIONS THAT WOULD PROHIBIT YOU FROM LIFTING UP TO 50 lbs.? / CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ PRZESZKODY, KTÓRE UNIEMOŻLIWIAŁYBY CI PODNOSZENIE DO 25 kg?: Zależy czego.

DO YOU HAVE A CAR? / CZY MASZ SAMOCHÓD?: Prawidłowo postawione pytanie powinno brzmieć: "Czy masz samochód, który jest sprawny?"

HAVE YOU RECEIVED ANY SPECIAL AWARDS OR RECOGNITION? / CZY OTRZYMAŁEŚ JAKĄŚ NAGRODĘ LUB WYRÓŻNIENIE?: Podobno zostałem zwycięzcą w Publishers Clearing House Sweepstakes **, a przynajmniej tak mi napisali.

DO YOU SMOKE? / CZY PALISZ PAPIEROSY?: W pracy - nie! Na przerwach - tak!

WHAT WOULD YOU LIKE TO BE DOING IN FIVE YEARS? / CO CHCIAŁBYŚ ROBIĆ ZA 5 LAT?: Mieszkać na Bahamach z cudownie bogatą, głupią, sexy blond supermodelką, która myśli, że jestem najlepszą rzeczą, od czasów wynalezienia krojonego pieczywa. Właściwie, to chciałbym to robić już teraz.

NEAREST RELATIVE / NAJBLIŻSZY KREWNY: 7 mil.

DO YOU CERTIFY THAT THE ABOVE IS TRUE AND COMPLETE TO THE BEST OF YOUR KNOWLEDGE? / CZY POTWIERDZASZ, ŻE WSZYSTKO NAPISANE POWYŻEJ JEST PRAWDZIWE I KOMPLETNE?: O tak! Zdecydowanie!

__________________

*W 1996 roku komitet wynagrodzeń spółki The Walt Disney Company zgodził się na zapłacenie prezesowi spółki, Michaelowi Ovitzowi, stu trzydziestu milionów dolarów odprawy za czternaście miesięcy pracy.

**Publishers Clearing House Sweepstakes podobnie jak znany nam Readest Digest, ogłupiają ludzi tekstami typu: wygrałeś ileśtam, tylko jeszcze kup cośtam i weźmiesz udział w losowaniu, bo tak naprawdę to może dopiero wygrasz...


Oglądany: 76992x | Komentarzy: 16 | Okejek: 1074 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało