Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Piła: Kradzież kibelka toi-toi
11 321  
3   1  
Z pętli autobusowej w Pile ukradziono toaletę. Policjanci mówią, że to najdziwniejsza kradzież jaką pamiętają.
Nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Z toalety typu toi-toi korzystali przede wszystkim kierowcy autobusów miejskich. Nad ranem ktoś zadzwonił do właściciela przybytku i poinformował go o kradzieży - powiedziała w piątek podkom. Beata Krzeszewska z pilskiej policji.
Policja wszczęła dochodzenie. Krzeszowska przypuszcza, że toaletę mógł ukraść ktoś, komu urządzenie przyda się na działce.
Przejdź do artykułu
Motto dnia
26 231  
7   2  
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica... Przejdź do artykułu
Francja: Front Wolności Krasnali Ogrodowych
9 900  
3   1  
...jak donosi IAR (Informacyjna Agencja Radiowa?) wciąż aktywny.
Francuski Front Wyzwolenia Krasnali Ogrodowych nadal walczy. Ostatnio aktywiści tej organizacji oswobodzili ponad 70 krasnali z przydomowych ogródków na północnym wschodzie kraju.
Małe figurki ogrodowych krasnali zostały odnalezione na schodach katedry w mieście Saint-Die. Obok nich umieszczono transparent Frontu, który wzywa do wyzwolenia wszystkich krasnali.
Przejdź do artykułu
Pomyłkowy e-mail
12 970  
12   3  
Młode małżeństwo planowało wybrać się na letnie wczasy nad morze. Postanowili, że najpierw pojedzie on, aby wybrać hotel i rozejrzeć się, co warto odwiedzić, po czym miał przekazać wiadomość e-mailem.
Zrobił tak, lecz pomylił jedną literę w adresie, przez co wiadomość trafiła do pewnej starszej pani, która właśnie dzień wcześniej pochowała męża. Pani ta, sprawdzając wiadomości, nagle wydała głośny histeryczny krzyk.
Domownicy zaalarmowani hałasem pobiegli sprawdzić, co się stało. Zobaczyli staruszkę omdlałą na podłodze. Ktoś odczytał wiadomość z ekranu:
Przejdź do artykułu
Krótki dżołk
Według statystyki co czwartego Polaka spotyka się dwa razy rzadziej niż co drugiego.
Konkurs dla moli książkowych
8 584  
2   1  
Dawno nie było konkursu, czas się poprawić :)Wprowadzenie do cytatu: stacja telewizyjna, poranne zebranie, jeden z pracowników natyka się na szefa, który przedstawia mu swoją wizję.
- Dzieci ofiarami fajerwerków. Myślę okaleczenia. Myślę: tragiczne zakończenie radosnej rodzinnej zabawy. Myślę: dwadzieścia lat później. Co się dzieje z chłopakiem, któremu w latach sześćdziesiątych peterada wybuchła w kieszeni i urwała członek? Gdzie teraz jest? ..., znajdź mi petardowego podrostka bez członka. Znajdź mi ofiarę kastracyjej katastrofy z lat sześćdziesiątych.
Nagroda
Przejdź do artykułu
Słownik terminów żeglarskich
12 551  
10   2  
Małe fragmenty z publikacji pod tym samym tytulem autorstwa Henry'ego Bearda i Roya McKie szczególnie dla świeżo upieczonych i opatentowanych:):

Żeglarstwo - wielka sztuka, której sens polega na tym, aby posuwać się powoli i donikąd, chorując przy tym z zimna i ponosząc olbrzymie koszty.

Bom - poziomo przymocowana żerdź, do której przyczepiony jest żagiel. Doświadczony żeglarz potrafi za pomocą bomu opróżnić cały pokład z niewiadomo po co stojących i gapiących się głupio członków załogi
Przejdź do artykułu
Tragiczna śmierć zajączka
15 139  
13   5  
Idzie sobie zając po torach, aż tu nagle przejechał pociąg i obciął mu dupę.
Dupa potoczyła się kilkanaście metrów dalej, na inne tory. Zajączek za nią pobiegł, schyla się i już ma ją podnieść gdy... przejechał drugi pociąg i obciął mu glowe.
Jaki z tego moral?
Przejdź do artykułu
Nowy komunikat TPSA
9 319  
4   2  
Udało się nam go zdobyć jeszcze przed ogólnopolską publikacją. Możecie się już przygotowywać na nowe numerki z tepsą...
Telekomunikacja Polska S.A. uprzejmie informuje, iż od dnia 01 sierpnia 2001 roku, numery miejscowe zaczynające się cyfrą 3 zmieniają się na numery 12-cyfrowe, poniższy numer należy poprzedzić cyframi: 69456218752.

Numery zamiejscowe należy poprzedzić prefiksem operatora 1033 wybierając cyfrę 0, następnie numer kierunkowy miejscowości, numery zamiejscowe po numerze kierunkowym, zaczynające się cyfrą 3, należy zastąpić cyframi: 5694562 1875254 8796521 236547896, a numery zaczynające się cyfrą 4 należy poprzedzić: 64879 65214 58796 584563 9778 56936, pozostałe numery poprzedzone będą numerem: 2201 000100 069874 15515553 518545 3252.
Przejdź do artykułu
Napad na żurków
13 347  
10   2  
Spotyka się dwóch dosyć pijanych gości.
- Ale miałem przed chwilą dziwny przypadek...
- Co się stało?
- Idę sobie, idę i nagle jak ktoś mnie w plecy nie ździeli...
Odwracam się, a tam.....
Przejdź do artykułu
Wędkarz luzak i złota rybka
11 089  
10   5  
Kawałów o złotych, zielonych czy czarnych rybkach są setki, ale ten jest inny niż wszystkie :)
Siedzi sobie gość na rybach, w pewnym momencie ma branie. Wyciąga, a tam taka niewielka złota rybka. Przyjrzał się jej i stwierdził, że taką malizną to on sobie głowy nie będzie zawracał i już chce ją wrzucić o wody, gdy nagle rybka się odzywa:
- Czekaj ! Ja jestem złotą rybką i spełnie Twoje życzenie.
- Wiesz co, ale ja już mam wszytko o czym można tylko marzyć, więc dzięki, ale Cię wrzucę do wody.
- Nie, tak nie może być, tradycji musi stać się zadość. Słuchaj
postawię Ci taką chatę, że ludzie w promieniu 100 km będą Ci zazdrościć.
Przejdź do artykułu
Młode chłopaki mogą dużo
19 084  
23   6  
Początek XX wieku. Uboga wiejska rodzina miała jedyną żywicielkę - krowę. Kiedy nastał kolejny ranek, mąż wstał jak zwykle przed świtem i poszedł do obory ją wydoić. Niestety krowa leżała całkiem martwa. Człowiek się załamał, przed oczami stanęła mu wizja śmierci głodowej, więc wyjął ze spodni pasek i powiesił się pod powałą. Po dłuższej chwili obudziła się żona, zaniepokojona brakiem małżonka. Od razu pomyślała, że mąż powinien być w oborze. Kiedy się tam udała i okazało się, że mąż popełnił samobójstwo, a na klepisku leży martwa krowa - jedyna żywicielka rodziny, niewiele myśląc powiesiła się koło męża, w końcu zgodnie z przysięgą małżeńską chciała dzielić jego los. Po chwili obudził się starszy syn. Kiedy zobaczył, że łoże rodziców jest puste, a na stole nie stoi kanka z mlekiem, jak zazwyczaj bywało, postanowił poszukać rodzicieli w oborze. Jakiż był jego szok, gdy odnalazł martwą krowę i rodziców równie martwych, a okoliczności wskazywały na samobójstwo. Pomyślał, że musi to sobie poukładać, postanowić coś, a najlepiej zawsze udawało mu się myśleć nad rzeką. Wziął więc wędkę i poszedł nad wodę. Zarzucił haczyk i w tej chwili z wody wyłoniła się postać pięknej syreny...
- Jeśli przelecisz mnie pięćdziesiąt razy, wskrzeszę twoich rodziców, krowę i żyć będziecie w dostatku do końca waszych dni - rzekła syrena.
Przejdź do artykułu
PSYCHOZABAWA: Czy kochasz swoją komórkę
13 821  
6   1  
1. Czy wyłączasz telefon w teatrze?

a) nie, mam zestaw cicho mówiący
b) tylko na pantomimie
c) w teatrze?

2. Co sądzisz o szarych komórkach?

a) mam kilka komórek, w tym jedną szarą
b) szare są chyba niemodne
c) a są inne?

3. Czy zabierasz komórkę do toalety?
Przejdź do artykułu
Jak kto bywało w RPA
9 544  
7   2  
Biały kierowca przejechał murzyna na przejściu dla pieszych. Tak go trafił, ze murzyn wleciał przez przednią szybę do wnętrza samochodu a przez tylną wyleciał. Niestety, nie ma lekko, rozprawa sadowa i wyrok: 2 lata wiezienia dla murzyna za włamanie i próbę ucieczki. Przejdź do artykułu
100 litrów na metr kwadratowy
11 520  
4   2  
Ponieważ mieszkam w okolicach Gdańska, to miałem wczoraj wątpliwą przyjemność wzięcia udziału w małym potopie, a to krótka relacja - niekoniecznie śmieszna
Myślałem, że dziś spokojnie położę do łóżka o i odeśpię weekend. Dzień był ciepły, niebo pochmurne, ale nic zapowiadało takiego finału. Ot po porostu o 15 zaczęło padać i tak już zostało do 2-3 w nocy. O 17 lało już równiutko, o 18 zadzwoniła mamuśka i mówi - "Synu, Orunia zalana jedź pociągiem do domu". A, że mieszkam pod Gdańskiem to pomyślałem - jak wszystko zalane to tylko pociąg. PKP ma tabor kanciasty i toporny – więc musi być odporne na wszystko. Ale poczekałem na kumpla zmotoryzowanego. O 19 ciągle pada, ruchem jednostajnym, ale już się zbieramy do super-hiper Skody 105. Znów telefon - matka mówi "Synu zapomnij pociągu. Gdańsk Główny metr pod wodą - pociągi jeżdżą tylko do Gdyni albo Szczecina, a przecież to nie mój kierunek.
Jedziemy we czterech samochodem. Prowadzi, który dość szybko uzyskał ksywę Noe. Później żałowaliśmy, że nie jest Mojżeszem, bo wiadomo - woda by się rozstąpiła, a tak płynęliśmy pełnoletnią Skodą.
Przejdź do artykułu
Rozmowa kwalifikacyjna
20 848  
8   2  
Rozmowa kwalifikacyjna - 3 kobiety brunetka, ruda i blondynka czekają na rozmowę z szefem dużej firmy
Pierwsza jest brunetka. Szef pyta:
- Ile jest liter "T" jest "Indiana Jones"?
Brunetka, nieco zaskoczona, myśli przez parę sekund i odpowiada:
- No cóż.... nie ma żadnej
- Bardzo dobrze, odezwiemy się do pani wkrótce.
Pora na rudą:
- Ile "T" jest w "Indiana Jones"?
Dziewczyna zaczyna się zastanawiać, zamyka oczy na moment i mówi:
- No, nie doliczyłam się żadnej
- Dziękuję, wystarczy, odezwiemy się do pani wkrótce.
Blondynka wchodzi do pokoju i dostaje to samo pytanie. Zaczyna coś mamrotać, wyciąga kalkulator z torebki i zaczyna naciskać klawisze. Po chwili z dumą oświadcza:
- Trzydzieści dwa!!!
Szef zdziwony pyta:
Przejdź do artykułu
Jak przygotować sie do katastrofy lotniczej
14 733  
15   14  
Stewardessa dostała polecenia od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarię i za kilka chwil się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta:
- Czy wszyscy maja paszporty?
- Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają:
- Taaak!!!
- W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie
- Pasażerowie podnoszą paszporty w gore i radośnie machają.
Przejdź do artykułu
Z rozmów z egzaminatorem
11 772  
9  
Dialog z egazminatorem:
- Czy miała pani kontakt z mediami?
- Tak.
- Z jakimi?
- Z radiem Wawa.
- Co pani tam robiła?
- Wygrałam ręcznik Coca-coli.
Przejdź do artykułu
10 najsłynniejszych powiedzeń w historii, które zawierały przekleństwo
24 847  
27   2  
Uwaga! Zawiera tradycyjne i ordynarne przekleństwa - ale przecież nic co ludzkie nie jest nam obce....
1) "A kto się kurwa dowie?" - Bill Clinton
2) "Potrzebna mi ta parada jak pieprzona dziura w głowie" - J.F. Kennedy
3) "Pierdolona ulewa!" – Noe
4) "Kurwa, nie przypuszczam żeby teraz spadł deszcz" - Joanna d'Arc
5) "Co ty chcesz mieć na tym pieprzonym suficie?!" - Michał Anioł
6) "Jak, kurwa, to rozwiązałeś?" – Pitagoras
7) "Ona tak naprawdę wygląda, do kurwy nędzy!" – Picasso
8) "I każdy pieprzony idiota może to zrozumieć!" – Einstein
Przejdź do artykułu
Pożegananie z PZU
9 714  
10   7  
Firm ubezpieczeniowych jest dziś w Polsce całkiem sporo i można w każdej chwili zmienić sobie ubezpieczyciela. Jeden z naszych czytelników wybrał oryginalny sposób na pożegnanie się z PZU.... Przejdź do artykułu
Studentki psychologii
17 640  
13   5  
Chorobliwie nieśmiały chłopak dostrzegł przy barze piękną dziewczynę. Przez godzinę zbierał się, wreszcie podszedł do niej i zapytał cicho:
- Czy możemy chwilę porozmawiać?
Dziewczyna popatrzyła na niego i wrzasnęła:
- Nie! Chcę się z Tobą przespać!!!
Wszyscy w knajpie zamilkli i zaczęli im się przyglądać. Przerażony chłopak wrócił chyłkiem do stolika. Po chwili dziewczyna podchodzi do niego i przeprasza:
- Jestem studentką psychologii i badam jak ludzie zachowują się w kłopotliwych sytuacjach.
Na to chłopak ile sił w płucach:
Przejdź do artykułu

Z archiwów JM


Najpotworniejsze ostatnio
Najlepsze komentarze
Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie - wysyp memów „Wstępne statystyki bez zaskoczenia: - Trzaskowski wygrał w miastach do 50tys, do 200tys, do 500tys i ponad 500tys, Duda wygrał na wsiach, - Trzaskowski wygrał w 10 zachodnich województwach, Duda wygrał w 6, głównie na słabo rozwiniętym wschodzie, - za granicą Duda wygrał w USA, Trzaskowski prowadzi wszędzie indziej, - Trzaskowski ma prawie 2x większe poparcie wśród młodych do 29 roku życia: 65% vs 35%, - Trzaskowski prowadzi też w przedziałach wiekowych 30-39 i 40-49, Duda wygrywa dopiero w przedziale 50-59 o 10% i o 20% w grupie 60+, - Trzaskowski zdecydowanie wygrywa wsród przedsiębiorców, a Duda jest bezkonkurencyjny wśród bezrobotnych i robotników fizycznych, - Duda gromi wśród najniżej wykształconych, a Trzaskowski prowadzi wśród ludzi z wyższym wykształceniem. Przykre jest tylko to, że wygrywa kandydat grupy, która w dużej mierze leci na socjalu, a przegrywa kandydat grupy, która na ten socjal musi robić... ale jest i plus tych wyborów - jak widać rośnie nam młode, wykształcone i świadome pokolenie, za to z roku na rok wyborcy pisu będą wymierać ;] ***** ***” by szuras88 612 Zatańczyłbyś z mamą na TikToku? „@maggoty Litery w słowie FILM ci się poprzestawiały” by bassrockers 447 Najmocniejsze cytaty po drugiej turze wyborów prezydenckich - Atak na Kingę Dudę „#3 Żona prezydenta z partii, która zrobiła z TVP śmierdzący Koreą Północną propagandowo paszkwilowy ściek, narzeka na nierzetelność mediów. O tempora...” by johny2471 435 Najmocniejsze cytaty po drugiej turze wyborów prezydenckich - Atak na Kingę Dudę „#10 ***** *** Jeżeli ktoś się poczuł urażony moimi słowami, proszę żeby wybaczył mi.” by Ingolf 371 Co Wrocław chciał osiągnąć takim rozwiązaniem? „Hm. Jak znam życie, to motywacją do wykonania tego wynalazku był fakt, że mało kto przejmował się strefą 30 na tej ulicy. Teraz przekroczyć dozwoloną prędkość jest trudno a i jakoś nie widać armagedonu z opisu, czyli pomysł działa. Wolę to niż progi.” by piast99 361