Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 1052 osób, w tym 113 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik LimeshopDo której grupy pasażerów należysz?
11 003  
5   9  
Wystarczy jedno spojrzenie na pasażerów samolotu, aby ich sklasyfikować. Rozróżniamy trzy podstawowe grupy. Do której można zaliczyć Ciebie?

I GRUPA:
Po zajęciu miejsc natychmiast przypinają się pasami bezpieczeństwa, wyciągają gazetę i spokojnie ją czytają. Gdy z głośników lecą komunikaty o awariach oni nadal ze znudzonym wyrazem twarzy czytają gazetę.
To są:
- doświadczeni pasażerowie, o dużej liczbie odbytych lotów.

II GRUPA:
Po wejściu do samolotu uważnie wszystko obserwują, chcą dotknąć wszystkiego. Nie potrafią zapiąć pasów bezpieczeństwa. Komunikaty o awarii wysłuchują z dużą uwagą, a na ich twarzy zaczyna się malować przerażenie.
To są:
- pasażerowie pierwszy raz lecący samolotem.

III GRUPA:
Bardzo mocno przypinają się pasami bezpieczeństwa, kilka razy sprawdzają czy wszystko gra, po wystartowaniu samolotu zamykają oczy i drżą z przerażenia. Gdy usłyszą komunikaty awaryjne zaczynają panikować.
To są:
Porady cyber-seksuologa
13 717  
2   9  
Jeden z naszych stałych czytelników jest namiętnym miłośnikiem uprawiania seksu przez internet. Jak się okazało nie zawsze seks, a w tym przypadku cyberseks, to sama przyjemność. Nasz znajomy, pragnący zachować anonimowość, cyberseksoholik boryka się z wieloma problemami... Pomocy poszukuje w internecie. Z życzliwości przesłał nam kilka swoich pytań oraz odpowiedzi które uzyskał w sieci...

Panie doktorze! Mam problem. Wczoraj podczas uprawiania seksu przez komputer zaklinowałem się w stacji dysków. Co mam zrobić?

Przycisnąć mały guziczek z prawej strony stacji i pod żadnym pozorem nie uruchamiać programów formatujących dyskietki! A następnym razem sugeruję użycie lubrykantów na bazie wodnej i dopasowanie rozmiaru stacji (3,5 cala lub 5,25 cala) do własnych możliwości.

(...) Mam 23 lata, jestem gejem i chciałbym spróbować seksu przez komputer. Niestety mój pecet ma jedynie gniazda typu żeńskiego, a stosunki heteroseksualne mi nie odpowiadają. Czy jest na to jakaś rada?

Proponuję dokupić kartę rozszerzeń I/O z gniazdami typu męskiego. Proszę jedynie pamiętać o dopasowaniu rozmiaru gniazd do posiadanego kabelka.
Śmiech a nasz organizm
11 034  
4   2  
Dziś rozpoczynamy cykl artykułów na temat śmiechoterapii. I nie jest to żart. Okazuje się, że na jest to rodzaj poważnej i opartej na naukowych fundamentach terapii, która ostatnio staje się coraz bardziej popularna na świecie. W procesy zachodzące w ludzkim organizmie podczas śmiechu wtajemniczał nas będzie Aleksander Łamek z www.smiech.org.

Każdy z nas na pewno zna powiedzenie, że śmiech to zdrowie. Jednak większość osób nawet nie podejrzewa, jak wiele jest w nim prawdy.

Śmiech oddziałuje na wiele narządów naszego ciała i usprawnia ich funkcjonowanie.

Weźmy np. układ oddechowy. Gdy zaczynamy się śmiać, wtedy zamiast średnio pół litra powietrza, wdycha go półtora litra. Dzięki temu nasz organizm zostaje lepiej dotleniony.

Podczas śmiania się szybciej bije nasze serce, co nie tylko wpływa pozytywnie na pracę samego serca, ale również na cały organizm, gdyż krew wtedy szybciej krąży, i dostarcza większej ilości tlenu do organizmu.

Gdy się śmiejemy wprawiamy w ruch mięśnie klatki piersiowej, w tym m.in. mięśnie żebrowe i brzucha. Praca tych mięśni powoduje, iż z jamy brzusznej krew przetacza się w kierunku serca, w ten sposób wspomagając krwiobieg.

Cezar wraz ze swoimi legionami wraca z wojny
12 176  
6   12  
Rzymskie legiony wracają ze zwycięskiej wojny. Żołnierze w galowych mundurach prężą pierś, wyczyszczona broń lśni w słońcu, proporce powiewają na wietrze. Długą na kilka kilometrów kolumnę kończy złota lektyka, w której podróżuje Cezar. Dzielni wojownicy maszerują duktem, wzdłuż którego ustawiono setki krzyży. Na każdym z nich dogorywa zbuntowany niewolnik, przestępca lub chrześcijanin... W pewnym momencie Cezar usłyszał szept dobiegający z jednego z przydrożnych krzyży.
- Stać! - krzyknął boski imperator, rozkaz powtórzyli setnicy i kolumna wojska zatrzymała się. Cezar wyskoczył z lektyki i podszedł do krzyża.
- Przynieść drabinę! - rozkazał po chwili.
- Po co kobiecie mąż?
- Aby była szczęśliwa, kiedy go nie ma w domu.
Nie samą tylko Viagrą żyje człowiek
11 903  
3   3  
Kilka lat po tym jak Viagra wtargnęła w nasze życie dając niespotykane i tak długie i nie spotykane wcześniej doznania, firma GlaxoWellcome rozszerza asortyment leków na wiele innych dziedzin społeczeństwa zdominowanych przez mężczyzn. A oto lista niektórych tylko z nich:

Orientagra: Tabletka tego leku podana grupie testowej mężczyzn przed wyjazdem w podróż samochodem bez mapy spowodowała ze 76% z nich stanęło, zapytało o drogę gdy zabłądziło, i dojechało szczęśliwie do celu. Policja i wojsko kontynuują poszukiwania grupy kontrolnej.

Finitagra: Ten eksperymentalny lek spowodował u wielu testowanych mężczyzn dokończenie poprzednio zaczętej pracy zanim rozpoczęli następna, szczególnie w zakresie drobnych i średnich napraw domowych. Niestety nie stwierdzono znaczącego efektu na testowanej grupie wyselekcjonowanej spośród posłów, senatorów i ministrów.

Młody hokeista uratowany od zagryzienia przez psa
10 151  
3   16  
Na piątek proponuję ci tekst refleksyjny. Po przeczytaniu oddaj się refleksji na temat tego, jak twoje nastawienie czy uprzedzenie do pewnych spraw i pewnych ludzi determinuje twoje twoje zachowanie wobec nich...

Dwaj chłopcy grali na jednej z ulic Toronto w uliczny hokej. Ni stad, ni zowąd pojawił się rozżarty pitbull i rzucił się na jednego z grających. Drugi bez namysłu wsadził swój hokejowy kij w obrożę psa i używszy całej siły skręcił mu kark. Będący na miejscu reporter lokalnej gazety opisał wydarzenie, przeprowadził wywiad i zapisał tytuł sensacyjnego wydarzenia: 'Kibic Toronto Maple Leaf ocalił swojego przyjaciela zabijając rozżartego psa ludożercę'.

Plan na piątkowy wieczór
11 571  
4   9  
Inspektor Ford i makabryczny wypadek
10 505  
0   11  
- Właście zastrzeliłam swojego męża - szlochała Cynthia Freem, stojąc w śniegu nad ciałem tęgiego mężczyzny.
- Jak to się stało - zapytał inspektor Ford zmierzając prosto do celu.
- Polowaliśmy. Quincy uwielbiał polować. Tak samo ja. Na chwilę się rozdzieliliśmy. Wokół rosły krzaki. Chyba wziełam go za świstaka. Wypaliłam. Było już późno. Kiedy ściągałam zeń skórę zrozumiałam, że byliśmy małżeństwem.
- Hmm - zamyślił się inspektor Ford, wpatrując się w ślady stóp na śniegu. - Musi być pani bardzo dobrym strzelcem. Udało się pani wsadzić mu kulkę prosto między oczy.
- Ach, nie, miałam tylko szczęście. Naprawdę to ja jestem zupełną amatorką w tego rodzaju sprawach.
- Rozumiem - inspektor Ford zbadał co nieboszczyk miał przy sobie.
Mistrzostwa Polski w kajakarstwie
13 305  
3   33  
Kajakarstwo to dyscyplina wymagająca prawdziwej męskiej krzepy i wyzwalająca w mężczyznach to co w nich najlepsze.

Jakiś czas temu odbyły się Mistrzostwa Polski w kajakarstwie. Na imprezie panowała prawdziwie sportowa atomsfera współzawodnictwa. Startowało wiele osad, odbyło się wiele wyścigów, wyłoniono finalistów, a najlepszym wręczono puchar.

Oto widzimy jak czwórka młodych kajakarzy, zdobywców pucharu na dystansie 1500 m, radośnie celebruje zwycięstwo.
Ankieta KG Policji
13 494  
3   8  
KG Policji w Warszawie poprosiła redakcję JM o umieszczenie tutaj ankiety, która pozwoli lepiej poznać potrzeby ludności, tak żeby lepiej je zaspokajać.

Nie mogliśmy odmówić prośbie w tak szlachetnym celu. Wypełnij poniższą ankietę i wyślij na adres redakcji, my przekażemy ją bezpośrednio do KG. Niewykluczone jest, że wkrótce wizytę złoży ci kilku panów, w celu bezpośredniego podziękowania za wypełnienia ankiety i nagrodzi cie skromnym, okolicznościowym upominkiem. Najlepsi mogą liczyć nawet na wczasy w pewnym tajemniczym miejscu, które na razie zostaje tajemnicą. Ale podobno jest niczego sobie.

1. Imię i nazwisko.............................
2. Data i miejsce urodzenia:.................
3. Imiona rodziców:.........................
4. Miejsce pobytu:...........................
5. Nielegalnie kopiuję i wprowadzam w obieg oprgramowanie komputerowe.
a. TAK
b. NIE
6. Pirackie kopie programów przechowuję:
a. w domu
b. u sąsiada
c. w piwnicy
d. inne ......................................
Monty Pyton i święty Graal
15 336  
4   16  
Fragment scenariusza z filmu Monty Pythona. Dobrego filmu, który trzeba obejrzeć. W nim też znajdziesz odpowiedź na pytania co to jest Graal, kim jest Pajton, kim jest król Artur sir Robin, sir Lancelot i inni rycerze Okrągłego Stołu, jak wygląda most śmierci.

KRÓL ARTUR: Jest ! Most Śmierci !
KTOŚ: Sama radość...
KTOŚ INNY: Patrzcie, to stary człowiek ze sceny 24. Co on tu robi ?
KRÓL ARTUR: Jest strażnikiem mostu śmierci. Zadaje każdemu podróżnemu 5 pytań.
SIR GALAHEAD: 3 pytania.
KRÓL ARTUR: ... 3 pytania. Ten, kto odpowie na 5 pytań...
SIR GALAHEAD: 3 pytania.
KRÓL ARTUR: ... na 3 pytania, może przejść bezpiecznie.
SIR ROBIN: A jeśli źle odpowie ?
10 rzeczy, które wie o kobietach przeciętny facet
25 090  
38   14  
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Zagadka dla przedszkolaków
178 626  
1842   67  
Dzieciom w przedszkolu podczas badań postawiono pytanie:
W którą stronę jedzie autobus z załączonego obrazka?

Przyjrzyj się uważnie!
Znasz już odpowiedź? Przypominamy, możliwe odpowiedzi to albo lewo albo prawo. Jeszcze nie wiesz? No to zerknij dalej. Bo dzieci odpowiedziały natychmiast...
Oznakować kobiety!
26 167  
11   9  
Czy życie nie było by łatwiejsze gdyby kandydatki na żony były oznakowane jak np. odzież lub, za przeproszeniem, WC. Wiadomo by było w co się człowiek pakuje.

Dlatego też redakcja JM proponuje na dobry początek dwa typy oznaczeń:
Nr 1 - Dobra Kobieta:


Oraz...
Nr 2 - Wspaniała Kobieta:
Jakie są granice miniaturyzacji?
26 584  
10   24  
Przyszło nam żyć w dobie miniaturyzacji wszystkiego. Czy pamiętasz jaką zazdrość, jeszcze kilka lat temu, wzbudzały komórki wielkości cegły? A teraz jak masz dużą komórkę to w zasadzie wstyd wyciągnąć. To samo dotyczy innych urządzeń elektronicznych, miniaturyzowane jest prawie wszystko. Czy wszystkim to odpowiada? Raczej nie... Kobiety z tajemniczym uśmieszkiem mówią, iż nie wszystko im mniejsze tym lepsze... Mężczyźni podzielają to zdanie, choć myślą o czymś zupełnie innym niż kobiety, aczkolwiek nierozerwalnie z nimi związanym, a raczej związanymi... ;) Redakcja JM po kilku miesiącach badań naukowych odkryła pewną zminiaturyzowaną rzecz której kobiety chętnie używają a i mężczyznom bardzo się to podoba! Nasze badania miały na celu ustalenie czy rzecz o której mowa może być kiedyś jeszcze bardziej zminiaturyzowana?
A oto wyniki naszych badań przeprowadzonych między czerwcem a wrześniem bieżącego roku:
Życie w Polsce, fragmenty najlepsze
13 634  
6   27  
Urocze napisy i dialogi zebrane i zasłyszane przez kilku Polaków podczas codziennej i niecodziennej tułaczki po kraju. Polska być bardzio dziwny kraj.
Na ladzie w cukierni leżą ciastka a obok kartka. "Jagodzianki z truskawkami"

Wieś gdzieś. Sklepik. W oknie kartka: "Z powodu remontu sklepowa daje od tyłu".

W jednym ze sklepików na Ursynowie pod torebką z przyprawą curry zobaczyłem napis "curry-przyprawa do kur"

W wypożyczalni video: Poproszę o film z życia wzięty, może być o Zombii albo o Wampirach

Sklep typu "Warzywa, owoce, itp.." w Strzyżowie:

Klient:
- Proszę pana, czy są DŻONATANY ?
Sprzedawca:
- Nie, proszę pana. Ale mamy inne rodzaje DŻABŁEK
Policyjny karambol w Gdańsku
10 747  
3   22  
To wiadomość w 100% prawdziwa, ale za to jaka nieprawdopodobna. Nigdy bym nie pomyślał, żeby policja i to w moim mieście, takie rzeczy...

Do niezwykłego wypadku doszło w sobotę w Gdańsku-Oliwie. Kolumna jadących na sygnale pojazdów policyjnych zderzyła się z kilkoma samochodami osobowymi. Na razie nieznane są przyczyny wypadku. Samochody są zdolne do samodzielnej jazdy lecz straty mogą być duże. Były to nowe samochody, dwuletnie volkswageny transportery i naprawa uszkodzeń będzie na pewno kosztowna.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Cyberseks bezpieczny
30 911  
14   3  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób dorosłych!
A dzisiaj...

Definicja słowa: "cyberseks bezpieczny"
Terms For Female Masturbation
14 890  
2   10  
5 Digit Disco
Buzzing the honey hole
Backslappin' Betty
Bailing out the Gravy Boat
Beaver bashin'
Bouncing the bearded clam
Buffing the box
Buffing the jewel
Butter schlopping
Buttering up the whisker biscuit
Clam twiddlin' jamboree
Critter crammin'
Damming the beaver
Dialing "O" on the little pink telephone
Wszystko co powinniście wiedzieć o małżeństwie
10 822  
4   8  
No może nie do końca wszystko, ale wystarczająco dużo, żeby jeszcze raz się zastanowić na decyzją i może skorzystać z telefonu do dawno nie widzianego przyjaciela / przyjaciółki. Aforyzmy, sentencje, cytaty i powiedzenia tym razem nie od Joe Monstera, tylko od tych co doświadczyli tego na własnej skórze...
Małżeństwo jest najważniejszą przyczną rozwodu.

Kobieta inspiruje do wielkich rzeczy, a potem zapobiega osiągnięciu ich.

Mężczyzna nie jest kompletny przed małżeństwem, potem jest skończony.

Jeśli boisz się samotności, nie żeń się!

Małżeństwo to triumf wyobraźni nad inteligencją. Drugie małżeństwo jest triumfem nadziei nad doświadczeniem.

Najszczęsliwszym małżeństwem jakie mogę sobie wyobrazić jest związek głuchego mężczyzny i ślepej kobiety.

Nie ma większego znaczeni z kim bierzesz ślub, i tak następnego dnia okazuje się, że był to ktoś inny.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
- Po co kobiecie mąż?
- Aby była szczęśliwa, kiedy go nie ma w domu.
* * *
Chciałem zakończyć ten nasz chory związek, ale teściowa, żona, dzieci i wnuki nie pozwoliły.
* * *
- Dlaczego policjanci często nie mogą aresztować przestępcy?
- Bo jest od nich starszy stopniem.
* * *
Może nie będę żył wiecznie, ale przynajmniej umrę próbując.
* * *
Ogłoszenie w koreańskiej gazecie: Znaleziono psa. Byłego właściciela zapraszam na grilla.
* * *
Zakazane strony