Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 7935 osób, w tym 1294 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik desidMilionowa wygrana w totolotka
17 822  
7   15  
Staruszek, były jeniec w obozie koncentracyjnym wygrał w toto lotku wielką kasę.
Oczywiscie zjechało się mnóstwo ludzi, prasa, radio, telewizja...
- Co Pan zrobi z taką masą pieniędzy?
- No... kupię dom synowi, samochód, wyślę wnuczków na wczasy, dam im na szkołę, pojadę na wakacje, no i postawie pomnik Adolfowi Hitlerowi.
- Ale jak to? Hitlerowi? Mordercy? Pan? Więzień obozu koncentracyjnego... ?
Skuteczny tylko w lecie
9 533  
3   8  
W pewnej pięknej, malowniczo położonej wsi żył sobie spokojnie pewien rolnik. Aż do czasu gdy stał się cud... Wybudowano nową drogę! Tak, tak! Taką prawdziwą z asfaltu! A pech chciał, że owa droga przebiegała akurat obok jego zabudowań. A nowa droga, to wiadomo... równiusieńka jak blat stołu... Po prostu prowokuje do wypróbowania możliwości samochodu!
I tak też było... Kierowcy pędzili bez opamiętania, żeby tylko zdążyć sobie pojeździć zanim upał i TIR-y doprowadzą ten śliczny równiusieńki asfalcik do "krajowych norm bezpieczeństwa". Hałas jaki powstawał od przejeżdżających z nadmierną prędkością samochodów był nie do wytrzymania! Rolnikowi przestały się nieść kury, krowy zaczęły dawać mniej mleka, świniaki zaczęły tracić wagę a przyzwyczajone dotychczas do nieograniczonej swobody kaczki i kurczaki coraz częściej zostawały mokrymi plamami na tym nowiusieńkim asfalcie... Rolnik nie mógł pozwolić sobie na większe straty i postanowił zwrócić się o pomoc do organu w tym celu utworzonego czyli Policji...
Policja, jak to w takich opowiadaniach bywa, oczywiście pospieszyła z pomocą! Co prawda kosztowało to rolnika pół świniaka i kanister samogonu ale cóż... cel uświęca środki...
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Koniec
27 664  
9   4  
Na prośbę wielu (razem z członkami redakcji - 4 osoby) bojowników JM, dzisiaj kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej.
Jednocześnie zwracamy się z apelem o przysyłanie na adres redakcji propozycji wyjasnień obrazkowych dla innych haseł. Ponieważ nasza redakcja została poproszona o recenzję ww. dzieła, to chcielibyśmy porównać trafność wyjaśnień definicji zawartych w W.E.O. z propozycjami naszych czytelników.
A dzisiaj kolejne hasło:
Definicja słowa: "koniec"
Kopciuszek 2002
17 634  
5   15  
Siedzi Kopciuszek nad miską soi i płacze. Pojawia się wróżka.
- Czemu płaczesz?
- Aaaaaaaa! A boo bo siostry idą na baaaal a jaaaaaa nieeeee!
- Nie placz! Mam tu dla ciebie prezent - mówi wróżka - wspaniałą suknię!
- Huuuuuuurrraa! Dziękuję matko chrzestna! Ale nie mam powozu...
Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
Potem już wszystko inne powstało w Chinach.
Wakacyjne pozdrowienia z...
17 587  
7   43  
Z naszych nazwisk się pośmialiśmy... Teraz kolej na miejscowości... Czy nie fajnie by było wysłać znajomym wakacyjne pozdrowienia z Burdelu? Poniżej obszerne fragmenty informacji nadanej w serwisie krajowym PAP z "wybranymi nazwami z Wykazu urzędowych nazw miejscowości w Polsce t.1-3 wyd. Warszawa 1980-82."

Chotel Czerwony
Burdel
Pod Wałem
Rogacze
Pod Babą
Na Dziadku
Duży Koniec
Górny Koniec
Dolne Wymiary
Grzeczna Panna
Chichy
Cacanie
Duża Swoboda
Pieścidła
Całowanie
Hulanka
Niebo
Raj
Szczęście
Rozkosz
Rządza
Pokuta
Frasunek
Skrobacja
Policjanci: silni, zwarci i gotowi
11 630  
5   12  
Około północy dzwonię na policję:
- Ratujcie - mówię - 2 nieznanych mi osobników zawartość dobrze wyposażonej szopy/warsztatu bez mojej zgody w niewiadome mi miejsce "przeprowadza".
Odpowiedź jest jak zwykle:
- W tej chwili nie mamy żadnego patrolu w tej okolicy i potrwa zanim jakiś będzie wolny.
Odczekałem może ze 2 minutki i znowu dzwonię i mówię:
- Już nie musicie się fatygować, wziąłem karabin i zastrzeliłem obu złodziei.
Odłożyłem słuchawkę.
Co dalej?

Praca na wakacje
9 490  
0   13  
Za Gazeta na Plażę...:)

Jeśli uważasz, że anonimowy dawca spermy to właśnie profesja stworzona dla Ciebie, a w dodatku chcesz zarobić parę groszy na wakacyjne szaleństwa, "Gazeta na Plażę" powie Ci, co powinieneś zrobić...
Śnieżka, Herkules i Quasimodo
14 969  
2   28  
Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzić, czy to, co o nich mówią jest prawdą, tzn. Śnieżka najpiękniejsza, Herkules najsilniejszy, a Quasimodo najbrzydszy. Postanowili zapytać o to zwierciadełka. Pierwsza od zwierciadełka wychodzi Śnieżka i się cieszy:
- Hura, jestem najpiękniejsza!
Potem kolej na Herkulesa:
- Hura, jestem najsilniejszy!
Na koniec wychodzi Quasimodo i mówi :
Największa kraksa w historii motoryzacji
9 709  
2   9  
Wczoraj w późnych godzinach popołudniowych, na jednej z amerykańskich dróg międzystanowych, doszło do bardzo groźnego karambolu w którym uczestniczyło kilkadziesiąt samochodów. Większość z nich to ogromne ciężarówki, bardzo często z przyczepami. Jak to się mogło stać? Po karambolu żaden z uczestniczących w nim kierowców nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Nikt niczego nie pamiętał.
Czyżby działania istot pozaziemskich? Czyżby tajne próby jakiejś nowej broni? Ale zarówno NASA jak i PENTAGON kategorycznie odcinają się od tego zdarzenia. W świetle prowadzonego dochodzenia wykluczono również atak terrorystyczny Osamy Bin Ladena...
Cóż więc się stało???
Gdy już wszyscy uczestnicy tego niefortunnego zdarzenia powoli wychodzili z szoku zaczęli mówić coś o jakimś autostopowiczu... Szybkie i sprawne działania FBI pozwoliły na ustalenie osoby winnej za spowodowanie tego wypadku! Ba! Znaleziono nawet zdjęcie autostopowicza-sprawcy zrobione przez jednego z kierowców tuż przed karambolem. Zdjęcie ostatecznie potwierdza przyczynę karambolu i winę osoby widocznej na nim. Redakcja JM sobie tylko znanymi sposobami zdobyła to zdjęcie! Osoba widoczna na zdjęciu poniżej jest obecnie poszukiwana listem gończym we wszystkich stanach USA...
Boydrome
18 512  
5   22  
Boydrome to mały fragment śródmieścia Poznania, trójkąt ulic 27 grudnia, Mielżyńskiego, Ratajczaka, który głównie w piątki i soboty staje się miejscem spotkań towarzyskich boyków (dresiarzy, samochodziarzy, karków, baobabów, gumbasów, plastikowych laluń, smurfetek, barbie, dyskoboli itp.) Integralną częścią boydromu jest szeroki chodnik (pit stop) u podnóża Okrąglaka, naprzeciw McDonalds. Jest to w zasadzie Mekka boyasów, wyznacznik ideologiczny tej grupy. Gdyby jeszcze ktoś wywiesił na okrąglaku telebim i wyświetlał tam na żywo VIVE, byłoby to miejsce święte.
Czy jesteś maniakiem Gadu-Gadu lub Tlenu?
13 506  
2   33  
Jeżeli korzystasz z komunikatorów internetowych i uważasz, że nie potrzebujesz takiego testu, bo jak twierdzisz - nie jesteś uzależniony, to już masz pewność że tak naprawdę to jesteś... Pamiętaj! Najważniejsza jest akceptacja!
Po prostu sprawdź się!
1. Twoja poczta głosowa ma tylko jedno powitanie: „Nie mogę aktualnie podejść do telefonu, bo jestem w sieci. Chcesz pogadać, to wejdź na GG”.
2. W rozmowach na żywo:
a) przedstawiasz się swoim nickiem
b) używasz znaków pikto
c) używasz słów „nio”, „cio”
d) mówisz „sex” przez „x”
3. Przedstawiając się mówisz: „Mam ochotę na...” (to dla miłośników „Tlenu”)
4. Poznając nową osobę pytasz „k czy m?”
5. Idąc spać mówisz do domowników: „Wrócę później”/ „Zaraz wracam”.
Wyścigi samochodowe są lepsze niż seks?
10 687  
3   7  
Zaprzyjaźniony z Redakcją JM, znany polski kierowca rajdowy przysłał nam: "10 powodów dla których wyścigi samochodowe są lepsze niż seks" My stanowczo się od tego odcinamy i twierdzimy, że poniższy tekst powstał chyba po drastycznym przedawkowaniu chipsów... ;)
A oto nadesłane do naszej redakcji 10 powodów:
10. Robienie tego w miejscu publicznym jest ogólnie akceptowalne.
9. Większe samochody nie zawsze przyciągają większą uwagę.
8. Telefon nie zadzwoni w środku wyścigu.
7. Możesz używać gum więcej niż raz.
6. Nie musisz przygotowywać romantycznej kolacji i zapraszać do kina, żeby się ścigać.
Czekaj, maleńka, jak się nazywasz?
46 202  
5   170  
Nazwisko, które nosimy czasami może sprawiać problemy. Ale tylko tym, którzy je noszą. Pozostali mają najczęściej dobry ubaw. Poniżej przedstawiamy listę najśmieszniejszych (podobno) nazwisk w Polsce.
1) Wyczesany Darek
2) Pacha Roxana
3) Męczywór Małgorzata
4) Małolepszy Tomasz
5) Kwasigroch Tomasz
6) Chujeba Renata
7) Mahujski Krzysztof
8) Zaporożec Stefan
9) Dokurwo Maciej
10) Boligłowa Bogusław
Twoja dzienna dawka Zen
9 317  
6   4  
1. Nie idź za mną, nie potrafię prowadzić. Nie idź za mną, mogę nie nadążyć. Nie idź również obok mnie. Po prostu zostaw mnie kurde w spokoju.
2. Podróż trwająca tysiąc kilometrów rozpoczyna się od uszkodzonego paska klinowego wentylatora i nieszczelnych opon.
3. Najciemniej jest zawsze przed świtem. Jeśli więc zamierzasz ukraść
swojemu sąsiadowi gazetę, to jest czas, by to uczynić.
4. Seks jest jak powietrze. Nie jest ważny dopóki go w ogóle nie masz.
5. Nie bądź niezastąpiony. Jeśli nie możesz być zastąpiony, nie możesz być awansowany.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Zaskoczenie
29 747  
16   11  
Na rynku księgarskim ukazała się dawno oczekiwana Wielka Encyklopedia Obrazkowa. Nasza redakcja otrzymała jeden z pierwszych egzemplarzy w celu zrecenzowania i musimy powiedzieć, że jesteśmy pod wrażeniem! Jest to nowe spojrzenie na kwestię definicji wyrazów, które zostały dosłownie zobrazowane przez autorów tego wydawnictwa. Świeże spojrzenie na wyjaśnienie znaczenia konkretnego wyrazu wręcz bije nowatorstwem. Autorzy W.E.O. odeszli od stereotypowego wyjaśniania definicji słów innymi słowami. Gratulujemy!
Na dowód jak wspaniałe jest to opracowanie prezentujemy w jaki sposób w wyżej wymienionej encyklopedii wyjaśniono jedno z haseł:
Definicja słowa: "zaskoczenie"
Prowokujące lusterko samochodowe
12 873  
7   12  
Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasą Toruńską. Przede mną, lewym pasem nowiusienkim BMW jechała blondynka...
Przy prędkości 130 km/h siedziała z twarzą tuż przy lusterku i... malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzalem znowu na BMW oczywiście okazało się , że blondynka (wciąż zajęta makijażem!) już jest połową auta na moim pasie! I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem ,że...
Only in America!
9 892  
1   9  
1. Only in America......can a pizza get to your house faster than an ambulance.

2. Only in America......are there handicap parking places in front of a skating rink.

3. Only in America......do drugstores make the sick walk all the way to the back of the store to get their prescriptions while healthy people can buy cigarettes at the front.

4. Only in America......do people order double cheeseburgers, large fries, and a diet coke.

5. Only in America......do banks leave both doors open and then chain the pens to the counters.
Prawdziwe Znaczenie Mowy Męskiej
14 211  
6   5  
Mówi: "Jestem Romantykiem."
Prawdziwe Znaczenie: "Jestem biedny."

Mówi: "Bardzo Cię potrzebuję"
Prawdziwe Znaczenie: "Moja ręka jest zmęczona."

Mówi: "Jestem inny niż wszyscy faceci."
Prawdziwe Znaczenie: "Jestem obrzezany."

Mówi: "Pragnę zaangażowania."
Prawdziwe Znaczenie: "Jestem chory od masturbacji."

Mówi: " Ty Jesteś jedyną dziewczyną o którą kiedykolwiek się troszczyłem."
Prawdziwe Znaczenie: "Ty jesteś jedyną dziewczyną, która mnie nie odrzuciła."

Mówi: "Naprawdę chciałbym wiedzieć o Tobie więcej."
Prawdziwe Znaczenie: "Będę miał o czym opowiadać kumplom."
Thriller nieco zwierzęcy
9 262  
1   6  
W sklepie zoologicznym zobaczyłem dzisiaj fajne akwarium. I kraba, który siedział sobie na kamieniu, a szczypetki trzymał pomiędzy dwoma ostatnimi odnóżami, sprawiając wrażenie bardzo zadowolonego. Ponieważ kraby trudnią się głównie jedzeniem padliny, co oznacza, że są niedrogie w utrzymaniu, a ja na dobry początek miałem trochę paprykarzu szczecińskiego i steków drobiowych, które zajmowały niepotrzebnie miejsce na dnie lodówki, zdecydowałem, że jednego sobie kupię. Na próbę.
Pizza z robalem
11 398  
5   14  
Nadesłane przez jednego z czytelników korespondecja dotycząca robaczka i tego co robił on w pizzy.

Dzień Dobry,

Nie ukrywam, że list ten piszę aby dać upust złości, w jaką wprawił mnie jeden z produktów Waszej firmy. Chodzi o pizze mrożoną "Ristorante Edizione Speciale Pizza Salame" - jak zgaduję w edycji specjalnej. Znalazło swoje potwierdzenie. Kupiłem taką pizzę w dniu dzisiejszym (niedziela wieczór), w Warszawie, w sklepie BOMI na ul. Puławskiej róg Rakowieckiej. Miała mi posłużyć za obiado-kolację - co dużo znaczy, bo nie jadam ostatnio regularnie. Data przydatności do spożycia: 090702.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
Potem już wszystko inne powstało w Chinach.
* * *
Kto rano wstaje... ten śpi krócej.
* * *
Nie jestem pewien, czy moja żona ćwiczy jogę, czy próbuje znaleźć najlepszą pozycję do golenia nóg.
* * *
Dzisiaj w nocy będzie ciemno.
* * *
Dlaczego, kiedy mówią "budżetowa wersja iPhone'a", nie mówią, o budżet którego kraju chodzi?
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony