Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 9107 osób, w tym 1794 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik nosveratu0Globalizacja nie tylko dla orłów
9 143  
11   4  
Dziś w kąciku edukacyjnym kolejne trudne słówko – globalizacja. W dobie wchodzenia do Unii Europejskiej nie można udawać, że się coś wie, trzeba to rozumieć.

Najlepiej wyjaśnia to śmierć księżnej Diany. Angielska księżniczka, ze swoim egipskim kochankiem rozbija się we francuskim tunelu, jadąc niemieckim samochodem z holenderskim silnikiem, prowadzonym przez Belga, który wcześniej wypił sobie trochę szkockiej whisky, gonieni przez włoskiego paparazzi na japońskim motorze. Po czym ratował ja
amerykański lekarz używający brazylijskich leków. A tekst ten napisał Filipińczyk używając technologii Billa Gates'a, którą ten wziął od Japończyków. A Ty prawdopodobnie czytasz to na klonie amerykańskiego IBM'a, który opiera się na filipińskich częściach i ma koreański monitor złożony przez pracowników z Bangladeszu w singapurskiej fabryce.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Fascynacja
31 323  
7   20  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób dorosłych!
A dzisiaj...

Definicja słowa: "fascynacja"
Jak zwrócić na siebie uwagę znajomych?
18 366  
8   17  
Wczoraj było o tym jak zwrócić na siebie uwagę w pracy. Ale przecież nie na pracy kończy się nasze życie. Od czego mamy przyjaciół i znajomych. Ich też możemy zadziwić sobą i zwrócić na siebie szczególną uwagę (oczywiście jeśli jeszcze nam się tego nie udało). A oto kilka wskazówek:

1. Naucz się na pamięć jakiegoś przeboju disco-polo i nuć go przez cały czas.
2. Naucz się na pamięć alfabetu Morse’a i podczas każdej konwersacji odpowiadaj bi bi bipiiiii bi pip pip piiiiii
3. Pozbądź się swojego zwykłego oka i wstaw sobie sztuczne. Jeśli to ci się uda, podczas rozmowy z kimś od czasu do czasu stukaj się w to oko długopisem.
4. Mów tylko głosem naśladującym robota.
5. Odpowiadaj na każde pytanie: tak tylko się tobie wydaje
6. Zacznij twierdzić, że musisz nosić hełm motocyklowy jako cześć twojego treningu kosmonauckiego.
7. Zacznij hodować koty.
Sklep z prezentami Joe Monstera
9 152  
1   7  

Koszulka Joe Monster!!!
Każdy rozmiar pod warunkiem że jest jedynego słusznego koloru, czyli białego. Zaledwie 27 zł*.

Monster CD*
650 MB ekstrawaganckiej rozrywki dla każdego, niezastąpiony do zabicia nudnych zimowych wieczorów! 500 pierwszych artykułów z Joe Monster, niepublikowane zdjęcia, genialne filmy, które podniosą poziom twoich energii ponad poziom sufitu w Sali Kongresowej! Teraz tylko 19,90 zł*. A co na CD?


Super oferta gwiazdkowa!
Zamów teraz koszulkę Joe Monster plus Monster CD za jedyne 39,90 zł*!Czy wiesz już komu zrobisz prezent...?


*to cena przy zapłacie przelewem, w przypadku płatności za zaliczeniem pocztowym należy doliczyć 10zł. Tak, tak poczta tyle kasuje porządnych ludzi.
Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
Potem już wszystko inne powstało w Chinach.
Podsumowanie ostatniego trzęsienia ziemi i specjalne podziękowania
11 351  
1   10  
Przez kilka ostatnich dni, między 26 listopada a 2 grudnia 2002, nasz kosmiczny serwis przeżywał bardzo przyziemne kłopoty z dostępem do Internetu i w ogóle z normalnym funkcjonowaniem. W zasadzie istniał tylko jako ulotka pogrzebowa z jednoznacznym obrazkiem oraz z linkami do zupełnie tymczasowego forum oraz ankiety dotyczącej płatności.

Jednak paradoksalnie, trudności z serwisem pokazały jak wiele znaczy on dla bardzo wielu różnych osób. Reakcja, jaką wśród wielu wywołało zniknięcie Joe Monstera z powierzchni ziemi, naprawdę przywróciła nam wiarę w to, że Internet to nie tylko obraźliwe komentarze i obrzucanie się błotem, ale że to jest także miejsce gdzie spotykają się ludzie, których łączy wspólna pasja, którzy są w stanie podjąć jakieś wspólne bezinteresowne działanie.

Dzięki współpracy kilku osób udało się najpier uzyskać gniazdko do Internetu tylko dla nas, o prędkości 1 Mbit, które wystarczy nam na pewno na baaardzo, bardzo długo. Później okazało się, że komputer, który może zostać serwerem też nie jest niemożliwy do zdobycia - po dokonaniu kilku zakupów (pamięć, dysk, wentylator) udało się skompletować całkiem poważną maszynę. W tym też momencie mieliśmy już skompletowaną całą ekipę administracyjno-programistyczną. Po prostu, rzecz, która jeszcze kilka dni wcześniej wydawała się nieprawdopodobnie trudna do realizacji, stała się rzeczywistością i oto w mieście stołecznym Warszawie stanął sobie JoeMonster.org i nadaje teraz na całą Polskę!
Wkrótce początek zdjęć...
8 201  
1   5  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Już wkrótce początek zdjęć do nowej polskiej superprodukcji. Amerykanie kupili od nas prawa do filmu "Killer" a my od nich do "Piękny umysł". Jedyna różnica polega na tym, że "Killer" u nich ma też być komedią, natomiast "Piękny umysł", u nich dramat/romans, u nas ma być wzorcowym science-fiction z pogranicza absurdu. Nie jest jeszcze ustalone kto będzie reżyserem tej najdroższej w historii polskiej kinomatografii superprodukcji. W grę wchodzą: Wajda, Kawalerowicz, Hoffman, Pasikowski... Kto dostąpi tego zaszczytu jeszcze nie wiadomo. Wszystko osnute jest jeszcze mgiełką tajemnicy... Na razie udało nam się tylko zdobyć projekt plakatu kinowego...

Dostałaś(eś) dzisiaj e-mail od Św. Mikołaja?
11 319  
3   15  
W tym roku Św. Mikołaj poszedł z duchem czasu i do wszystkich, no... prawie wszystkich, wysłał e-mail'e z informacją gdzie znajdą swój tegoroczny prezent...

Nad terminowym wysłaniem e-maili pracował cały sztab, widoczny na zdjęciu, tak aby każdy mógł ucieszyć się właśnie dziś np. z nowych kapci... ;)
E-maile zostały wysłane do wszystkich poza tymi niegrzecznymi, którzy...
Typy mężczyzn przy pisuarze
20 013  
5   12  
Bywalcy pubów wiedzą jak ważnym elementem każdego tego typu lokalu jest odpowiednio wyposażona toaleta. A jak się w niej zachowują? Oto kilka podstawowych postaw zaobserwowanych przez pewną babcię klozetową:

1. Towarzyski - dołącza do kolegów, nieważne czy musi się wysikać czy też nie.
2. Podglądacz - zagląda do pisuaru obok aby zobaczyć jak wyposażony jest kolega.
3. Nieśmiały - nie ma szans na to, że wysika się jak ktoś jest w ubikacji, spuszcza wode i przychodzi później.
4. Zdeterminowany - gdy wszystkie pisuary są zajęte - sika do zlewu.
5. Sprytny - nie używa rąk, zawiązuje krawat. zwykle sika na podłogę.
6. Frywolny - kieruje strumień moczu do pisuaru w górę, w dół, na boki, czasami próbuje obsikać muchy i inne robactwo.
7. Rozkojarzony - rozpina marynarkę, wyjmuje krawat, sika w spodnie.
8. Dziecinny - sika bezpośrednio na dno pisuaru - lubi patrzeć jak się pieni.
Globalny problem prawny
10 082  
3   12  
W sądzie trwa rozprawa rozwodowa, a dokładniej sprawa o przyznanie opieki nad dzieckiem.

Matka (jeszcze żona, juz nie kochanka;) wstała i jasno dała do zrozumienia sędziemu, że dzieci należą się jej. To ona je urodziła, więc to są jej dzieci.

Sędzia zwrócił się do męża, co on ma do powiedzenia.

Mąż przez chwilę milczał, po czym powoli podniósł się z krzesła i rzekł:
Uniwersalne słowo - pie****ić
13 217  
4   19  
Czyż istnieje bardziej uniwersalne słowo w naszym ojczystym języku od słowa: "pier***ić"? Jest oczywiście jeszcze kilka słów które kryją w sobie prawdziwą głębie wyrazu ale to chyba jest najbardziej uniwersalne.
Poniżej przykłady uniwersalnego zastosowania tego słowa po których nauka języka polskiego wydaje się bardzo prosta nawet dla obcokrajowca...

u~~ - urwać, ukręcić, odciąć, ułamać

przy~~ - przyłożyć, uderzyć, walnąć, a także - przyczepić się o coś, czepiać się, zaczepiać, wtrącać się

od~~ - oderwać, odciąć, odłączyć, ale także w sensie "odbiło mu" oraz odczepić się od kogoś czy czegoś (jeśli ktoś się uprzednio przy....ił), oraz w znaczeniu "ubrać się elegancko"
Z cyklu: hodowla zwierzątek domowych
17 466  
14   10  
Nowy mężczyzna w domu to radość dla kobiety, ale i nowe obowiązki. Nie można zapominać o tym, że często nie znamy rodowodu ani nawet poprzedniej właścicielki naszego nowego pupila.

Nie wiemy, jak był traktowany i jakie ma nawyki. Na wszelki wypadek nie należy wykonywać zbyt gwałtownych ruchów, lepiej też unikać podnoszenia głosu, bo może się skulić, schować za szafę i trzeba będzie włączyć odkurzacz żeby go wypłoszyć.
Jak zwrócić na siebie uwagę w pracy?
11 067  
6   3  
Czujesz się niedowartościowany i niedostrzegany w pracy? Oto kilka rad, które sprawią, że wszyscy wspólpracownicy zwrócą na Ciebie uwagę... A szef i dział kadr w szczególności... ;)

1. Postaw krzesło naprzeciwko drukarki i usiądź na nim tłumacząc, ze czekasz na dokument, który zaraz z niej wyjdzie.
2. Przyjdź spóźniony na spotkanie i przeproś wszystkich, że nie miałeś czasu zjeść obiadu więc będziesz podjadał podczas spotkania. W czasie konferencji zjedz 5 całych surowych ziemniaków.
3. Zrób straszną awanturę jeśli twój administrator sieci nie będzie chciał aby twój służbowy email brzmiał: darth_vader_wladca_ciemnosci@nazwafirmy.com.pl
4. Za każdym razem gdy ktoś poprosi cię o przysługę, zapytaj czy chcą do tego frytki.
5. Przyjdź do pracy w swojej ulubionej piżamie.
Czym skorupka za młodu...
9 321  
3   1  
Mały Jasio wrócił ze szkoły i pierwsze co zrobił to zajrzał do lodówki, żeby podjeść troche lodów (wiśniowo-waniliowych).
Matka weszła do kuchni:
- Ej, zostaw to! Niedługo będzie obiad. Idź sie pobaw na podwórko...
Jasio sie skrzywił i zaczął jęczeć:
- AAAaaale na podwórku nie ma nikogo do zabawy...
Matka w obawie przed marudzeniem zaproponowała:
- No dobrze, to ja się z tobą pobawię. W co chcesz się pobawić?
- Chce sie bawić w "Mamę i Tatę"!
Matka ukrywając swoje zdziwienie zapytała:
- Dobrze, więc co ja mam robic?"
- Idz do sypialni i udawaj, że odpoczywasz"
Matka w przekonaniu ze panuje nad sytuacją postanowiła się zgodzić na zabawę. Poszła na góre i położyła się w sypialni.
Jasio z wieszaka zdjął kapelusz ojca, wyciągnał niedopałek cygara z popielniczki, zacisnął go w kąciku ust i szarmanckim krokiem wkroczył do sypialni.
Matka podniosła głowę i zapytała:
- To co ja teraz mam zrobić?
A mały Jasio na to:
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Nieprawdopodobne
27 643  
6   4  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób dorosłych!
A dzisiaj...

Definicja słowa: "nieprawdopodobne"
Mój sen...
10 703  
1   3  
Sen - stan czynnościowy układu nerwowego charakteryzujący się obniżeniem wrażliwości na bodźce, zanikiem aktywności ruchowej, zwolnieniem czynności serca, oddychania i in. funkcji fizjologicznych oraz czasową utratą świadomości (przytomność) w wyniku fizjologicznego rozprzestrzeniania się procesu hamowania w ośrodkowym układzie nerwowym(układ siatkowaty). Sen fizjologiczny jest niezbędny do życia i prawidłowego przebiegu procesów psychicznych.


Przyjemnie jest słodko spać. A jeszcze przyjemniej słodko śnić. Ostatnio miałem przecudowny sen...

Restauracja... Wykwintna niezwykle... Złote stoły, jedwabne obrusy, szmaragdowe zastawy. I ja. Klient tej restauracji. Przywitany bardzo wylewnie. W ręce menu. Mogę próbować do woli. Wybór umila orkiestra grając cichutko ballady rzewne. Żyć nie umierać. Od czego zacząć?
Chcesz uciec przed zimą?
8 637  
1   5  
Jeżeli planujesz uciec przed zimą do ciepłych krajów, choćby na dwa tygodnie, to pamiętaj, że do zapoznania się z ofertą biura podróży potrzebujesz tłumacza...

W folderze: Urok starego świata.
Na miejscu: Brak wanny.

W folderze: Tropikalny klimat.
Na miejscu: Cholernie deszczowo.

W folderze: Majestatycznie położenie.
Na miejscu: Daleko do miasta.

W folderze: Wiele opcji do wyboru.
Na miejscu: W standardowym planie nie ma niczego.

W folderze: Odosobniona, romantyczna kryjówka.
Na miejscu: Miejsce które ciężko znaleźć i ciężko się do niego dostać.
Jak sprzedać Poloneza rocznik 83
15 094  
11   1  
Kilka dni temu na Allegro był do sprzedania Polonez. Ot normalna aucja... Ale sprzedający, niejaki Wiesiek17 zachwycił nas formą ogłoszenia. Dziwi nas tylko, że to wspaniałe auto będące natchnieniem poety nie znalazło nabywcy...
A oto treść ogłoszenia:
!!!!!!! @@@ POLONEZ - GAZ @@@ !!!!!!!

83 rok, pojemność 1500cm, instalacja gazowa po przeglądzie, sprawny technicznie, hak, dwie opony zimowe, ważne OC i rzetelny przegląd techniczny (ważny do marca 2003). Wystawiam na aukcję auto kolegi. Przed licytacją najlepiej oglądnąć a przynajmniej zadzwonić.

Choć wiekiem - nie taki już młody
niezwykłej - jest jeszcze urody !
w ekologicznym kolorze
pięć osób tanio wieźć może !

Zalety niezwykle ma liczne
choćby : ważne badanie techniczne,
instalację z atestem - gazową,
całkiem nową tarczę sprzęgłową,
nowe klocki, kabelki i wał
bo - właściciel o niego wciąż dbał:
Survival w wielkim mieście
12 411  
5   2  
Cóż, takie czasy nastały, że i w mieście niezbędny staje się kurs przetrwania... Poniżej kilka zasad znalezionych na jednej z grup dyskusyjnych dotyczących tematu "Bezpieczne miasto" a może jakiejś innej... ;)

1. Jeżeli jedziesz tramwajem i zdarzyło się, że siedzisz a nie jesteś jeszcze zgrzybiałym staruszkiem trzymaj w ręku puszkę po piwie, głowę opuść na piersi i udawaj pijanego. Oko od strony szyby, możesz mieć otwarte, aby widzieć dokąd jedziesz. Spoko! Pijanego nikt nie ruszy. Miejsce jest twoje.

2. Jeżeli jesteś dziewczyną i wracasz z dyskoteki w mini spódniczce i szpilkach przez ciemny park po dwunastej w nocy, zdejmij majtki. Będzie szybciej i nie porwą ci ubrania.

3. Gdy chcesz samotnie wybrać się do pubu, by spędzić wieczór masz do wyboru:
a) Wstąp po drodze do klubu aikido i naucz się kilku chwytów
b) Przed wyjściem zadzwoń na pogotowie i policję, prosząc ich o przyjazd pod pub. Przez godzinę wiele się może zdarzyć...
Jak postępować z autostopowiczem?
13 181  
15   9  
A oto kilka dobrych rad dla kierowców:

1. Zatrzymajcie się i spytajcie, która godzina a następnie natychmiast odjedźcie.

2. Powiedzcie mu, ze zabierzecie go tylko pod warunkiem, ze to on będzie ustalał prędkość.

3. Kiedy wsiądzie spytajcie go po cichu czy się boi.

4. Zróbcie sobie sznyta na kierownicy.

5. Pochylcie się nisko nad kierownica i z nieprzytomnym wzrokiem powiedzcie: "Dostanę was wszystkich".

Śpiewamy radośnie!
7 971  
0   7  
Śpiewajmy radośnie bo Joe Monster powrócił!!! Jeszcze tylko Red. Nacz. wyzdrowieje, dokręcimy parę śrubek, uruchomimy kolejkę dowożącą zwiedzających stały adres i będzie O.K.!
A świętować w zasadzie już możemy... Operacja się udała i nawet "pacjent" przeżył.. ;)
Tekst poniżej... a śpiewać uczymy się od mistrzów ściągając wspaniałą wersję tego przeboju w wykonaniu naszych południowych sąsiadów:
Las Ketchup Song – slovenská verzia(1,34 Mb)

Vypili sme liter piva
Džem si dali do pečiva
K tomu knedľu so špenátom

Halušky a drienkovicu
A z prasaťa polovicu
Malú dyňu so šalátom

A ešte štyri malé morky
Banán, kiwi a uhorky
Po pol deci rumu k tomu štyri párky

Ja a sestra v strašnej zhode
Stretli sme sa na záchode
Dostali sme malý žetón od šatniarky
A sedíme, uvidíme, čo spravíme

A sereme ha a he a tak nám treba
Nabudúce už si radšej dáme iba suchý chleba
Minerálku budeme piť

Na na na

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
Potem już wszystko inne powstało w Chinach.
* * *
Kto rano wstaje... ten śpi krócej.
* * *
Nie jestem pewien, czy moja żona ćwiczy jogę, czy próbuje znaleźć najlepszą pozycję do golenia nóg.
* * *
Dzisiaj w nocy będzie ciemno.
* * *
Dlaczego, kiedy mówią "budżetowa wersja iPhone'a", nie mówią, o budżet którego kraju chodzi?
* * *
Zakazane strony