Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > przemyślenia poranno - niedzielne
marszcze
marszcze Superbojownik od 18 marca 2003 | Mszana Dolna
2017-09-11 09:05:37 Zgłoś
Lokalny osiedlowy sklep ale będący w sieci handlowej z dumą ogłosił, że jego pracownicy w niedzielę mają wolne z uwagi na klauzulę sumienia. Sieć owa reklamuje się: jako czysto polska (pierwsze tanie wina sprzedawali już za Piasta), katolicka (bo czysto polska) oraz pewnie wyklęta (bo czysto polska i katolicka). Niby spoko i każdy kto ma biznes niech sobie tam pracuje kiedy chce. Niestety na osiedlu - przez taką decyzję właścicieli sieciówki - zaczął rodzić się pijslam (pij - od słowa pić, a slam - od słowa slums czytanego po polsku). Wstaje sobie taki Seba rano po sobotniej imprezie i drałuje do sklepu (praktycznie idzie "na przyrządach" mówiąc językiem lotników bo oczka zapuchnięte), trasa dobrze znana jak śpiewał Kazik. No i szok, niedowierzanie, przerażenie - sklep zamknięty. Najbliższa Żabka dwieście metrów dalej i jeszcze przez ruchliwą drogę trzeba przejść, w związku z tym słychać liczne piski hamulców bo Seba wie, że paski na dresie są jak zielone światło (w tym miejscu apel do ministra Błaszczaka by do rozlicznych akcji policji ruchu drogowego dołączyć cykliczną, co niedzielną akcję - "Bezpieczna droga po piwo").
Po drodze taki osiedlowy Seba spotyka innych Sebów, Patryków

--
marszcze
marszcze Superbojownik od 18 marca 2003 | Mszana Dolna
2017-09-11 09:18:52 Zgłoś
oraz Kariny (co druga z brzuchem lub wózkiem - bo za coś pić trzeba) podążających jak do Mekki, do sieciówki spod znaku płaza. Idą tak i idą, i się radykalizują. Co za określenia lecą w kierunku rządu, nawet Jurek Owsiak by się zawstydził.

--
bartosz_k
bartosz_k Superbojownik od 28 września 2001 | Żary
2017-09-11 10:11:24 Zgłoś
u nas bujają na stacje paliw bo tam wódopój prawie 24h (poza przerwą koło północy na rozlicznie).

i przyłazi taki pastuch o 2-3 w nocy po jedno kuflowe i setkę żołądkowej by koło 5 wrócić znowu po piwko jakby nie mógł od razu wziąć jak człowiek czteropaka i podrałować na kwadrat w celu doebania się...--
Forum > Kawały Mięsne > przemyślenia poranno - niedzielne
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj