JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Palma Pikczers > [Darths&Droids]#539-541 Zamykajcie drzwi!
Moraglar
Moraglar Superbojowniczka od 12 marca 2007 | Orzesze
2012-09-24 18:02:48 Zgłoś

Ostatnio ktoś chciał nam pożyczyć specjalne kości...
Można by pomyśleć, że Obi-Wan rzeczywiście miał tu jakiś nieudany rzut. Czyż parę scen wcześniej sam nie pouczał Anakina żeby ten uważniej obchodził się z mieczem świetlnym, bo Ta broń to twoje życie!*
Jak wiele porażek musiał wyrzucić tu Obi-Wan? Po pierwsze, nie włożył miecza do bezpiecznej kabury, mimo, że znajduje się na szybko poruszającym się i niestabilnym zwierzęciu, do powodowania którym potrzeba obu rąk. Po drugie, musi być tak oszołomiony lądowaniem swojego wierzchowca, że naprawdę puszcza broń, która reprezentuje jego całe, pełne dyscypliny życie jako Jedi. Po trzecie, zawodzi jego nadludzki refleks, przez co nie udaje mu się schwytać miecza zanim wypadnie z jego uścisku. I ostatnia rzecz, nie pomyślał o tym by użyć Mocy i natychmiast miecz przywołać do ręki.
Dobra, to naprawdę sporo nieudanych rzutów. Aż dziw, że nie spadł z jaszczura.
*znaczy, w filmie, a nie w naszym komiksieScena w Sali rady wojennej może być fajna do odegrania. Mamy grupę generałów i wielki stół lub ekran ukazujący plan lub przebieg bitwy. Nie potrzeba tu wysokiej technologii. Równie dobrze można planować bitwę między rycerzami a łucznikami, stojąc w namiocie w otoczeniu lordów i opiekunów.
Fajne jest to, że gracze zgromadzeni wokół stołu mogą robić dokładnie to, co wojskowi stratedzy i planiści: analizować mapę i przesuwać na niej figurki oddziałów. Zamiast mapy i figurek reprezentujących teren i postaci w grze, mamy tu mapę i figurki reprezentujące mapę i figurki ?
Gdyby jeszcze dało się zrobić to samo ze skarbami i magicznymi przedmiotami!Jeśli oglądasz w pracy plany swojej supertajnej superbroni, nie polegaj tylko na alt+F4 na litość boską, zamknij drzwi do biura!Źródło: Darths & Droids

Archiwum komiksu

--
Żyj wiecznie lub umrzyj próbując.
somsiad
somsiad Superbojownik od 10 kwietnia 2002 | Pacanova
2012-09-24 19:49:00 Zgłoś

--
Podatki to kradziez!
bbirdy
bbirdy Bąbelek od 13 września 2005 | stary gród Przemysła
2012-09-24 22:42:38 Zgłoś

--
Zachowaj mnie Panie od zgubnego nawyku mniemania,
że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Plewa Osmose ceramiczne systemy kominowe Św. Tomasz z Akwinu
Forum > Palma Pikczers > [Darths&Droids]#539-541 Zamykajcie drzwi!


Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj