Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Motomaniacy
Klub otwarty
by KuLfOn_


Założony: 2008-07-06 13:02:42
Ostatnia aktywność: 2021-11-06 00:48:47
Postów na forum: 35
166 członków
Oglądany: 12812x

Zapraszam maniaków motoryzacji:)

KuLfOn_
KuLfOn_ - Superbojownik | GG: 354678906456 · przed dinozaurami
Dołącz, jeśli nie możesz żyć bez warkotu silnika
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
ossom - Superbojownik | GG: mam · przed dinozaurami
moze by wklejac tu do galerii fotki (wlasne) aut niecodziennych, ktore czasem jednak udaje sie spotkac? ja kilka wrzucilem. ich jakosc porazajaca nie jest, bo tylko telefon :<
KuLfOn_
KuLfOn_ - Superbojownik | GG: 354678906456 · przed dinozaurami
good idea
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
No to jestem !!
Pamietajmy ze dobre rady zawsze w cenie (jak moge to pomoge)
Pare fotek tez posiadam i galerie powspomagam
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Jak ktos ma takiego Merola niech da znac .Chetnie obejze z bliska
Beast_Slayer
Beast_Slayer - Superbojownik | GG: 138385 · przed dinozaurami
Miałem okazję wpaść kilka razy na fajnego Forda Mustanga... Raz to nawet wpadłem mu na maskę.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
No goscie cisza jak makiem zasiał ,czyli wszyscy wszystko wiedza .
Normalnie aż głupio mi zapytać ale skoro mam do dyspozycji prawie 50 maniaków motoryzacji to grzech nie skorzystać.
Potrzebuje zdemontowac rozrusznik w BMW E34 i może ktoś doradzi jak to zrobić bez demontowania połowy silnika.
ps:może nie połowy ale jak na to spojrzałem od góry to mi sie odechciało
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Zapytanie nieaktualne PORADZIŁEM sobie .
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Springfield - Superbojownik · przed dinozaurami
mam na dysku (i w szaffie, ale hdd ma więcej) sporą kolekcję Sandraili. jezeli ktoś jest zainteresowany, mogę wrzucić wiele zdjęć do galerii
kojarzycie The Edge Piranha? SAM Dzik? Dune Buggy? TO właśnie mam na dysku :P
(mogę wrzucić? bo z tego co widzę w galerii rządzą tunerzy wozów o wysokiej mocy i nisko zawieszonych podwoziach)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
się nie pyta tylko wrzuca

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.