Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub osób nienawidzących małych szczekających piesków.
Klub otwarty
by kapitan_marchewa


Założony: 2009-04-03 20:32:17
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 08:54:13
Postów na forum: 31
148 członków
Oglądany: 4912x

Traumatyczne przygody z psami sąsiadów

kapitan_marchewa
kapitan_marchewa - Superbojownik · przed dinozaurami
Spokojnie siedzę sobie w pokoju , pies sąsiadów siedzący za oknem szczeka na mnie.
Wychodzę na ogród , pies sąsiadów szczeka na mnie z okna , na piętrze.
Wychodzę przez furtkę , pies sąsiadów szczeka na mnie zza płotu.
Idę kupić sobie wiatrówkę ...

Opiszcie swoje przeżycia z tymi wspaniałymi pieskami .
Pilotarz
Pilotarz - bojownik · przed dinozaurami
hmm est 23:00 jestem zmęczony po całym dniu ciężkiej roboty ide spać a tu jak zawsze o północy pies nad moim mieszkaniem nie daje spokoju.Tak samo jest poza domem ,biegnę gdzieś bo mi się śpieszy ,a tu za moną biegnie jakiś kudłacz i szczeka jak w ch** strzelił!!!!!
pudel89
pudel89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Sąsiad z naprzeciwka ma najbardziej upierdliwego psa na świecie. Szczeka na muchy, szczeka na mnie, szczeka na samochody i na przechodniów. Skurwysyn szczeka na wszystko, całą dobę non stop. Zastanawiam się czy ta łachudra kiedykolwiek śpi. Przeżył nawet starcie z pitbullem sąsiada (a jest owczarkiem), trutkę na szczury, śrut grzybkowy ostry i diabolo, turbokopnięcie w dupę ew. jajo i nic. Kto ma do sprzedania tani paralizator z zasięgiem ok 3-4 m??
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-04-19 17:01:47
eban
eban - Bojownik | GG: 4723246 · przed dinozaurami
Na wprost od okna, jakies 150 metrow od niego sasiadka ma podworko, trzyma psa calymi dniami w domu. Wypuszcza go zazwyczaj w okolicy 5-6 rano. Wczesnie wstaje skubana.... niestety ja przez to czesto tez...
Gela69
Gela69 - Bojowniczka · przed dinozaurami
Z psami sąsiadów akurat nie miałam akurat tylko - a może aż - taki problem, że pewien jamnik często był wyprowadzany w pewien krzaczek, który rósł przy moim oknie, a że ja mieszkałam na parterze...
Drzazga_Man
Drzazga_Man - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja mam 3 jorki w bloku. Albo kiedyś polecę przez nie ze schodów, albo któregoś rozdeptam.
Kotwagoth
Kotwagoth - Bojownik | GG: 448082 · przed dinozaurami
ja kiedyś przejechałem rowerem jednego takiego szczekającego

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.