Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub miłośników Yerba Mate
Klub otwarty
by kapishon21


Założony: 2008-11-24 17:06:14
Ostatnia aktywność: 2021-03-17 18:19:50
Postów na forum: 62
91 członków
Oglądany: 7436x

Co kto lubi?

gumibear
gumibear - Superbojownik | GG: 48151 · przed dinozaurami
OK, no to chwalimy się jakie marki pijamy... ;)
Ja po przetestowaniu kilkunastu marek zostałem przy Rosamonte Despalada (stan na dzień dzisiejszy - bo kto wie co będzie jutro?).
Chętnie posłucham reklam innych marek yerba mate.
Dla ułatwienia dodam że smakowałem już Pajarito, Colon, Taragui, Amanda, Canarias, Nobleza Gaucha. Tyle pamiętam.
kapishon21
kapishon21 - Superbojownik · przed dinozaurami
Aktualnie Pajarito, smakowała mi też Cruz de Malta choć była trochę mocniejsza.
Bardzo przyzwoita była LaHoja i kilka cytrynowych odmian.
Za to miętowe Pajarito to największa pomyłka
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Puszek_Pandory - Superbojownik | GG: 2195060 · przed dinozaurami
ja nie pijam żadnych smakowych, nie podchodzą mi w ogóle, lubię mocne tytoniowe smaki, które u pijaczy coca-coli powodują grymas na twarzy ulubiona Canarias, ta moc i smak.. dla mnie niepowtarzalny
gumibear
gumibear - Superbojownik | GG: 48151 · przed dinozaurami
Jak to mówią... dla każdego coś dobrego. ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
rebel_sis - Bojowniczka | GG: 7307416 · przed dinozaurami
cruz de malta zdecydowanie mi podchodzi najbardziej
tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · przed dinozaurami
Do niedawna w ogromnych ilościach piłem Amandę. Jednak coś mi się poprzestawiało i w tej chwili piję wyłącznie Pajarito. Jednak to jest to, wyraźny smak i ta moc
Aishaa
Aishaa - Brzoskwinka | GG: 1842398 P · przed dinozaurami
tylko i wyłącznie Rosamonte
gumibear
gumibear - Superbojownik | GG: 48151 · przed dinozaurami
O taaaak! Rosamonte roolez!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
La Merced De Campo ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
dadanziom - bojownik | GG: 666666666666 · przed dinozaurami
Rosamonte - the best xD
Aruel
Aruel - Bojownik · przed dinozaurami
Piłem całkiem sporo marek...

Najbardziej lubię Rosamonte Especial, Amanda Elaborada, Union Jabłkowy, Selectę i Cruz de Malta biała.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wujo444 - bojownik · przed dinozaurami
Bardziej po argentynsku - Rosmonte (best from the best, from the best, from...), Amanda, Cruz de Malta, La Tranquera, ale La Rubia tez nawet dobra. Chętnie sie dorwę do erv

najpaskudniejsze były La Hoja i Taragui Limon.
RubasznyBarytosz
Moje ulubione to Campesino Mint Limon, Pajarito Mentha Limon, a gdy mam ochotę na coś mocniejszego o cięższym smaku i bardziej wyrazistym aromacie to Selecta Cedrowo Cytrynowa- niesamowicie pachnie.
odnowiciel
A mi przypasowala Amanda , moze jej smak nie jest zbyt wyszukany ale za to dzialanie ma rewelacyjne nie za mocne , tylko ze ja czuje sie po niej maksymalnie wylajtowany a jednak gotowy do dzialania .Mila i spokojna jak kobieta ,ach zebys ty jeszcze gotowac umiala )
happy
happy - Wredziocha · przed dinozaurami
Rosamonte, Pajarito a od niedawna delektuję się pomarańczową Siluetą
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
silentium - Bojowniczka · przed dinozaurami
Zaczęłam od La Tranquera. Siano o bliżej nieokreślonym smaku. Obecnie otworzyłam torebeczkę Pajarito i jest bez porównania lepsza. Ten posmak dymu jest cudowny! Rosamonte jest następna w kolejce. Jeszcze nie próbowałam.
gumibear
gumibear - Superbojownik | GG: 48151 · przed dinozaurami
To koniecznie spróbuj najpierw Rosamonte Despalada zanim sięgniesz po zwykłą. Różnica jest ogromna!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wujo444 - bojownik · przed dinozaurami
wątpię. Jak posmakował w paragwajkach, to już do "sianowatych" argentynek nie wróci. Jak kto woli.

Mnie tam Konik, vel La Tranquera bardzo przypadł do gustu. Smaczny, niezbyt narowisty, oj bedzie w najbliższym zakupie

Paragwajcki Colon też mi posmakował. Mocna, gorzka, ale w porównaniu do Pajarito więcej smaku i zapachu.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Marlboro86 - bojownik | GG: 11392321 · przed dinozaurami
La Rubia jak dla mnie mistrzostwo świata, choć nie jest zbyt wyszukana a jak nie to to pijam też purahei
drPepper
drPepper - Superbojownik · przed dinozaurami
mi jakoś bardziej podchodzą brazyilijskie, w rodzaju canarias

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.