Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Fanów serii HoM&M
Klub otwarty
by MajaSM


Założony: 2008-10-02 14:33:29
Ostatnia aktywność: 2022-01-16 16:47:44
Postów na forum: 119
258 członków
Oglądany: 10406x

10 lat Legendy

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
jakubkru - Bojownik · przed dinozaurami
Witam, pragnę zauważyć że za kilka dni tj. 1 czerwca ulubiona gra większości z nas będzie obchodzić 10 urodziny ;].
HoM&M III mimo jak na grę sędziwego wieku potrafi zapewnić wiele godzin dobrej zabawy zarówno z botami, jak i z kumplami przy boku.

Styl grafiki sprawił, że gra nie postarzała się zbytnio, może to nie dzisiejsze 3D, ale według mnie pod względem przejrzystości, i wygody gry przewyższa ona swoje kontynuacje.

Grę wzbogacają także dwa dodatki : AB i SoD, dzięki którym uzyskała ona znaną dzisiaj większości graczy formę.

Ja osobiście zacząłem w nią grać zaraz po wejściu na polski rynek, więc na młodym dzieciaku (jakim byłem XD) wywarła naprawdę znaczący wpływ. Żadna następna wersja nie podobała mi się tak jak III (a IV uważam za głupi żart i coś co nie powinno powstać)

Z tej okazji życzę Wam jak największej ilości godzin spędzonych nad tą piękną grą.
Pozdrawiam,
Jakubkru

EDIT: temat, dzięki za wskazanie błędu, każdy czasem je popełnia :P
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-06-01 12:28:08
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq - Szkielet Szachisty · przed dinozaurami
Kuffa, ta "Legęda" bije po oczach
Merytorycznie
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.