Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Śmierć w oczach, czyli zwierzaki z wizytą u weterynarza
Kroopek | Wt 26-08-2014 04:30 | 52 493x | 346 | 23
Podobno wizyta u lekarza ze swoim pupilem nie różni się zbytnio od udania się z dzieckiem do dentysty. Ta kompilacja zdjęć zdaje się to potwierdzać.

#1.

Eropak CDXCVI - O taką mi właśnie chodzi!
Reszka | Wt 26-08-2014 04:24 | 49 721x | 232
W dzisiejszym odcinku rozwiążemy krzyżówkę, zrobimy plan napadu na bank, a całość rozpoczniemy od ułożenia kostki Rubika...

Tylko od

Nerd z Sheffield ustanowił nowy rekord świata układając jedną ręką kostkę Rubika w 43 sekundy. Po powrocie do domu godnie uczcił ten wyczyn. Też jedną ręką.

by skijlen

* * * * *

Sztuka stworzona przez ogień
Foka | Wt 26-08-2014 04:12 | 33 823x | 120 | 9
Dla większości osób ogień jest niszczycielskim żywiołem, ale nowojorski artysta Cai Guo-Qiang jest nim zafascynowany i postanowił użyć ognia do tworzenia dzieł sztuki. Przy pomocy porcelanowych granulek i czarnego prochu tworzy niesamowite dzieła.

#1.

Fotogeniczne niewiasty
Foka | Wt 26-08-2014 04:06 | 55 617x | 381 | 34
Tak na rozgrzewką z samego rana.

#1.

Faktopedia, czyli taka fajniejsza Wikipedia - CLIX
Moonshield | Pon 25-08-2014 05:00 | 152 438x | 723 | 79
W dzisiejszym odcinku między innymi owoc-terrorysta, manipulacja muzyką, przemoc domowa w wykonaniu kobiet oraz prosty przepis na bycie dobrym aktorem.

#1.

Kilka rodzajów broni, które zmieniły historię
Coldseed | Pon 25-08-2014 05:00 | 84 139x | 291 | 62
Oprócz liczebności wojsk i sprytu strategów, jednym z najważniejszych elementów wojennego rzemiosła jest technologia pozwalająca szybko wysłać żołnierzy wroga na tamten świat. A trzeba przyznać, że człowiek pochwalić się może wyjątkową kreatywnością jeśli chodzi o konstruowanie zabawek robiących bliźniemu spore kuku. Oto kilka broni, które zmieniły bieg historii.

Poradnik dla amatorskich pogromców mitów: jak wyjąć żarówkę z ust
Foka | Pon 25-08-2014 04:54 | 148 546x | 327 | 34
Jeśli właśnie daliście się na imprezie namówić na sprawdzenie urban legend czy da się wyjąć żarówkę włożoną do ust i trafiliście tu szukając pomocy, to niestety, już jest za późno, czas odwiedzić szpital. Ale załóżmy, że czytacie JM przed komputerem i chcecie się przygotować PRZED próbą.

#1. To jest bardzo, bardzo, zły pomysł

7 spośród najbardziej znamiennych ugryzień w historii
Adieu | Pon 25-08-2014 04:54 | 69407x | 154 | 27
Pierwsze, historyczne ugryzienie? Zapewne w raju, kiedy Adam zatopił kły w jabłku podanym mu przez jedyną (słuszną) kobietę. Ale nie sięgajmy pamięcią aż tak daleko wstecz. Wystarczy cofnąć się o kilka, kilkanaście, a w jednym wypadku nawet kilkaset lat, by prześledzić historię najsłynniejszych pogryzień, ich ofiar i sprawców. Oto 7 z nich.

#1. Mike Tyson vs. ucho Evandera Holyfielda

Zatrzymane w kadrze L
Reszka | Pon 25-08-2014 04:48 | 83 020x | 488 | 31
W dzisiejszym odcinku zobaczycie między innymi co potrafi silny mężczyzna, w jakich warunkach "pracuje" czasem Święty Mikołaj oraz kto znalazł się na plakacie wyborczym 23 lata temu.

#1. Londyński strongman George Challard z Woolwich demonstruje swą siłę - jego partner wygina mu na szyi metalową rurkę, 1935 rok.

Kliknij i zobacz więcej!

Gify z zaskakującym zakończeniem VI
Foka | Pon 25-08-2014 04:42 | 84 265x | 503 | 27
Wydaje wam się, że dobrze znacie te filmy i nic was nie zaskoczy? To obejrzyjcie do końca!

#1.

Ten fryzjer w każdą niedzielę robi coś bardzo dobrego
Kroopek | Pon 25-08-2014 04:42 | 71 610x | 470 | 44
Mark Bustos na co dzień pracuje w ekskluzywnym salonie fryzjerskim, ale to nie z tego powodu stał się lokalną gwiazdą. Mężczyzna każdej niedzieli szuka nowych klientów... wśród bezdomnych, którym oferuje darmowe usługi.

1

Pupile frontowych żołnierzy
Foka | Pon 25-08-2014 04:30 | 37 591x | 229 | 22
Wojna to ciężki okres dla wszystkich i nawet żołnierze, którzy na co dzień muszą walczyć na froncie starają się złagodzić wpływ jej okropieństw. Jednym ze sposobów jest przygarnięcie bezdomnego zwierzaka i opieka nad nim.

#1.

Dziewczyny (i nie tylko) poprawione w Photoshopie
Reszka | Pon 25-08-2014 04:30 | 90 825x | 226 | 46
Każda kobieta jest piękna, ale... może być jeszcze piękniejsza, jeżeli użyje się magii Photoshopa. Dlatego właśnie nie warto wierzyć wszystkiemu, co widzimy na okładkach i rozkładówkach różnych czasopism.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Gawarit Moskwa CCXXVII
Peppone | Pon 25-08-2014 04:24 | 26973x | 99 | 6
W ramach walki z korupcją i oszustwami podatkowymi pomnik Temidy przed Sądem Najwyższym będzie mieć nie tylko wagę, ale i kasę fiskalną.

Korespondent Pepponow z agencji TASS donosi:

Stulecie pierwszej wojny światowej świat postanowił uczcić rozpoczęciem ostatniej.

Amerykańskie śledztwo wykazało, że Kennedy'ego zabił z procy 11-letni pionier Wołodia Putin.

Ukraina dostała pierwszą transzę pomocy humanitarnej - 30 tysięcy jaj. Opakowanych w 15 tysięcy wkurwionych zielonych ludzików.

Po polskiej akcji jabłkowej rozważane jest embargo na import obornika.

Potwory z dziecięcych koszmarów
Foka | Pon 25-08-2014 04:18 | 30 106x | 122 | 25
36-letni Duńczyk, Don Kenn, na co dzień jest reżyserem programów dla dzieci, a w czasie wolnym rysuje stwory przypominające te z dziecięcych snów i koszmarów. Ciekawostką jest to, że wszystkie te obrazki powstają na naklejanych karteczkach post-it.

#1.

Kurs języka angielskiego dla zaawansowanych
Foka | Pon 25-08-2014 04:06 | 79 984x | 348 | 41
"Underboob" jest bardzo popularny w sieci i budzi dużo emocji, czy takie samo powodzenie zdobędzie "underbutt", tudzież "bum slip"?

#1.

Serialowo-filmowe spojrzenie na życie i to co nas otacza XXI
derekq | Nie 24-08-2014 05:00 | 98772x | 325 | 26
W tym odcinku będzie dominował Al Bundy ze Świata według Bundych, Różowe Lata 70-te oraz Zwariowany Świat Malcolma.

#1.

Demotywatory XCI
Joe Monster | Nie 24-08-2014 05:00 | 81 244x | 389 | 43
Dzisiaj poznacie najlepszą dietę roślinną, dowiecie się o nowej tęczy w Poznaniu oraz o zwyczaju na 18, który na szczęście nie jest u nas popularny. A na koniec ważny demotywator, który KAŻDY powinien przeczytać.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Piekielne autentyki VII
Kosciarz | Nie 24-08-2014 04:59 | 44942x | 179 | 11
Mały zestaw zabawnych historyjek z życia wziętych - po raz siódmy.

Wystawiłem niedawno na sprzedaż wersalkę. Wszystko opisałem i podałem, że jej transport można uzgodnić, wysyłając do mnie wiadomość. Odezwała się pewna pani:

P: Witam. Jestem zainteresowana zakupem wersalki i chciałabym uzgodnić jej wysyłkę.
J: Witam. Zaraz sprawdzę koszt na stronie internetowej firmy kurierskiej i Pani napiszę.

Problemy, które doskonale znają osoby spóźnialskie
Brzeziu | Nie 24-08-2014 04:54 | 78794x | 126 | 43
Są tacy ludzie, którzy zawsze są na czas. Jesteś też ty, dla którego okrągła godzina wybija 15 minut później, a słowo "punktualność" odbierasz jak atak w twoją stronę. Taki się już urodziłeś, czy świat nie mógłby ci wybaczyć?

#1. Te pełne pogardy spojrzenia, które przeszywają cię gdy wchodzisz do pomieszczenia pełnego ludzi, którzy przyszli na czas...

1

Monster Galeria: Jak babcia wydzierga czapeczkę...
:: Kącik zabijania czasu
:: Szybkie linki
Przewodnik po teoriach spiskowych Gry o Tron

13 zachowań stereotypowego Polaka

Cyberpunk to nie sposób na tanie SF

7 życiowych prawd, których powinieneś być świadom

Irackie zabytki na celowniku Państwa Islamskiego

dodaj link »
więcej linków »
:: Reklama
Login
Login

Hasło

Nie masz jeszcze konta na tej najlepszej na świecie stronie?! Jakże tak można?!
Załóż je teraz!

Jako zarejestrowany bojownik JM, będziesz miał parę bonusów:
- strona będzie cie witać
- zmienisz sobie wygląd strony
- dostaniesz od czasu od nas maila
- będziesz mógł popisać się na forum
- będziesz recenzentem i oceniaczem
- skomentujesz nas szczerze
- obejrzysz w całości słynną MonsterGalerię, teraz to 138 975 obrazków. I wiem, że zawsze chciałeś ją obejrzeć...

- włączysz sobie na pełen regulator Szafę Grającą, teraz ponad 60459 pliczków

Dołącz do nas!

Najnowsze pliki z Szaffy
Wyślij swój plik
Najnowsze konkursy
:: Zakazane strony
:: Krótkie dżołki
Zmarł wynalazca wehikułu czasu. Żył w latach 1974-1746.
* * *
Przeziębionych po kuble wody jest tak wielu, że firmy farmaceutyczne zgarną więcej kasy, niż te fundacje charytatywne.
* * *
W filmie Martina Scorsese 'Wilk z Wall Street', słowo 'fuck' pada 506 razy i jest to nowy rekord. Poprzedni z 2003 roku należał do gościa, który próbował złożyć krzesło z Ikei.
* * *
Dlaczego spóźniłam się do pracy? Uderzyłam głową o kant poduszki i straciłam przytomność na dwie godziny...
* * *
- Dlaczego faceci noszą zdjęcie dziewczyny w portfelu?
- Żeby przypominało, że w tym miejscu mogły być pieniądze...
* * *
Pomiatano tobą od dzieciństwa? Twoje życie ssie? Nienawidzisz ludzi i życzysz im jak najgorzej?
Warszawska straż miejska rozpoczyna rekrutację!
* * *
Rosja przeprowadziła testy rakiet ziemia-powietrze, które zakończyły się pełnym sukcesem. Strącono 2 ukraińskie MiGi i helikopter.
* * *
Błogosławiony ten, kto potrafi się śmiać z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia!!!
* * *
Największe problemy w tym kraju wywołuje policja. Zauważyliście, że biorą udział we wszystkich strajkach i zamieszkach?
* * *
Cudownie! Poniedziałek i od razu awans na kierownika. A wystarczyło dać 50 groszy pod sklepem.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
:: Rozmowy trollowane
Dziub: zróbmy to na Batmana
Raissa: jak to jest "na Batmana" ?
Dziub: bez rodziców.
* * * *
cezary: No wiesz ogólnie pracuję zarabiając na życie testując gry komputerowe.
cezary: Dziś awans dostałem z podwyżką. Zostałem wreszcie doceniony ^^
mała mi: Mam rozumieć, że miałeś wyższy level niż inni pracownicy w tym miesiącu?

Twoje ciastko zawierało taką karteczkę:
Om nom nom nom nom...
Istnieją trzy sposoby oddziaływania na człowieka: szantaż, wódka, groźba zabójstwa.
Władimir Władimirowicz Putin
Wszędzie dobrze, ale gdzie drwa rąbią, tam raki zimują.
latarenka - Renatka - stewardesa
:: Polecamy blogi