Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI

To jest Rosja, tego nie ogarniesz
Tenshinkhan | Śr 23-04-2014 04:36 | 80450x | 316 | 48
Prezydent Putin wymachuje szabelką strasząc Ukrainę i cały świat, ale my dobrze wiemy jakim krajem jest Rosja i co w niej można przeżyć i zobaczyć. Zdjęcia nie dla ludzi o słabych nerwach i guście nieco lepszym niż przeciętny.

#1.

Zaskakujące, co może zmieścić się w butelce
Foka | Śr 23-04-2014 04:30 | 72 429x | 218 | 18
Przyzwyczailiśmy się do statków i innych modeli umieszczanych w butelce czy żarówce. Kiedy pozna się metodę tworzenia takich dzieł nadal robią one wrażenie, ale jakaś część ich magii znika. Natomiast to co umieszcza w butelkach pewien użytkownik Reddita powoduje pewne niedowierzanie i zmusza do głębokiego zastanowienia, jak to jest możliwe.

#1.

Naprawdę przerażający strach na wróble
Foka | Śr 23-04-2014 04:30 | 63 915x | 302 | 18
Ten farmer chyba wziął sobie do serca to, że strach powinien budzić strach albo za dużo się naoglądał Batmana. Niewątpliwie stawiając takie coś na swoim polu musiał wziąć pod uwagę możliwość zejścia na zawał każdego niespodziewanego gościa, który przyjdzie po zmierzchu.

#1.

Najlepszy apartamentowiec Nowego Jorku - 15 Central Park West
Foka | Śr 23-04-2014 04:30 | 67 341x | 188 | 25
Jego budowa trwała trzy lata i pochłonęła miliard dolarów. Inwestycja okazała się wielkim sukcesem, niemal natychmiast z samej sprzedaży apartamentów przyniosła 2 miliardy dolarów przychodu. Dziś nadal mieszkania w tym budynku cieszą się wielkim powodzeniem.

#1. Działka została sprzedana na aukcji za 401 050 000 dolarów, co stanowiło dwukrotną rynkową wartość ziemi w tej okolicy

Designerski stolik zrobiony ze starego silnika
Kroopek | Śr 23-04-2014 04:30 | 52 214x | 236 | 26
Wczoraj zobaczyliście co można zrobić ze sterty zużytych kołpaków (klik), a dzisiaj pokażemy wam pomysł na wykorzystanie starego silnika do samochodu - w tym wypadku modelu EJ20.

1

Niezwykłe mapy krajów wykonane z jedzenia, które jest w nich popularne
Fudal | Śr 23-04-2014 04:24 | 42637x | 162 | 43
Nowozelandzki artysta Henry Hargreaves stworzył wspaniałe mapy przedstawiające poszczególne kraje, wykonane z jedzenia. Każdy kraj wykonany jest z charakterystycznych dla siebie potraw. To wszystko jest bardzo piękne dla oka (i żołądka).

#1. Afryka - Banany

Rzadkie zdjęcia RMS Titanic
Foka | Śr 23-04-2014 04:12 | 40 782x | 254 | 16
Zatonięcie statku RMS Titanic jest jedną z największych tragedii, jakie wydarzyły się na morzu. Wielokrotnie opisana i sfilmowana jest dobrze znana na całym świecie, ale nadal mało znane i rzadko pokazywane są zdjęcia, na których można podziwiać statek, a także ogrom jego tragedii.

#1. Ostatnie znane zdjęcie Titanica wychodzącego z portu

Mając taki pokój nigdy nie poszedłbyś do kina
Foka | Śr 23-04-2014 04:00 | 33 579x | 127 | 20
Dawno już minęły czasy oglądania w domu filmów z marnej jakości DivX-ów. Teraz standardem są filmy w jakości HD, z przestrzennym dźwiękiem i oglądane na monitorach o przekątnej powyżej 20". Ale jak oglądają filmy prawdziwi maniacy, którzy nie lubią zatłoczonych sal kinowych a preferują zacisze kameralnej domowej salki projekcyjnej?

#1.

Niemiecki atlas anatomiczny z 1573 roku
Reszka | Śr 23-04-2014 04:00 | 37 104x | 90 | 5
Na stronach wykorzystano zakładki, pod którymi pokazano wygląd narządów wewnętrznych, jak przy sekcji. Objaśnienia podane są w języku łacińskim i greckim.

Kliknij i zobacz więcej!

Wysportowane dziewczyny VIII
Foka | Śr 23-04-2014 03:54 | 43 323x | 221 | 30
Za takimi dziewczynami niewątpliwie nie jest łatwo nadążyć na ulicy.

#1.

Wyjątkowo obleśne, życiowe fakty, które zniesmaczą Ci dzień
Coldseed | Wt 22-04-2014 05:00 | 151 882x | 564 | 50
Nic, co ludzkie nie jest mi obce - rzekł kiedyś pewien mądrala. Niestety, nie ma co się oszukiwać - niektóre aspekty bycia człowiekiem są dość obleśne i kłopotliwe, a i my sami mamy niekiedy tendencje, świadomie lub nie, do wyjątkowo niesmacznych zachowań.

8 kapsuł czasu, w których można dzisiaj zamieszkać
Adieu | Wt 22-04-2014 04:54 | 104516x | 214 | 27
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zwłaszcza jeżeli ten wygląda dokładnie tak samo jak kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Poniższe 8 domów mogłoby równie dobrze służyć jako kapsuły do przenoszenia się w czasie. Od naprawdę wielu lat nie zmieniło się w nich zupełnie nic.

#1. Bunkier z 1978 roku

Zatrzymane w kadrze XXXIII
Reszka | Wt 22-04-2014 04:54 | 80 975x | 483 | 30
Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądała pierwsza w historii stewardesa, kulomiot Hirama Maxima oraz zespół "The Scorpions" na dłuuugo przed nagraniem ich największego przeboju "Wind of Change" - zapraszamy do lektury tego artykułu!

#1. Showgirls, Nowy Jork, 1949 rok.

Kliknij i zobacz więcej!

Faktopedia, czyli taka fajniejsza Wikipedia - CXXIII
Moonshield | Wt 22-04-2014 04:48 | 117 564x | 627 | 39
Dzisiaj w encyklopedii ciekawostek między innymi pionierzy polskich konstrukcji jeżdżących i latających, wycięta scena ze "Świata według Bundych" oraz co nieco o robieniu polityki w starożytnym Rzymie.

Każde z tych zdjęć coś w sobie skrywa III
derekq | Wt 22-04-2014 04:42 | 62107x | 165 | 26
Przygotuj oczy, skup się i wypatruj kolejnych niespodziewanych zjawisk w nowej kompilacji zdjęć z ukrytymi szczegółami. Niektóre obrazki mogą być ciężkie do rozszyfrowania, jednak jest cień szansy na znalezienie wszystkiego. Powodzenia!

Zakładniczka i szaleniec z tasakiem - historia z happy endem
Reszka | Wt 22-04-2014 04:36 | 81 956x | 321 | 29
8 kwietnia 2014 roku pijany mężczyzna przez ponad godzinę przetrzymywał zakładniczkę w centrum miasta Kunming w Chinach grożąc jej tasakiem. Policja szybko zabezpieczyła teren, ale sytuacja wydawała się beznadziejna...

Kliknij i zobacz więcej!

Uzbrojona w ołówek przystąpiła do konkursu. Efekt?
Kroopek | Wt 22-04-2014 04:30 | 79 935x | 591 | 31
16-letnia Shania McDonagh to skromna, mieszkająca w Irlandii dziewczyna. Za namową nauczycieli zdecydowała się wziąć udział w konkursie plastycznym Texaco Children's Art Competition. To co zaprezentowała odebrało mowę całej komisji.

Najdroższe domeny wszech czasów
Tenshinkhan | Wt 22-04-2014 04:30 | 60080x | 171 | 6
Jeśli chcesz trafić do jak największej ilości ludzi, to musisz wybrać dobrą nazwę domeny - a większość najlepszych już dawno zostało zajętych. Bogate firmy płacą więc za nie bajońskie sumy.

#15. i #14. Korea.com i Seo.com

korea i seo

Odpustowe perełki z czasów PRL
Tenshinkhan | Wt 22-04-2014 04:29 | 84002x | 437 | 47
W większości małych miasteczek i wsi podczas odpustu było (jest?) wiele stoisk, w których zawsze można kupić najróżniejsze rzeczy z kategorii "pierdołki dla dzieci, stworzone by rodzice mieli na co wydać ciężko zarobione pieniądze". Oto kilka z nich:

#1. Kapiszonowiec

Córka dała ojcu nauczkę - raz danego słowa należy dotrzymywać!
Reszka | Wt 22-04-2014 04:29 | 92 097x | 320 | 25
Pewna dziewczyna poprosiła ojca, czy nazajutrz nie mógłby jej podwieźć do marketu. Ten zgodził się stwierdzając "I guess so" ("Raczej tak"), ale następnego dnia zmienił zdanie. Córeczka przyjęła decyzję, a właściwie zmianę decyzji rodziciela bez słowa skargi i...

Kliknij i zobacz więcej!

Monster Galeria: Każda kobieta ma dwie twarze
:: Znajdź teksta
:: Kącik zabijania czasu
:: Szybkie linki
:: Reklama
Login
Login

Hasło

Nie masz jeszcze konta na tej najlepszej na świecie stronie?! Jakże tak można?!
Załóż je teraz!

Jako zarejestrowany bojownik JM, będziesz miał parę bonusów:
- strona będzie cie witać
- zmienisz sobie wygląd strony
- dostaniesz od czasu od nas maila
- będziesz mógł popisać się na forum
- będziesz recenzentem i oceniaczem
- skomentujesz nas szczerze
- obejrzysz w całości słynną MonsterGalerię, teraz to 133 532 obrazków. I wiem, że zawsze chciałeś ją obejrzeć...

- włączysz sobie na pełen regulator Szafę Grającą, teraz ponad 57797 pliczków

Dołącz do nas!

Najnowsze pliki z Szaffy
Wyślij swój plik
:: Zakazane strony
:: Krótkie dżołki
- Jaka jest różnica pomiędzy ciążą a karierą Davida Moyesa w MU?
- Jedno to 9 miesięcy bólu i cierpienia. Drugie to ciąża.
* * *
Wzbogaciłem się na szyciu... Sceptycy mówią, że to niemożliwe! A ja tam swoje wiem i dalej szyję burki na Multiple...
* * *
Jak mawiała moja babka: "Lepiej strzelić, przeładować i jeszcze raz strzelić, niż świecić latarką i pytać: 'Kto tam'?"
* * *
Laska powiedziała, że jestem zbyt pewny siebie i wychodzi. Odpowiedziałem żeby nie trzaskała drzwiami jak będzie wracać.
* * *
Ponoć nowe banknoty mają mieć po obu stronach frędzle, by łatwiej było związać koniec z końcem.
* * *
Zaginął Fiat Multipla. Uczciwemu znalazcy mówię: "Teraz to Twój problem..."
* * *
Chciałem iść z chłopakami na piwo, ale żona stanęła w drzwiach i przyjęła pozę żony.
* * *
Za każdym razem kiedy widzę kobietę za kółkiem autobusu, myślę o tym jak to fajnie, że mamy równouprawnienie. I czekam na następny...
* * *
- Jaki jest idealny prezent dla nauczyciela języka angielskiego?
- Present Perfect.
* * *
Polscy kierowcy narzekają na korki... powodują one przestoje, stratę czasu i zdenerwowanie, dlatego wnioskują, aby wina sprzedawać kapslowane.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
:: Rozmowy trollowane
matias: ostatnio mi klient wysłał maila z pytaniem technicznym z tematem "kum kum"
matias: kiedy doszliśmy do "Re: Re: kum kum" stwierdziłem, że ja się chyba do tej roboty nie nadaję
* * * *
artur Amerykańscy naukowcy wiedzą jak się przenieść w przyszłość... Twierdzą, że wystarczy poczekać.

Twoje ciastko zawierało taką karteczkę:
Ty tu ciastka żresz, a tam kobieta ci rogi przyprawia!
Człowiek rodzi się zdolny, ale przychodzi czas że musi iść do szkoły.
multics
Gdzie kucharek sześć tam dużo włosów w zupie.
pomocy - określenie oznaczające brak prądu
:: Polecamy blogi