JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj

Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monster TV
Polecamy w Monster TV
:: Wredne E-kartki
Nie lubisz kogoś? Wyślij mu odpowiednią e-kartkę! Wyślij wredną e-kartkę! ;)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 9553 osób, w tym 1804 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Jordini

Pojedź po mnie po całości II
136 672  
604   83  
Kolejna porcja solidnej dawki hejtu na życzenie. Niewtajemniczonym tłumaczymy - ludzie wrzucają swoje fotki do sieci i proszą o szczerą do bólu opinię dotyczącą swojego wyglądu.

#1.

Jak kobiety oszukują facetów II
163 465  
268   208  
Podrywając dziewczynę faceci muszą się mieć na baczności. Wszędzie czekają pułapki i oszustwa. Staniki push-up to tylko czubek góry lodowej, wszystko zaczyna się od makijażu. Jak prezentują się zwykłe dziewczyny dzięki makijażowi zrobionemu przez profesjonalistę?

Drobnostki, które na co dzień wyprowadzają nas z równowagi
97 442  
410   120  
Z pozoru wydają się być błahostkami, ale kiedy zdarzają się po raz trzysta dwudziesty ósmy, potrafią napsuć krwi jak mało co. Oto sytuacje, których nie życzymy nawet największemu wrogowi.

#1. Kiedy próbujesz znaleźć końcówkę taśmy klejącej

Z dziennika pracownika zakładu fotograficznego V
52 598  
593   107  
W tym odcinku dowiecie się o pewnej tajemniczej zdolności mojego mózgu, o tym, kto nie umie Photoshopa i poznacie prawdziwą siłę wiary.

Narzeczona odeszła do jego najlepszego przyjaciela. On zachował się jak mężczyzna i odesłał mu konsolę
127 760  
611   171  
Użytkownika portalu imgur WaltK89 zdradziła dziewczyna. Mało tego, że od niego odeszła, to jeszcze zaczęła się spotykać z jego najlepszym (byłym najlepszym) kumplem, który miał być drużbą na ich ślubie. Któregoś dnia były najlepszy kumpel poprosił Walta o zwrot pożyczonej konsoli. Chłopak nie żywił urazy i odesłał im fant, w całym i nienaruszonym stanie...

#1. Konsola gotowa do zapakowania

Kliknij i zobacz więcej!

:: Przeżyjmy to jeszcze raz
Jak oceniamy potencjalnych partnerów?
211 648  
3240   57  
Na co zwraca uwagę kobieta szukając idealnego partnera? Co jest najważniejsze dla brzydszej części populacji?

Kliknij i zobacz więcej!

Jako że matematyka nie kłamie, coś tam dodaliśmy do czegoś, przez coś pomnożyliśmy i otrzymaliśmy takie oto zależności. Na ile są słuszne?

10 bohaterskich kotów, które ratowały ludzi z opresji
30 093  
188   44  
Zazwyczaj chwalimy psy, a koty co najwyżej oglądamy na filmikach, ale tym razem bohaterem są właśnie niepozorne koty. Przed wami dziesięć wyjątkowo mądrych i odważnych futrzaków, które uratowały swoich właścicieli.

#1. Dostawca jedzenia

Nagłówki zagranicznych tabloidów, które walczą o tytuł głupoty roku z tymi z Faktu
68 488  
188   52  
Wydawać by się mogło, że rodzime tytuły "Faktu" i "Super Expressu" są tak absurdalne, że biją wszystkie inne na głowę. Okazuje się, że za granicą również trzymają poziom!

#1. Uwięziona w lodówce, dzięki keczupowi pozostałam przy zdrowych zmysłach!

1

Niemal cudowny powrót do zdrowia dziewczyny, która ważyła 28 kg i miała przed sobą 48 godzin życia
80 078  
256   59  
Gemma Walker uporem i samozaparciem z powodzeniem zwalczyła chorobę, która co roku zabija wiele nastolatek. Postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami ze światem, żeby jak najwięcej młodych osób uchronić przed wpadnięciem w zgubną spiralę wiecznego odchudzania.

Jak powstawał projekt droida BB-8 z nowych "Gwiezdnych Wojen". Wyciekła korespondencja
53 606  
365   22  
Zastanawialiście się kiedyś jak twórcy najnowszej odsłony "Gwiezdnych wojen" wpadli na pomysł wyglądu nowego droida BB-8? Trochę światła na tę tajemnicę rzuca ilustratorka Elvira Ibragimova, która... może nie wie na ten temat więcej od nas, ale ma kobiecą intuicję. Coś w tym musi być.

Kreatywne plakaty filmów grozy II
32 473  
97   36  
Kolekcja pomysłowych i bardzo sugestywnych plakatów filmowych, jakich w dzisiejszych czasach brakuje.

#1. Babadook

Aż trudno uwierzyć, że te zdjęcia powstały bez pomocy Photoshopa IV
30 049  
264   42  
Może właśnie dlatego nie mają szansy w konkursie Nikona?

Hej, kochanie, cała płoniesz, a ja jestem twoją gaśnicą - rosyjscy playboye
53 629  
160   28  
Dziewczyny, specjalnie dla Was! Zdjęcia prawdziwych macho znalezione na portalach społecznościowych:

Kliknij i zobacz więcej!

Kilka faktów, które sprawią, że poczujesz się staro II
176 670  
726   173  
Starość nie radość, powiadają. Czasami nawet nie wiadomo kiedy mija cały ten czas... Spójrzmy prawdzie w oczy - lata lecą o wiele szybciej, niż nam się wydaje!

#1. Pierwszy odcinek "Idola" wyemitowano ponad 14 lat temu

0

Dzieci zostały poproszone o wymyślenie jakiegoś wynalazku. Później okazało się, że to nie była zabawa...
111 113  
440   50  
...a do akcji wkroczyli profesjonalni twórcy, rzemieślnicy i producenci. Z realizacją niektórych pomysłów mieli spory problem, ale nikt się nie poddał! Pojawiło się też sporo zaskakujących projektów, które z powodzeniem znalazłyby sporo nabywców.

Świetne gadżety, które być może ci się przydadzą w domu
141 731  
406   104  
Gadżety mają zazwyczaj to do siebie, że świetnie wyglądają, kuszą do kupna, zostają użyte dwa razy i kończą żywot w szufladzie z rupieciami. Ale może skusisz się na używanie jednego z tych świetnych urządzeń?

#1. Lepka masa

7 horrorów, które zaniepokoiły organy ścigania
96 820  
226   114  
Przyzwyczailiśmy się do tego, że autorzy horrorów raczą nas widokiem stosu trupów i leją na ekranie strumienie mniej lub bardziej sztucznie wyglądającej krwi. Mało kiedy zastanawiamy się, czy to, co widzimy mogło się naprawdę wydarzyć. A tymczasem rezultat pracy twórców filmu wygląda tak realistycznie, że policja podejrzewa ich o popełnienie prawdziwej zbrodni.

#1. Nadzy i rozszarpani (1980)

Kolekcja intrygujących map XI
89 262  
503   36  
W tym odcinku zbadamy dokładnie dno oceaniczne, odwiedzimy zatopiony ląd oraz sprawdzimy, gdzie kręcono "Grę o Tron".

#1. Kraje, które Stany Zjednoczone powinny wesprzeć na wypadek konfliktu zbrojnego

Ludzie potrafią być niezłymi dupkami II
94 037  
446   46  
Gdzie człowiek nie pójdzie, zawsze znajdzie się ktoś, kto zagra mu na nerwach. Poniżej ci, którym ta sztuka udała się nadzwyczaj dobrze.

#1. Definicja zła w najczystszej postaci

Przedstawienie musi trwać, czyli artyści, których wypadki nie zatrzymają
81 041  
296   43  
Występ na żywo przed setkami, a nawet tysiącami rozemocjonowanych widzów trudno uznać za błahostkę. Gdy spotka się egzaltacja fanów i wykonawcy, to skutki tego mogą być trudne do przewidzenia. Przed wami kilku artystów, którzy nie przerwali koncertu mimo odniesionych obrażeń.

#1. Michael Buble

Francuscy rekonstruktorzy wojenni odtworzyli tragiczne zdarzenie z czasów lądowania w Normandii
34 192  
102   32  
4 czerwca 2006 roku na Place de la République w Carentan we Francji odbyła się rekonstrukcja uroczystości, która miała miejsce w tym samym miejscu niemal 62 lata wcześniej, 20 czerwca 1944 r. - Wręczenie przez generała Maxa Taylora odznaczeń żołnierzom i oficerom, którzy wykazali się ponadprzeciętną odwagą i determinacją podczas desantu w Normandii. Radosne i pozytywne wydarzenie, na którym położył się cień śmierci i cierpienia.

Z archiwów JM

Monster Galeria: "25 centów od buziaka"
Kącik zabijania czasu
Szybkie linki
Login
Login

Hasło

Nie masz jeszcze konta na tej najlepszej na świecie stronie?! Jakże tak można?!

Załóż je teraz!

Jako zarejestrowany bojownik JM, będziesz miał parę bonusów:

• strona będzie cie witać
  • zmienisz sobie wygląd strony
  • od czasu do czasu dostaniesz od nas maila
  • będziesz mógł popisać się na forum
  • będziesz recenzentem i oceniaczem
  • skomentujesz nas szczerze
  • obejrzysz w całości słynną MonsterGalerię, teraz to 162 obrazków. I wiem, że zawsze chciałeś ją obejrzeć…
  • włączysz sobie na pełen regulator Szafę Grającą, teraz ponad 71453 pliczków.

Dołącz do nas!

Najnowsze pliki z Szaffy
Zakazane strony
Krótkie dżołki
- Kiedy muzycy metalowi grają utwory od tyłu?
- Latem.
* * *
- Jak tam, przesłuchiwany pękł?
- A skąd, panie posterunkowy! Nic nie pomaga, żre już szóstą pizzę.
* * *
Ja i brat się nie kłócimy, tylko kulturalnie spieramy. Raz on spierze mnie, innym razem ja jego.
* * *
Czasami dzieją się takie rzeczy, że człowiek nie wie, czy cieszyć się, czy płakać. Jestem rudy i zaczynam łysieć.
* * *
Kat narzeka na żonę przy śniadaniu:
- Nawet jajecznicy dobrze ściąć nie potrafisz.
* * *
Moja matka powiada: "Synku, zanim coś zjesz, to najpierw to umyj." Kochana kobieta, ale kanapki robi naprawdę choojowe...
* * *
Patrząc trzeźwym okiem, alkohol to wielkie zło.
Dlatego przymykam oczy przy pierwszych toastach.
* * *
Ugotowałem kaczkę.
Szpitalne kaczki nie są smaczne...
* * *
- Otwierać! Policja!
- Niech wam otworzy ten, kto was zamknął!
* * *
Nie można kupić biletu kolejowego na Śląsku. To jest reakcja dyrekcji, na tłok panujący w pociągach.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Rozmowy trollowane
MadMan: ech, znak czasów
MadMan: "nie mogę naładować książki bo ładuję papierosa"
* * * *
A: Mógłbyś mi wytłumaczyć, o co chodzi z tym kryzysem w Grecji?
B: A znasz się na ekonomii?
A: No nie.
B: No widzisz, Grecja też nie.

Twoje ciastko zawierało taką karteczkę:
Om nom nom nom nom...
Trzeba sparzyć się, żeby poczuć temperaturę chwili.
projektanci
Premia jest ja Yeti. Mówią, że istnieje, ale nikt nie widział.
tulipany - czynność wykonywana przez kobietę lekkich obyczjów
Polecamy blogi