JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj

Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monster TV
Polecamy w Monster TV
:: Wredne E-kartki
Nie lubisz kogoś? Wyślij mu odpowiednią e-kartkę! Wyślij wredną e-kartkę! ;)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 13707 osób, w tym 1414 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik gamara

Prostytutka - najbardziej ekonomiczny zawód świata
80 135  
142   111  
Okazuje się, że najstarszy zawód świata, prócz posiadania najdłuższej tradycji pracy, jest też najbladziej ekonomicznym z zawodów. Dlaczego?

Zdjęcia zrobione, kiedy było już za późno
77 850  
287   25  
Kiedy fotograf naciskał spust migawki, było już za późno na jakąkolwiek zmianę losu, choć tragedia nie rozegrała się jeszcze do końca.

Zgryźliwe odpowiedzi Wendy's na Twitterze
86 191  
284   12  
Wendy's to popularna w Stanach sieć barów szybkiej obsługi, serwująca głównie burgery. Osoba prowadząca ich profil na Twitterze jest prawdziwym królem PR-u i trollingu. Taki fachowiec to skarb dla firmy.

Ile niezdrowego cukru zawierają dania, które regularnie spożywamy
67 827  
194   65  
Cukier jest jednym z najbardziej szkodliwych składników jedzenia, który spożywamy w zatrważających ilościach. To, że jest w słodyczach czy słodkich napojach nikogo już nie dziwi, ale dziś pakuje się go właściwie do wszystkiego. Znajdziemy go nawet w płatkach śniadaniowych, chlebie czy... pizzy!

Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
Auta pozostawione na mrozie przypominają dzieła dztuki
37 018  
312   27  
Czasem nawet i Polakowi zabraknie przekleństw w słowniku, kiedy w mroźny, zimowy poranek przychodzi mu skrobać auto, a w perspektywie 8 godzin pracy. Natura potrafi jednak zadziwić i delikatnie zrekompensować udręki...

#1. Jaguar w futerku

Kliknij i zobacz więcej!
Wybuchowa mieszanka ładnych pań
39 662  
286   21  
Dziś będzie bez motywu przewodniego... Ale i tak powinno wam się spodobać!

0
Bal stulecia - unikalne zdjęcia z weneckiego balu maskowego z 1951 roku
37 537  
116   13  
Bale maskowe cieszyły się ogromną popularnością w XX wieku. W 1951 r. w Wenecji odbyła się jedna z największych maskarad wieku, pierwsza tej wielkości od czasów drugiej wojny światowej. Wśród gości znaleźli się miedzy innymi Salvador Dali, Christian Dior, księżniczka Natalia Pawłowna Paley, a gospodarzem był zamożny kolekcjoner sztuki Carlos de Beistegui, znany jako hrabia Monte Christo XX wieku.

#1. Miliarder Don Carlos de Beistegui y de Yturbe - organizator balu

Kliknij i zobacz więcej!
Najefektowniejsze seksualne rekordy
491 020  
2448   107  
Różne są sposoby na zaistnienie w mediach. Jedną z metod jest bicie rekordów. I tak też niektórzy, w nadziei na zdobycie upragnionego tytułu, zapuszczają ekstremalnie długie włosy w uszach. Inni robią sobie kuku na tysiąc sposobów. Są też tacy, którzy startują w dyscyplinie, powiedzmy, łóżkowej. Oto kilku z takich świntuchów.

Najdalszy wytrysk

Mistrzem w tejże dyscyplinie jest niejaki Horst Schultz. Ostatni plemnik wystrzelony przez tego zawodnika upadł w odległości prawie 6 metrów od swego właściciela. Ten sam mistrz pobił też rekord w najwyżej wzniesionym nasieniu (ponad 4 metry). Horst jest też rekordzistą jeśli chodzi o ejakulacyjną prędkość - niemalże 70 km/h.
Najtrudniejsze pytanie
261 484  
2719   78  
To ważne pytanie to esencja każdego damsko-męskiego związku. Najtrudniejsza zagadka (Sfinks przy tym wysiada) z jaką przyszło się zmierzyć rodzajowi męskiemu. Ten komiks zaś jest rozwiązaniem, solucją, odpowiedzią na pytanie...

Kliknij i zobacz więcej!
Po tym, co zrobił na ścianie, jego życie towarzyskie odżyło
279 166  
1110   34  
Użytkownik Reddita o nicku "Joebund" nie może teraz odpędzić się od znajomych, a wszystko zaczęło się od nietypowego pomysłu, który najpierw zakiełkował w jego głowie, a ostatecznie znalazł się na ścianie.

Faktopedia CDX - jeden z lepszych dowcipów na prima aprilis
146 314  
615   99  
Dzisiaj m.in. duża wpadka NASA, rosyjski program o złodziejach samochodów oraz ucieczka ze szwedzkiego więzienia.

7 spośród najbardziej ohydnych tortur, jakie wymyślono
156 317  
477   94  
Są rzeczy, których nie sposób załatwić „po dobroci”. Dlatego wymyślono środki bardziej bezpośredniego przymusu. Po czym sztukę tortur rozwinięto do absolutnie niepojętych rozmiarów.

#1. Wanna

Najdziwniejsze prośby, które usłyszałem od współlokatora
119 834  
259   90  
Podobno jeśli chcesz kogoś naprawdę poznać, musisz pożyczyć mu pieniądze lub z nim zamieszkać. Dziś będzie o tych drugich...

6 legendarnych numerów rockowych, które swego czasu wywołały potężne skandale
68 484  
166   41  
Te rockowe hity znasz już pewnie na pamięć, bo są to żelazne pozycje na niejednej radiowej liście ponadczasowych przebojów. Zanim jednak udało się tym kompozycjom wgryźć niczym rdza we wspomniany metal, wywołały one sporo zamieszania wśród oburzonych, przykładnych obywateli.

Dziwacy z rosyjskich portali społecznościowych XLI - ...przyozdobiona jak choinka
67 185  
221   36  
Dzisiejsi dziwacy to nie lada kosmici. Półnagie rosyjskie boginie obfitych kształtów, rozrywkowi młokosi zapewne pod wpływem płynów odurzających oraz przeciętni obywatele w nieprzeciętnych sytuacjach...

Kliknij i zobacz więcej!
Dziarskie babcie, które wprawią cię w zdumienie - powiedzenie "starość nie radość" ich nie dotyczy
56 494  
257   32  
Wszystkim naszym Bojowniczkom życzymy tego, aby na starość humor ich nie opuszczał - tak jak starowinek poniżej, które mimo wielu lat na karku przyjmują życie z uśmiechem.

#1. "Kupiłem babci iPada. Ma 84 lata i chciała tablet do rysowania. Zostawiłem ją samą na 30 minut i oto co z tego wyszło"

Herkus Monte, mało znany dzisiaj pruski wódz, który był o krok od pokonania Zakonu Krzyżackiego
48 161  
370   25  
Wódz Natangów Herkus Monte „Waleczne Serce”, pruski Braveheart - nietuzinkowa i mityczna postać. Przez kilka lat rozbijał duże armie i wodził za nos najlepszych rycerzy średniowiecznej Europy.

To nie to, co myślisz VII
56 163  
262   25  
Zapraszamy do kolejnej porcji zdjęć, które przez chwilę wprowadzą mózg w stan zakłopotania.

61-letnia modelka definiuje od nowa pojęcie piękna
37 890  
133   26  
Yazemeenah Rossi bardzo dba o swoje zdrowie - posila się jedynie zdrową żywnością i regularnie pielęgnuje swoje ciało i włosy jedynie naturalnymi olejkami. Zdrowy styl życia pozwala jej zachować sprawny umysł i zwinne ciało. Aktywistka poprzez sesję strojów kąpielowych chce udowodnić, że w branży modelingu to nie wiek jest najważniejszy.

Najgorzej udekorowane mieszkania świata
44 346  
119   30  
Wygląda na to, że nie wszyscy powinni zajmować się dekoracją wnętrz...

1

Z archiwów JM

Monster Galeria: Trump sięgnął po sprawdzonego człowieka
Kącik zabijania czasu
Szybkie linki
Login
Login

Hasło

Nie masz jeszcze konta na tej najlepszej na świecie stronie?! Jakże tak można?!

Załóż je teraz!

Jako zarejestrowany bojownik JM, będziesz miał parę bonusów:

• strona będzie cie witać
  • zmienisz sobie wygląd strony
  • od czasu do czasu dostaniesz od nas maila
  • będziesz mógł popisać się na forum
  • będziesz recenzentem i oceniaczem
  • skomentujesz nas szczerze
  • obejrzysz w całości słynną MonsterGalerię, teraz to 179 obrazków. I wiem, że zawsze chciałeś ją obejrzeć…
  • włączysz sobie na pełen regulator Szafę Grającą, teraz ponad 77713 pliczków.

Dołącz do nas!

Najnowsze pliki z Szaffy
Zakazane strony
Krótkie dżołki
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
* * *
Mandat - podatek od nielegalnego działania.
Podatek - mandat za legalne działanie.
* * *
Marian całe życie lubił się zakładać. Ostatnim jego zakładem był zakład pogrzebowy.
* * *
Babcia założyła konto na FB. Fotka z największą liczbą lajków trafi na nagrobek.
* * *
Nie poszedłem do wojska z powodu alergii na pociski, zwłaszcza na te lecące w moją stronę.
* * *
Dobre wieści dla bezdomnych: większość wypadków zdarza się w domach.
* * *
Wczoraj spotkało mnie nieszczęście. Twierdzi, że czekało na mnie całe życie i muszę się z nim ożenić.
* * *
Czy często zdarza mi się coś zapomnieć? Nie pamiętam takiego przypadku...
* * *
Kobiety są mi potrzebne do życia jak powietrze. Tylko te opłaty klimatyczne...
* * *
Minister zdrowia rozwiązał problem nadmiaru pyłu w Rybniku - kazał zmienić nazwę na Rybnik Zdrój.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Rozmowy trollowane
hudziel: Dziwna firma
hudziel: Kierownik kazał mi przestać pisać na fejsie bo przeszkadzam innym oglądać filmy.
* * * *
znajomy: Na jakiego maila wysyłałeś formularz?
ja: example@gmail.com
znajomy: Po co wysyłałeś na example?

Twoje ciastko zawierało taką karteczkę:
Kopernik była kobietą!
Żyj tak, żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać.
Bogracz
Wszędzie dobrze, ale gdzie drwa rąbią, tam raki zimują.
legwan - samochód uszkodzony
Polecamy blogi