JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj

Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI

25 fotografii, dzieki którym chce się żyć
Vampiirike | Nie 24-05-2015 04:36 | 51 789x | 410 | 34
Życie jest ogólnie ciężkie, a czasem nawet do dupy. Jednak ma swoje piękne momenty.

Ostatnia podróż - czyli co czują ludzie na łożu smierci
Coldseed | Sob 23-05-2015 05:06 | 101 756x | 326 | 93
Leżysz na zimnym stole, mimo że jesteś w pełni świadomy, nie możesz się ruszyć. Prawdę mówiąc, to nawet nie czujesz specjalnej potrzeby robienia tego. Gdzieś z daleka dobiega cię głos lekarza, który lodowatym głosem stwierdza twój zgon. Jeszcze nie do końca w to wierzysz i jedyne, co ci zostało to cicha (jakże by inaczej!) nadzieja, że zdążysz się jeszcze obudzić, zanim wepchną cię do plastikowego worka i zamkną w lodówce. Wkrótce panika powoli zaczyna ustępować. Przestajesz się już bać.

Wielopak Weekendowy DCXXV
Reszka | Sob 23-05-2015 05:00 | 56 495x | 178
W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o postanowieniach, w jaki sposób ludzie spisują swoje wspomnienia oraz o pewnej aptece w Odessie...

Rozmawiają dwaj kolesie.
- Słyszałeś, że Walery nie żyje?
- Nie!... Co się stało?
- Zapił się na śmierć!
- A widzisz!... Dlatego ja nigdy nie zapijam!

by Samorodek

* * * * *

8 miejsc, które wyglądają jak z innej planety III
Festher | Sob 23-05-2015 04:54 | 62 219x | 428 | 16
Jeśli przyzwyczailiście się, że najpiękniejsze plaże są piaszczyste, a woda przejrzysta, mam olbrzymią przyjemność was rozczarować.

#1. Czerwona plaża w Panjin w Chinach

Najbardziej bezsensowne wynalazki, które zostały opatentowane
Fudal | Sob 23-05-2015 04:48 | 110 245x | 176 | 32
Nie uwierzysz, ale te wynalazki są w 100% prawdziwe i opatentowane. Każdy z nich jest oryginalny i funkcjonalny na swój sposób. Ale jednocześnie absurdalność tych arcydzieł inżynierii jest po prostu niesamowita.

#1. Strzemiona dla taty

Bajeczne podłogi w zwyczajnych mieszkaniach
Reszka | Sob 23-05-2015 04:42 | 47 469x | 160 | 36
Te podłogi sprawiają, że pokój nabiera zupełnie nowego charakteru. Możesz poczuć się jak na basenie albo w delfinarium... Który z pomysłów spodobał się Tobie na tyle, że chciałbyś mieć taką podłogę u siebie w pokoju?

#1. Niesamowity ogromny zegar

Kliknij i zobacz więcej!

Jedynie on pospieszył na ratunek rannemu kotu
Reszka | Sob 23-05-2015 04:36 | 59 628x | 340 | 33
Pewien chłopak, ujrzawszy rannego kota, leżącego na ziemi, zaobserwował, że inni ludzie mijają zwierzę obojętnie. Przerażony ich znieczulicą, postanowił przyjść z pomocą krwawiącemu kotu.

#1. Tragiczna scena poruszyła go do głębi i nie mógł przejść obojętnie...

Kliknij i zobacz więcej!

Jesteście gotowi na sezon bikini?
Brzeziu | Sob 23-05-2015 04:30 | 61 534x | 358 | 34
Czy tego chcecie czy też nie, zbliża się sezon na leżing, plażing i smażing. Do lata zostało już tylko kilka tygodni. Nie wiem jak wy, ale my już jesteśmy gotowi!

1

Po co istnieją mężczyźni? Wyniki pracy grupy naukowców przynoszą zaskakującą odpowiedź
Kroopek | Pt 22-05-2015 15:40 | 90 959x | 172 | 65
Naukowcy z University of East Anglia od lat głowili się nad uzasadnieniem całego procesu "rozmnażania" wśród ludzi. Jesteśmy gatunkiem, który robi to w wyjątkowo nieefektywny sposób, a całość opiera się na seksualnej selekcji - mężczyźni rywalizują miedzy sobą, a kobiety dokonują wyboru z kim dokonać reprodukcji. Odpowiedź na ich wątpliwości przyniosło doświadczenie z udziałem... żuków. Koniecznie musisz zapoznać się z jego wynikiem.

Jeśli jesteś grafikiem, te teksty regularnie słyszysz od swoich klientów
Kroopek | Pt 22-05-2015 14:50 | 71 047x | 216 | 63
Każda profesja ma swoje słabe i mocne strony. W tym wypadku skupimy się na tych pierwszych, z którymi boryka się każdy mistrz Photoshopa. Akcja ma znacznie większy wymiar i przykłady wiadomości wysyłanych przez klientów publikowane są w sieci na potęgę pod hasłem #badClientEmails.

Singiel a żonaty - różnice, który zna każdy zaobrączkowany
Derekq | Pt 22-05-2015 05:00 | 148 241x | 502 | 120
Jestem jeszcze zbyt młody i piękny na doświadczenie małżeństwa, jednak mam wrażenie, że bojownicy będący po ślubie zgodzą się z obserwacjami na temat zmian w życiu po wypowiedzeniu słowa "tak" przed ołtarzem.

#1.

Skiosku - czyli weseli i niezwykli klienci jednego z polskich kiosków
Sambojka | Pt 22-05-2015 04:59 | 92 027x | 818 | 93
Sambojka pisze: Pierwszy dziadek wszedł do kiosku bardzo wolno, bo wsparty o dwie laski. Kiedy zamknął w końcu drzwi, głośno obwieścił:
- Przyszłem po świerszczyki dla dużych chłopców!
Puścił oko i obleśnie się uśmiechnął. Wskazałam mu dwie półeczki.
- Ale ja nie chcę filmów. Takie bez filmów, proszę.
- Będą tu, na końcu po lewej.
Dziadek odstawił obie laski i balansując sięgnął po wszystkie trzy. I zaczął je wyciągać z folii.

Życie w więziennej izolatce - brutalna rzeczywistość
Kazamo | Pt 22-05-2015 04:54 | 76 150x | 104 | 99
Trafienie do więzienia to żadna przyjemność. Ale trafienie do izolatki to już prawdziwy horror. Można tam trafić za nieprzestrzeganie regulaminu lub za byle jaką pierdołę. Przebywający w całkowitym odosobnieniu więźniowie pozbawieni są jakichkolwiek praw i normalne jest pozbawianie ich dostępu do podstawowych rzeczy takich jak jedzenie, świeże powietrze czy też sen.

#1. Bzdurne przyczyny

Computer

7 zachowań, które wkurzają na drogach - pogadanki kierowcy amatora
Charakterek | Pt 22-05-2015 04:54 | 58 392x | 368 | 120
Prawo jazdy posiadam od ponad 20 lat. W tym czasie nakręciłem setki tysięcy kilometrów. Wypadku żadnego nie spowodowałem, a mimo to uważam, że do bycia bardzo dobrym kierowcą jeszcze mi daleko. Dlatego póki co staram się być tym dobrym. Poniżej dość osobisty artykuł - o nas, kierowcach, a wszystko widziane oczami innego kierowcy, czyli mnie.

Pytania dotyczące seksu, które dręczą amerykańskich nastolatków
Reszka | Pt 22-05-2015 04:48 | 77 609x | 91 | 56
Pewien amerykański nauczyciel przez 3 lata prosił swoich uczniów, aby ci, oczywiście anonimowo, spisywali swoje pytania i wątpliwości dotyczące seksu i części intymnych. Z treści zapisanych na kartkach papieru i przekazanych pedagogowi jasno wynika, że te dzieciaki naprawdę potrzebują edukacji seksualnej...

Kliknij i zobacz więcej!

10 momentów bycia na diecie
Vampiirike | Pt 22-05-2015 04:36 | 55 177x | 70 | 54
Wielu ludzi martwi kwestia ich wagi, zwłaszcza wtedy, gdy za oknem robi się ciepło, a kalendarz wskazuje, że nieuchronnie zbliża się lato. Fajnie byłoby znów wcisnąć się w ulubione spodnie, bez kompleksów poleżeć na plaży… Czas więc przejść na dietę! Ale wojna z nadwagą jest trudna i czeka nas wiele niespodzianek…

#1. „Muszę się zmienić!”

Najdziwniejsze sytuacje na drogach
Moonshield | Pt 22-05-2015 04:30 | 53 441x | 246 | 19
Włączając się do ruchu drogowego człowiek nie ma pojęcia, co go spotka. I nie mamy na myśli jakichś - odpukać - tragicznych historii. Poniższe kurioza mówią same za siebie.

Najdłuższy i najwyższy szklany most na świecie powstał w Chinach
Reszka | Pt 22-05-2015 04:30 | 43 516x | 181 | 29
Tym razem slogan "Made in China" robi naprawdę piorunujące wrażenie i to w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. W malowniczym Parku Narodowym Zhangjiajie ukończono właśnie najdłuższy i najwyżej zawieszony szklany most na świecie. Jego długość to ponad 400 metrów, czym bije na głowę inne tego typu konstrukcje.

Kliknij i zobacz więcej!

7 wyjątkowo monogamicznych zwierząt
Vampiirike | Pt 22-05-2015 04:24 | 46 874x | 235 | 18
Wszyscy marzymy o prawdziwej, niewinnej i oddanej miłości. Trudno o tym nie marzyć, jeśli cały świat dookoła nas nam o tym przypomina. Nie chodzi tylko o niezliczone gorsze lub lepsze piosenki, literaturę i filmy, ale również o… zwierzęta, które mimo że nie słyszą od małego o wierności, to instynktownie łączą się w monogamiczne pary.

#1. Bielik amerykański

Żółw od środka wygląda nieco inaczej, niż sobie wyobrażałeś
Brzeziu | Pt 22-05-2015 04:18 | 104 424x | 323 | 40
Żółwie są na Ziemi od 157 milionów lat. Aż trudno uwierzyć, że ewolucja obdarzyła je tak niesamowitą budową ciała. Zapewne większość z was nigdy się nad tym nie zastanawiała, warto więc rzucić okiem.

#1. W przeciwieństwie do innych zwierząt wyposażonych w skorupę, żółwie nie mogą się jej pozbyć - są one bowiem częścią ich układu kostnego

1

:: Z archiwów JM

Monster Galeria: Wiedzą jak zachęcić dzieci do religii
:: Kącik zabijania czasu
:: Szybkie linki
Login
Login

Hasło

Nie masz jeszcze konta na tej najlepszej na świecie stronie?! Jakże tak można?!

Załóż je teraz!

Jako zarejestrowany bojownik JM, będziesz miał parę bonusów:

• strona będzie cie witać
  • zmienisz sobie wygląd strony
  • dostaniesz od czasu od nas maila
  • będziesz mógł popisać się na forum
  • będziesz recenzentem i oceniaczem
  • skomentujesz nas szczerze
  • obejrzysz w całości słynną MonsterGalerię, teraz to 151 072 obrazków. I wiem, że zawsze chciałeś ją obejrzeć…
  • włączysz sobie na pełen regulator Szafę Grającą, teraz ponad 66200 pliczków.

Dołącz do nas!

Najnowsze pliki z Szaffy
:: Zakazane strony
:: Krótkie dżołki
- Pożycz stówę.
- Życzę Ci stówy...
* * *
Przekonałem żonę żeby zatrudniła się w CIA. Wreszcie nie będzie mi truła dupy tym, co robiła w pracy.
* * *
Doświadczony szef potrafi na podstawie odgłosów klawiatury określić, w co gra jego podwładny.
* * *
Życie jest jak chemia. Trzeba mieć zasady, bo bez nich masz kwasy.
* * *
- Synku, czemu włączyłeś Google Street View i oglądasz naszą okolicę?
- Wyszedłem pospacerować, mamo.
* * *
Jak te czasy się zmieniają... Kiedyś spędzałem czas na gilgotaniu kobiet, teraz je googluję.
* * *
Na lekcji chemii Jaś oblał się kwasem i dostał szóstkę za aktywność.
* * *
Statystycznie, wegetarianie żyją dłużej. Wy się teraz z nich śmiejecie, a potem taki przyjdzie na wasz grób i zeżre wieńce i wiązanki.
* * *
Pewien komar wleciał kiedyś do mieszkania jehowych. Teraz omija je w odległości co najmniej 10 km.
* * *
- Dlaczego nie ma wirusów na OS X?
- Są, ale płatne.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
:: Rozmowy trollowane
Tomek: No to był szary.
Ania: To nie był szary! To był Ecri!
Tomek: Kochanie, jestem facetem. W mojej bazie jest tylko 16 kolorów i nie ma tam ecri.
Ania: A mleczny?
* * * *
Rachel: bycie żoną informatyka jest prostsze
Rachel: niż bycie informatykiem
Rachel: i żoną....

Twoje ciastko zawierało taką karteczkę:
To ciacho to apel do społeczeństwa.
Gdyby wszystkim głupcom zawiesić dzwonki na szyjach, ludzie mądrzy musieliby nosić watę w uszach.
Groucho Marx
Niedaleko pada elektryk od kombinerek.
śmierć - dolegliwość na którą umiera 100% chorych
:: Polecamy blogi