JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Monster TV
Polecamy w Monster TV
:: Wredne E-kartki
Nie lubisz kogoś? Wyślij mu odpowiednią e-kartkę! Wyślij wredną e-kartkę! ;)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 12891 osób, w tym 1900 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik norbiyoKanada to taki dziwny kraj III
56 128  
262   29  
Pokojowi i totalnie wyluzowani północni sąsiedzi Amerykanów prowadzą proste i nieskomplikowane życie. Śnieg, zima, zimne piwo, hokej, łosie i wrodzona uprzejmość - na to możesz liczyć, jeżeli zawitasz do Kanady!


Kliknij i zobacz więcej!
Mistrzyni makijażu swoimi dziełami potrafi wywołać zawroty głowy
39 627  
178   13  
31-letnia Mimi Choi z Vancouver była przedszkolanką, ale mimo że lubiła swoją pracę czuła, że się w niej nie spełnia. I tak porzuciła zajmowanie się dziećmi, aby w pełni poświęcić się doskonaleniu sztuki malowania twarzy. Efekty jej pasji są powalające, a zbyt długie oglądanie jej zdjęć może doprowadzić do bólu głowy.

Spa, do którego każdy z nas jest już za stary
38 172  
136   14  
Nic tak nie relaksuje i nie pozbawia stresu jak dobry masaż, i dzieci nie są tu wyjątkiem. To z myślą o nich w Perth powstało spa wyłącznie dla maluchów. A rozanielone dzieci są takie słodkie, że internet się w nich zakochał.

Atrakcyjne dziewczyny w okularach przeciwsłonecznych IX
33 308  
199   11  
Zima oficjalnie już się z nami pożegnała. Czas na wiosnę, wraz z którą liczymy na coraz więcej słonecznych dni. Właśnie dlatego warto odkurzać powoli swoje okulary przeciwsłoneczne!


0
W dzisiejszych czasach optymista powinien uczyć się angielskiego, pesymista rosyjskiego, a realista starać się o pozwolenie na broń.
Używasz kompa od lat, a czy kiedykolwiek widziałeś jak w środku wygląda mikroprocesor Intela?
216 195  
1307   109  
Pewien nauczyciel informatyki postanowił pokazać swoim uczniom jak zbudowany jest procesor - padło na starego Intel Pentium III. Dobrał się do niego metodami mało subtelnymi, ale zdjęcia jakie zrobił w szkolnym warsztacie i tak są niesamowite.

#1. Ten niebieski prostokąt to właściwy procesor, reszta to jedynie płytka z wyprowadzeniem połączeń

Jak Sony strzeliło sobie w stopę
334 309  
1775   53  
Sony postanowiło wyjść poza sztywne, korporacyjne ramy i dołączyć do pudełka swoich filmów mały prezent. Prezent miał być oryginalnym gadżetem, ale tym razem wywołał w internecie prawdziwą falę oburzenia. Wiesz, co tam było?

Niesamowite odkrycia, za które nauka powinna podziękować Google Earth
265 977  
829   42  
Mocno zapyziały archeolog starą maczetą toruje sobie drogę przez bezkres amazońskich gęstwin. Po tygodniach poszukiwań wreszcie dotrze do swojego celu - prekolumbijskiej piramidy kryjącej w swych trzewiach tony złotego kruszcu, kilka kryształowych czaszek, wrota do innych wymiarów i tajemniczą, kamienną tablicę z wyżłobionym na niej kluczem do zrozumienia kobiety...


Kto za młodu nie marzył o zostaniu takim dzielnym odkrywcą, awanturnikiem i poszukiwaczem przygód? Dziś możemy zamienić się w Indianę Jonesa bez ruszania dupy sprzed monitora naszych blaszanych pecetów.
Moje życie jest do dupy... znacie tych żenujących ojców?
136 421  
411   62  

#1. Ale sztuczka!

7 rzeczy, które warto wiedzieć na temat stresu
78 164  
183   49  
Stres - nieodłączny towarzysz człowieka XXI wieku - stał się zjawiskiem całkowicie powszechnym. Stresują się wszyscy, począwszy od dorosłych na odpowiedzialnych stanowiskach, a skończywszy na przedszkolakach drżących przed zajęciami z rytmiki. Kolejna moda czy poważny problem?


Obalamy 7 popularnych mitów na temat e-papierosów
82 950  
220   122  
Dzwonek oznajmia koniec lekcji. Drzwi szkoły z hukiem otwierają się, a ze środka wybiega tłum małoletnich żaków. Każdy z nich przyssany jest do podłużnego urządzenia do produkcji parowych obłoczków. "Wapowanie" stało się modne wśród gołowąsów, ale także i obudziło nadzieję wśród palaczy, którzy nie maja wystarczająco twardych jaj, aby raz na zawsze wygrać z nałogiem.

Ostatnie życzenia ludzi przed śmiercią
103 410  
568   62  
O tym, jak kruche bywa życie, przypominają nam historie jak te poniżej.

#1. "Tydzień przed tym, jak zmarł mój dziadek, przemyciłem dla niego do domu opieki piwo, które okazało się być jego ostatnim"

Inne wszechświaty - czy istnieją? Czy żyją wśród nas osoby z takich wszechświatów?
65 343  
300   82  
Istnieją rozmaite teorie opisujące istnienie wszechświatów, które mają być równoległe do naszego. Nawet znani astrofizycy Stephen Hawking i Neil deGrasse Tyson uważają, że jest to możliwe.

Drzewa i bańki

Rosja, jakiej nie zobaczymy na pocztówkach
68 095  
333   22  
To że Rosja jest stanem umysłu wiemy już od dawna. Dziś przyjrzymy się jej nie tylko od strony zabawnych obrazków, ale też takich z życia codziennego, wykonanych przez profesjonalnego fotografa.


Eropak DCXIX -...nie ugryzie?
72 467  
225  
W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o ekstrawaganckich ginekologach, przedstawimy wam minusy zbyt częstego uprawiania seksu oraz pochwalimy się ilością zdobytych kobiet.

Tylko od

Nazwanie partnerki podczas seksu imieniem swojej byłej jest ładnym sposobem przekazania jej, że nawet jak zerwiecie, to o niej nie zapomnisz.

by skijlen


* * * * *

Dziwacy z rosyjskich portali społecznościowych XLVIII - ...na spacerze z różową przyjaciółką
48 726  
159   23  
Dzisiejsza zbieranina śmieszkowych Rosjan zawiera miedzy innymi gościa z lewitującą pizzą, przystojniaka w tulipanach oraz czcigodnego z butelkami...


Kliknij i zobacz więcej!
Suszki na gościnnych występach, czyli opowieści o mumifikacji w Europie
33 690  
226   31  
Owinięty w bandaże faraon wychodzący z grobowca, ziejący klątwą w tę i nazad i polujący na nadobne dziewice to temat mocno już ograny w popkulturze. Dlatego tych delikwentów zostawimy dziś na boku i zajmiemy się mumifikacją na naszym mniej lub bardziej rodzimym podwórku.

Dobry policjant, który bezpiecznie odwiózł pijanego do domu... dzięki czatowi
26 569  
197   32  
Zwykle spotkanie z policją, kiedy jest się w stanie upojenia alkoholowego nie kończy się dobrze i grozi odwiedzinami w niezbyt komfortowym, a bardzo drogim "hotelu". Na szczęście nie wszędzie tak jest, w Cardiff policjant chciał odwieźć chłopaka do domu, ale delikwent nie był w stanie powiedzieć gdzie mieszka.

Tam była stolica światowego cosplayu - najlepsze przebrania z konwentu PAX East w Bostonie
34 255  
137   9  
Od 10 do 12 marca w Bostonie odbywał się skierowany przede wszystkim dla graczy konwent PAX East, na który licznie przybyli cosplayowcy z całych Stanów. Impreza odbyła się na najwyższym poziomie, a przygotowane przez uczestników charakteryzacje były perfekcyjne, o czym sami się przekonacie.

Dziewczyny w seksownej bieliźnie XXI
66 303  
307   19  
Najmilszy widok z rana.

Prośba o przeróbkę zdjęcia na 4chanie
421 575  
3034   42  
Zdjęcie, które zrobiła sobie ta dziewczyna byłoby niemal idealne, gdyby nie wstrętny motocyklista, który  ośmielił się pokazać w tylnej szybie. Na szczęście internet jest pełen pomocnych ludzi, na których zawsze możemy liczyć!


Z archiwów JM


Monster Galeria: Popiersie Cristiano Ronaldo na lotnisku na Maderze
Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Zakazane strony