Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 5721 osób, w tym 1072 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik k911914Rodzaje warszawskich kierowców
26 035  
16   14  

Jeśli wybierasz się do stolycy jedną z polskich "autostrad" to warto się dobrze przygotować na to, co może Cię tam spotkać. A mogą to być na przykład niespotykane nigdzie indziej skoczki, tramawajarze czy wizażystki oraz inne typy kierowców.

Wejdź do Monster Galerii!SKOCZKI
- wyróżnia ich technika polegająca na zmianie pasa ruchu co najmniej raz na odcinku pięćdziesięciu przejechanych metrów przy utrzymywaniu maksymalnej prędkości. Wybór pasa zależy od aktualnej sytuacji na drodze. Mistrzowie tego typu jazdy mogą się poszczycić osiągnięciem celu szybciej o ponad pół minuty od innych kierowców pokonujących np. trasę Ursynów - Bielany. Rekord ten został odnotowany w godzinach szczytu, bowiem poza szczytem różnica potrafi przekraczać minutę.

CICHOCIEMNI, których można nazwać również ENERGOOSZCZĘDNYMI - ten styl jazdy umożliwia kierującemu samochodem absolutne skoncentrowanie się na obsłudze kierownicy i przekładni zmiany biegów. Dłonie tego typu kierowców nie są absorbowane tak zbędną czynnością, jak uruchamianie
włącznika kierunkowskazów. Dodatkowym efektem wspomnianego stylu jest dostarczanie innym użytkownikom drogi zwiększonej dawki emocji.Szczególnie ma to miejsce przy raptownym skręcie w przecznicę lub nagłej zmianie pasa przez "energooszczędnego", czemu towarzyszy pełne ekspresji trąbienie innych kierowców.

PCHACZE - bardzo "dydaktyczna" technika jazdy, pozwalająca eliminować z lewego pasa ruchu tych kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość tylko o 20-30 km na godzinę, a więc absolutnie nie spełniają warszawskich norm. Jazda tą techniką polega na maksymalnie bliskim podjechaniu do zawalidrogi i za pomocą klaksonu, przemiennie z mruganiem długimi światłami, zwróceniu mu uwagi, że ma zjechać lub osiągnąć prędkość dźwięku. Nie ma znaczenia, iż "strofowany" pojazd sygnalizuje zamiar skrętu w lewo, ewentualnie znajduje się w jednopasmowym tunelu. Powołaniem "pchacza" jest totalna walka z zatorami w naszym mieście.

Radny ogłosił się synem Boga
14 876  
4   22  
Wejdź do Monster Galerii!"Głos Szczeciński": Stargardzki radny Jarosław Koziołek pokazał oświadczenie, w którym stwierdza, że "będąc w pełni władz umysłowych jest synem Boga Wszechmogącego, Jedynego i prawdziwego Boga Izraelitów, Polaków oraz wszystkich ludzi dobrej woli".

Jarosław Koziołek poprosił stargardzkiego księdza prałata Henryka Ozgę, aby wspólnie z biskupem diecezji szczecińsko-kamieńskiej potwierdzili jego słowa. Albo im zaprzeczyli. "Za pośrednictwem proboszcza proszę biskupa o opinię w tej sprawie" - mówi Jarosław Koziołek - pisze "Głos Szczeciński".

O szczegółach swej przyszłej działalności radny nie chce na razie rozmawiać. Jak mówi, musi poczekać na odpowiedź biskupa i upewnić się, że ma dobrą duszę.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Zabezpieczenie antykradzieżowe
44 804  
24   20  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej 2004 Edition.

Kilka słów o dzisiejszej definicji:
Wszyscy posiadacze wspaniałych błyszczących samochodzików szukają idealnego rozwiązania antykradzieżowego. Kupują za grube pieniądze blokady na skrzynię biegów, na kierownicę, immobillaisery, autoalarmy...
A tymaczasem jest jeden, i chyba w zasadzie jedyny, skuteczny i stosunkowo tani sposób na idealne zabezpiecznie auta przed kradzieżą! Sposób ten prezentuje nasza, jak zwykle niezawodna Wielka Encyklopedia Obrazkowa.

A dzisiaj...

Definicja zwrotu: "Zabezpieczenie antykradzieżowe"
UWAGA! HASŁO TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!
Makatkowe mądrości kuchenne
22 723  
159   17  
Wejdź do Monster Galerii!Do ewentualnego haftowania na makatkach w długie zimowe wieczory jak znalazł:

1. Zabałaganiona kuchnia to szczęśliwa kuchnia, czysta kuchnia jest deliryczna.

2. Żaden mąż nie został zastrzelony podczas zmywania naczyń.

3. Mąż to ktoś, kto wynosząc śmieci sprawia wrażenie, że posprzątał cały dom.

4. Zrównoważona dieta to ciasteczko w każdej ręce.

5. .Błogosławieni, którzy śmieją się z siebie bo mają nieustające źródło radości.

6..Czysty dom to świadectwo niewłaściwie spędzonego życia.

7. Utrzymuj kuchnię w czystości - jadaj poza domem
- Jak nazywa się system sprawdzający kto ci wypił piwo?
- BroVar
Słownik terminów lotniskowych
29 015  
155   10  
Wejdź do Monster Galerii!Jeśli wybierasz się gdzieś samolotem przeczytaj uważnie. Podróżującym liniami lotniczymi wydaje się, że wiedzą co jest co. Tylko się wydaje...

PASAŻER – zwierzę stadne o zróżnicowanej inteligencji, zwykle spotykane w parach lub małych grupach. Kiedy czuje się niepewnie łatwo staje się nerwowe i napastliwe.  Przestraszone lub zagubione zbijają się w stada zwane „kolejkami”. „Kolejka” nie charakteryzuje się jednym ustalonym wzorcem i tworzy się w miejscach zupełnie przypadkowych.

NIEZNANY
– każdy pasażer dostarczony przez biuro podróży 

ZASOBNY – takich pasażerów zwykle identyfikuje się po tym, że zajmują miejsce w pierwszej klasie oraz noszą mundury pilotów lub personelu pokładowego. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona pasażerów nie należących do omawianego gatunku przed poznaniem całej prawdy o tym jak wygląda podróż w sekcji oznaczonej tabliczką „Klasa I”
Autentyki XXIII - hydraulik, herbatka do mieczy i mięso na komisariacie
22 341  
9   18  

Fotele ustawione?? Popcorn pod ręką?? Browar w dłoni?? No to wygodnie się rozsiąść i zaczynamy: "Autentyki z życia wyznawców JM odcinek 23". Pod żadnym pozorem nie zmieniać kanału!!!!

Massive czujnym swoim okiem dał dowód, że telewizja jednak nie zawsze kłamie. Przy okazji potwierdzając starą prawdę - "małe jest piękne". A że piękne nie zawsze jest inteligentne to już zupełnie inna sprawa...

Przeczesując wczoraj kanały TV (w poszukiwaniu czegoś, czegokolwiek, wszystko jedno czego) dotarłem do czegoś co nazywa się Fashion TV. Tam jak się okazało leci taki reality show pod nazwą "Model Flat" czy jakoś podobnie. Zatrzymałem się na chwilkę, bo akurat pojawiła się nowa dziewczyna wśród chyba stałych mieszkanek. Zaczęła się rozpakowywać i wyciągnęła szarfę z napisem "Miss Romania..." nie zauważyłem, z którego roku. Prawie wszystkie się na nią natychmiast rzuciły i wpadły w niekłamany zachwyt. Klasyczne modelskie "wow!", "fantastic!" itp. Jedna natomiast, bardziej czujna od innych, zadała podstawowe pytanie:
- What’s that?
Na co usłyszała:
- I was Miss Romania.
To wyjaśnienie nie było prawdopodobnie zadowalające, ponieważ padło następne pytanie:
- So, you live in Roma, yes????

Zorgl spotyka się w pracy z hydraulikiem-szamanem, zwanym potocznie Gromosławem bądź Gromkiem... Cóż to za mężczyzna - niewiasty mdleją, panowie zgrzytają zębami...

Dziś rano w jednym z magazynów w firmie, w której pracuję pękła rura CO...
Zawezwaliśmy czym prędzej nadwornego magika, hydrauliko-elektryka, pana Gromosława.
Pan Gromosław przyszedł, stanął przed rzeczoną rurą i .... stoi.
Zdenerwowałem się delikatnie, bo już pół magazynu pod wodą, lecz by nie urazić honoru fachowca zwracam się dyskretnie do stojącego obok kolegi:
- Karol powiedz mi, czemu ten Gromek tak stoi i tyko w nosie dłubie...?
- Nie wiesz? - szepcze Karol - Poxilina...

Dzień pod skocznią - fotoreportaż
16 188  
6   24  
Archiwum krótkich - ksiądz, student oraz mechnik Formuły 1
16 323  
5   1  
Ksiądz (definicja) - człowiek, do którego wszyscy mówią "ojcze", za wyjątkiem własnych dzieci, które mówią "wujku".

* * *

- Dlaczego student jest podobny do psa?
- Bo jak mu się zada jakieś pytanie, to tak mądrze patrzy...

* * *

- No i co z tym autem? - pyta się szefa zakładu naprawczego właściciel samochodu.
Wielopak weekendowy XXXVIII
23 779  
12   21  
Niestety, to już prawdopodobnie ostatni wielopak weekendowy na JM. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie dalej go kontynuować... A wszystko przez hakerów. Ale o tym na końcu... A narazie do dna!

Dziecko wychodzi ze szkoły.
Koło niego podjeżdża samochód w którym siedzi tylko jeden samotny facet. Krzyczy do dziecka:
- Wsiadasz?
- Nie!
- No chodź...mam cukierki....
- Nie!
- Hej, mam cukierki i czekoladę! Wsiadaj!
- Nie, nie wsiądę!
- Jeżeli wsiądziesz będę dla ciebie bardzo miły!
- Nie!
- Ok, jeżeli wsiądziesz dostaniesz bilet do kina...
- Nie!
- Do cholery! To czego w końcu chcesz!
- Tato, mówiłem ci setki razy żebyś po mnie do szkoły nie przyjeżdżał Ładą!

by Nathalie

* * * * *

Gdy wujek Joe przyjechał na weekend, mały Jimmy wpadł w zachwyt, że jego wielki bohater będzie dzielił z nim łóżko.
Zaraz po zgaszeniu światła Jimmy o czymś sobie przypomniał.
- Oj - wykrzyknął - O mało co zapomniałem!
Wyskoczył z łóżka i klęknął obok. Nie chcąc dawać złego przykładu, wujek Joe wylazł z łóżka i uklęknął po drugiej stronie.
- O rany - szepnął Jimmy z nabożnym lękiem - dostanie ci się, kiedy mama jutro się dowie. Nocnik jest z tej strony.

by Charakterek

* * * * *
Jay Leno Show - gadki wybrane I
21 107  
7   19  
Wejdź do Monster Galerii!Człowieka widocznego na zdjęciu obok chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Bez zbędnych wstępów więc... Z tego się śmieje Ameryka: 

Czy ktoś wie, dlaczego Bóg dał Trzem Królom gwiazdę, za którą mieli podążać? Bo Bóg wiedział, że skoro to mężczyźni, to nie zatrzymają się, żeby zapytać o drogę.

Wiecie, że nie piję, więc w sylwestra zwykle robię za kierowcę. Wiecie, jak można się dobrze bawić, kiedy na imprezie jest się kierowcą? Na koniec wieczoru porozwozić ludzi do obcych domów. „No idź, Bob! Ucałuj ode mnie żonę!”

Za około 20 minut obydwie wskazówki (ang. „hands”, tj. również „ręce”) znajdą się na 12. Ale już dość o Michaelu Jacksonie.

Cóż to za niezwykły rok. Pozbyliśmy się szalonego dyktatora, a mamy za to szaloną krowę. Powiem wam, co trzeba by zrobić. Usmażyć stek z szalonej krowy i dać go Saddamowi Husajnowi.

Badacze są teraz zdania, że ta wściekła krowa była znacznie starsza, niż początkowo sądzono. Prawdę mówiąc teraz przypuszczają, że nie była wściekła, tylko zwyczajnie zrzędliwa.
Co robić podczas nudnego kazania
24 363  
16   44  
Wedź do Monster Galerii!Jeśli kazania nie wygłasza Wielebny Joe Monster to ono musi być nudne! Co wtedy robić żeby nie zasnąć? Oto kilka niezawodnych sposobów:

1. Wyślij do organisty kartkę z zapytaniem, czy gra piosenki na życzenie.

2. Spoliczkuj swojego sąsiada. Jeżeli nie nastawi drugiego policzka podnieś rękę i powiedz o tym księdzu.

3. Zaprezentuj, jak dostać się na balkon bez używania schodów.

4. Usiądź w ostatnim rzędzie i wypuść całą garść kulek pod przednie ławki. Po mszy przyznaj sobie 10 punktów za każdą osobę, która się przewróci.

5. Używając kościelnych ulotek, zaprojektuj, przetestuj, a później zmodyfikuj nowy samolot.

6. Zaczynając od tyłu kościoła staraj się przeczołgać pod ławkami, tak by nikt Cię nie zauważył.
Jak w 30 minut doprowadzić dom do porządku
39 208  
243   23  
Wejdź do Monster Galerii!!Za pół godziny masz gości a w domu burdel na kółkach. CO ROBIĆ? Panie i panowie oto pierwsza "Lekcja sprzątania dla normalnych ludzi".  15 kroków ku czystemu domowi.

KROK 1 - ZAMKNIJ DRZWI NA KLUCZ 
Jeżeli pokoju nie da się doprowadzić do porządku w 30 dni, a co dopiero w 30 minut, zastosuj metodę zamkniętych drzwi.
UWAGA: Nie należy stosować tego pomysłu w stosunku do łazienki.
Czas: 2 sekundy

KROK 2 - TAŚMA SAMOKLEJĄCA
W każdym domu powinno jej być pod dostatkiem. Jest nie tylko przydatna przy usuwaniu awarii hydraulicznych, ale doskonale nadaje się do naprawy podartych zasłon, obrusów, ubrań. No, do wszystkiego.
Szybko, łatwo i przyjemnie.
Czas: 2-3 minuty

KROK 3 - PIEKARNIK
Elvis versus Godzilla
12 037  
6   6  
ELVIS VERSUS GODZILLA -- ROZDZIELENI PRZY NARODZINACH?

Nick
Godzilla: Król Potworów
Elvis: Król Rock n’ Rolla

Rozpoczęcie kariery
Godzilla: 1954
Elvis: 1954

Gatunek
Godzilla: Gigantyczna jaszczurka
Elvis: Gigantyczny (pod koniec) lew salonowy

Stosunki społeczne
Godzilla: Powiązania z potworami
Elvis: Miał Michaela Jacksona za zięcia

Znane walki z owadami
Godzilla: Walczył z gigantyczną gąsienicą - Mothra
Elvis: Rywalizował z The Beatles

Pamiętaj o przepisach BHP!
22 422  
5   21  

Poniższe ostrzeżenie nadesłał nam Polski Instytut Pracy Przy Komputerze, zaalarmowany licznymi przypadkami łamania przepisów BHP. W trosce o Wasze zdrowie przekazujemy ich prośbę i prosimy o zastosowanie się do niej.


Uwaga! Nieuważne korzystanie z myszki komputerowej może skończyć się tragicznie!


Jeśli klikniesz na czytaj dalej zobaczysz pewną osobę. Potraktowała ona myszkę, jako nieznaczący, niewielki, szary przedmiot ignorując jego zabójcze zdolności. Kiedy lekkomyślnie uznała przepisy BHP za bzdurę, stało się to najgorsze. Myszka zaatakowała ją, pozbawiając zupełnie kończyn górnych - dłoni aż do ramion. Plakat jest drastyczny, ale uważamy że powinieneś go zobaczyć bo dość już ofiar.

Zdesperowana żona komputeroholika
30 045  
282   13  
Wejdź do Monster Galerii!To mini opowiadanie ukazuje do czego jest zdolna zaniedbywana i zdesperowana żona komputeroholika oraz jaki wpływ ten heroiczny czyn wywiera na jej dalsze życie...

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Case komputera wyrzuciła przez okno a drukarkę utopiła w wannie.

Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego, nic niepodejrzewającego, śpiącego męża, o którym była przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość...
Sekretne pamiętniki Bractwa Pierścienia VIII
23 270  
6   7  
Wejdź do Galerii: Filmoteka!Następne odcinki już wkrótce, a dziś:
"Niedostępne zapiski Sarumana Białego"

Dzień pierwszy:

Jestem znudzony. W całym Isengardzie wyłączyli kablówkę. Nie mam nic do roboty, tylko pisanie chamskich listów do Radagasta Brązowego i Manfreda Lekko Beżowego.

Może później wejrzę w kulę...

Dzień drugi:

Poznałem miłego gościa prze kulę. Wydaje się, że mnie lubi i to nie tylko dlatego, że jestem najpotężniejszym czarodziejem w Śródziemiu! Ciekawe jak wygląda...

Dzień trzeci:

Z sesji RPG: Ostatnie słowa przed śmiercią
29 007  
22   18  
Wejdź do Monster Galerii!W grach RPG, tuż przed "śmiercią", przeciętny statystyczny gracz zazwyczaj coś mówi. Czasami mówi nieprzeciętnie... ;)

- Stefan daj spokój ja tylko żartowałem

- Po co Ci ten pentagram?

- Mam magiczną zbroję..

- Czy mi się wydaje czy właśnie przeleciała nad nami 100-metrowa cysterna?

- Spluwam mu prosto w twarz

- Poddaje się

- Wcale się z ciebie nie śmiałem
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Zła wróżba
54 501  
161   17  
Tym hasłem inaugurujemy nowe wydanie Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej 2004! Jeszcze ciepła, prosto z drukarni! Troszkę tylko zachlapana szampanem... ;)

Kilka słów o dzisiejszej definicji:
Niekiedy denerwujemy się czekając na wyjaśnienie jakiejś sprawy, od której być może zależy nasze dalsze życie, a tu, najwyższy, lub coś (w co tam kto wierzy) daje nam znaki, które mówią nam jasno co się stanie w niedalekiej przyszłości. Znaki te, należycie odczytane, mogą nam zaoszczędzić wiele stresów lub ew. dać nam do zrozumienia, że mamy przechlapane. Gdy dowiemy się wcześniej, że mamy przechlapane, może nam to zaoszczędzić conajmniej kilka godzin stresu. Bądźcie więc czujni i, jak mawia Strzelec, zwracajcie uwagę na znaki...

A dzisiaj...

Definicja zwrotu: "Zła wróżba"
Czy poznałeś już Wasilija Czapajewa?
32 301  
10   9  

Jeśli nie to przygotuj się na niespodziankę. Dla tych, co nie lubią ruskich pierogów, a lubią ruskie kawały, towarzysz Jared zebrał przygody niezrównanego żołnierza z panteonu radzieckich gierojów. Doskonała kolekcja komunistyczno-historyczna.

Z encyklopedii WIEM można się dowiedzieć kilku nudnych faktów:

Czapajew Wasilij - (1887-1919), uczestnik rewolucji październikowej. Jako dowódca dywizji brał udział w walkach z obcą interwencją w Rosji (1918-1920). Znany z walk z Czechosłowackim Korpusem Interwencyjnym i oddziałami A.W. Kołczaka. Po przegranej bitwie popełnił samobójstwo, rzucając się do rzeki Ural.

A z Joe Monstera całej prawdy o Czapajewie i jego drużynie nieustraszonych krasnoarmiejców, przekazywanej przez zwykły lud już od kilkudziesięciu lat. Jedziemy!

Do otoczonego przez ,,białych’’ sztabu dywizji dociera furmanka. Wychodzi jej na spotkanie komisarz Furmanow. Powożąca kobieta schodzi z kozła, ściąga chustę i oczom zdumionego komisarza ukazuje się uśmiechnięty Piet’ka.
- Ale się zamaskowałeś! - cmoka z uznaniem Furmanow.
- Ja to jeszcze nic - mówi Piet’ka skromnie - wyprzęgajcie towarzysza dowódcę!

* * * * *

Wzięto do niewoli oficera ,,białych’’ i żeby wymusić od niego zeznania, spito do nieprzytomności. Jednakże oficer ku rozpaczy Czapajewa nic nie mówi.
- Mam pomysł - odzywa się nagle Piet’ka. - Wszystko powie, jak jutro nie damy klina!
- Ależ ty jesteś potworem, Piet’ka... - szepnął z podziwem Czapajew.


Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
- Jak nazywa się system sprawdzający kto ci wypił piwo?
- BroVar
* * *
Kiedy hydraulik płacze, to z jednego oka lecą mu zimne łzy, a z drugiego - gorące.
* * *
Kupiłem mały toporek. Ma działanie antysceptyczne na moją teściową.
* * *
Wydano nową płytę, Opole 2018. Na krążku CDRW.
* * *
Nie ma się co załamywać. Kolumbię to my nosem wciągniemy...
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony