JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 9440 osób, w tym 2219 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik jakubkameleonKtokolwiek widział, ktokolwiek wie...
14 129  
5   15  
W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich lubił hodowlę drobiu. Któregoś jednak dnia ksiedzu zginął kogut. Poczatkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas a koguta nie ma. Ksiadz zmartwił się i doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał:
- Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia.

(W tym miejscu należy wyjaśnic, że po angielsku słowo cock znaczy kogut, ale może tez oznaczać męskiego członka).
Władca pierścieni - inne wersje
14 645  
5   8  
W ramach poszukiwań materiałów do numeru o "Władcy pierścieni" odkryliśmy w Esensji (z której pochodzi ten tekst - przyp. JM), że Peter Jackson nie jest wcale jednym z niewielu reżyserów, którzy brali pod uwagę ekranizację trylogii Tolkiena. Potencjalnych projektów krążyło w różnych momentach dosłownie dziesiątki. Oczywiście część materiałów jest dzisiaj dla osób postronnych zupełnie nie do zdobycia, jednak wykorzystując nasze kontakty, dotarliśmy do szeregu ciekawych informacji na temat innych zrealizowanych (ale nie ujawnionych szerszej publiczności) i niezrealizowanych ekranizacji "Władcy pierścieni". Niniejszym dzielimy się nimi z czytelnikami - oto alternatywne wersje opowieści Tolkiena, realizowane lub planowane niejednokrotnie przez największe postacie współczesnego kina.

Martin Scorsese:
Frywolny tort weselny
17 612  
6   8  
Hmmm... Jeżeli kiedyś przyjdzie na mnie pora to zamówię właśnie taki... Gdy wjedzie na salę, zrobię zdjęcie gościom weselnym i wyślę do wydawców encyklopedii, żeby umieścili przy haśle: "KONSTERNACJA". ;)

Casting do BoysBand'u!
14 074  
4   6  
Nuda... Nuda... I jeszcze raz nuda... Postanowiliśmy to przerwać i zająć się show-biznesem! Zamierzamy podbić serca sikających nastolatek i portfele ich rodziców! Niniejszym ogłaszamy casting do jedynego, najwspanialszego BoysBand'u Joe Monster'a !!!

Już to czujesz? Czujesz się na siłach? Przyślij profesjonalnie wykonane zdjęcia i wypełnij poniższą ankietę. Czekamy właśnie na CIEBIE!!! Czekają również sława i pieniądze, o rwących włosy z głów i nie tylko laskach nie wspominając... Ankietę wypełnij jeszcze dzisiaj, dołącz zdjęcia i jeszcze dzisiaj wyślij na adres Redakcji JM!

ANKIETA DLA KANDYDATÓW DO BOYSBAND'U JOE MONSTERA
1. Które z poniższych zdań opisuje twoje dotychczasowe związki z muzyką?

a) Raz dmuchnąłem w szyjkę pustej butelki i udało mi się wydobyć świszczący dźwięk.
b) Grałem na małym plastikowym bębenku do 6 klasy szkoły podstawowej.
c) Moja mama słuchała płyt Elvisa Presleya kiedy byłem dzieckiem.
d) Mój wujek grywa na akordeonie.(w karty)
e) Zawsze chciałem być gwiazdą rocka.
Bycie przesądnym przynosi pecha.
Wyciąg z protokołów policyjno-milicyjnych
19 386  
6   5  
 • "Rano denat pojechał do pracy w hucie.Po pracy wrócil pijany, pobił żonę taboretem zaraz poszedł spać. Nazajutrz żona denata zglosiła na posterunku, że denat nie żyje(...)

 • "Elżbieta T.powiedziała mi ustnie, ze mąż często ją bije, lecz gdyby nawet ją zabił, to i tak nie pójdzie na niego ze skargą na policję"
 • Koń by się uśmiał
  16 612  
  11   10  
  Wchodzi facet do baru zamawia drinka i siada przy stole. Rozgląda się a tam na barze wielki słój z pieniędzmi. Więc się pyta barmana:
  - Panie a po co to?
  - To jest nagroda dla śmiałka, który rozweseli chabetę na zapleczu. Wrzucasz 5 $ i wchodzisz tam.

  Bajki różne, opona i syn Zochy
  6 034  
  3   6  
  BAJKI:
  ......O dziewannie!
  Dzie wanna będę rzygał

  ...o gołębiu:
  Gołem-biustem go zwabiła.

  ...o pociagu animatorów:
  Jedzie pociag a ni ma torów.
  Matura z polskiego 2002
  9 747  
  2   11  
  1. "I'm not a girl, not yet a woman" - odnieś się do słów Britney Spears na przykładzie utworów literackich różnych epok.
  2. Twoje refleksje nad fenomenem telefonii komórkowej w literaturze
  starożytnej i średniowieczu.
  3. Motyw murzyna w literaturze staropolskiej.
  4. Analiza i interpretacja tekstu jednego z wybranych utworów zespołu muzycznego "Metallica".
  5. Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?
  Kochanie a gdzie E.T., spytał psycholog
  9 756  
  3   16  
  Mężczyzna, który wracał wieczorem do domu, został napadnięty przez chuliganów, brutalnie pobity i ograbiony. Leżał na chodniku cały we krwi. Drugą stroną ulicy szedł policjant. Popatrzył na leżącego i poszedł dalej. Po kilku minutach przechodziła grupa skautów, ale także nie zwróciła uwagi na pobitego. Podobnie było z przechodzącymi zakonnicami. Wreszcie pojawił się psycholog. Zobaczył leżącego, przyjrzał mu się i wykrzyknął:
  Papa Mo Bile
  11 371  
  2   8  
  Pewien młody świętoszek z Liverpoolu wybierał się do Watykanu ze swoją mamą, aby zobaczyć Papieża. Chłopiec był nieco zmartwiony, nie wiedząc czy Papież dostrzeże go pośród takiego tłumu ludzi. Jego mama pocieszała go:
  - Nie martw się synu, papież jest wielkim fanem futbolu, więc kupię ci Liverpoolski strój futbolowy, Papież zobaczy czerwony strój i porozmawia z tobą.
  Dziecinnie prosty test IQ
  35 569  
  33   54  
  Po raz kolejny możesz się sprawdzić... Pytania są dziecinnie proste ale musisz w miarę szybko odpowiadać. może coś cię zaskoczy... Na całość masz 5 min. Jest 10 prostych pytań na każde masz 30 sekund... Przedszkolak by sobie poradził... ;) Odpowiedzi notuj sobie na kartce. (NIEZBĘDNE!) Do dzieła!! Która godzina? Pamiętaj 5 minut!!!

  Zaczynaj!

  1) Niektóre miesiące mają 30 dni, niektóre mają 31 dni. A ile jest miesięcy, które mają 28 dni?
  (Zapisz odpowiedź!)
  2) Jeśli lekarz daje ci 3 tabletki i mówi żebyś wziął jedną co pół godziny, to po jakim czasie połkniesz wszystkie?
  (Zapisz odpowiedź!)
  3) Kładziesz się spać o godzinie ósmej a budzik ustawiasz na godzinę 9.00 rano. Ile godzin będziesz spał zanim zadzwoni budzik?
  (Zapisz odpowiedź!)
  Minister Zdrowia ostrzega !!!
  14 701  
  4   10  
  OSTRZEŻENIA ALKOHOLOWE
  Ministerstwo Zdrowia zamierza wprowadzić na butelkach zawierających napoje alkoholowe – podobnie jak na pudełka papierosów – napisy z ostrzeżeniami. Minister rozważa następujące projekty:
  Milioner z metrowym interesem
  13 779  
  6   14  
  Milioner z metrowym interesem dał ogłoszenie, że pierwszej kobiecie, której wsadzi całego da 10 milionów $. Zgłasza się pierwsza, widać na pierwszy rzut oka, że kokota od lat obecna w zawodzie - facet nawet bez gadki zabiera się do roboty, ale wsadził tylko pół, a baba zaczyna panicznie krzyczeć:
  - Proszę wyjąć, pan mnie rozerwie!! Zgłasza się druga, też widać, że przed chwilą wyszła spod latarni; facet zaczyna wkładać. Włożył pół i pyta:
  Picie i palenie a awans w pracy
  7 959  
  1   6  
  Mężczyźni pijący umiarkowane ilości alkoholu mają się lepiej niż abstynenci - twierdzą holenderscy naukowcy. Tym razem nie chodzi jednak o zdrowsze
  nerwy i serce, ale o... wysokość dochodów. Z badań wynika, że mężczyźni sięgający czasem po kieliszek zarabiają średnio 10% więcej niż abstynenci.
  Jak się nazywasz czyli jak się nie spoufalać
  15 808  
  8   6  
  Pewnego dnia menadżer dużego biura zauważył nowego człowieka i kazał mu przyść do jego pokoju.
  - Jak się nazywasz?
  - John - odparł nowy.
  Menadżer się wykrzywił:
  - Słuchaj, nie dociekam gdzie wcześniej robiłeś i w jakiej atmosferze, ale ja nie nazywam nikogo w mojej firmie po imieniu. To rodzi poufałość i może zniszczyc mój autorytet. Zwracam się do pracowników tylko po nazwisku np. Smith , Jones, Baker - i to wszystko. A do mnie mówi się wyłącznie Pan Robertson. Ok..Jeśli wszystko jasne to jakie jest twoje nazwisko?
  Najcieńsze książki świata
  23 581  
  11   19  
  W związku ze spadkiem poziomu czytelnictwa w naszym kraju od dziś uruchamiamy pierwszą polską bibliotekę internetową. Zapraszamy wszystkich do wypożyczania wspaniałych dzieł literatury krajowej i światowej. Aby osoby które już od bardzo dawna nie trzymały w ręku żadnej książki czy książeczki (czekowa się nie liczy!) nie przeżyły szoku, a także ze względu na nasz niewielki budżet, na początek proponujemy możliwość wypożyczenia NAJCIEŃSZYCH KSIĄŻEK ŚWIATA. Większość z nich to w zasadzie same okładki! (W celu założenia karty bibliotecznej prosimy zgłaszać się do Babci Alinki)

  A oto pozycje które są do wypożyczenia z serii NAJCIEŃSZE KSIĄŻKI ŚWIATA:
  "Co mężczyźni wiedzą o kobietach."

  "Co kobiety wiedzą o mężczyznach."

  "Przewodnik po demokracji w krajach arabskich."
  Perły z lamusa
  13 243  
  3   8  
  Facet przychodzi do baru z małą małpką na ramieniu, zamawia drinka i gdy pije to małpka zaczyna skakać po całym barze. Podkrada oliwki z baru i je zjada. Następnie bierze pokrojone cytryny i je również pałaszuje, potem wskakuje na stół bilardowy bierze jedną bilę i ku zdumieniu wszystkich jakoś ją połyka. Barman krzyczy do faceta:
  Mężczyźni są inni niż kobiety
  24 146  
  14   16  
  ZWIĄZKI...
  Po pierwsze - mężczyzna nie używa tego zwrotu. Może nazywać to "romansem", "randką", "chodzeniem", lub w skrajnych przypadkach "tym czasem, kiedy robiliśmy to od czasu do czasu". Kiedy związek się kończy, kobieta płacze, otwiera serce przed przyjaciółką, pisze wiersz zatytułowany "Wszyscy mężczyźni to durnie", a następnie powraca do normalnego życia.
  Mężczyzna ma z tym trochę więcej problemów. Przez pół roku jego "ex" może o nim nawet nie usłyszeć, lecz później o trzeciej nad ranem w nocy z soboty na niedzielę dzwoni on i mówi:
  Jak pędzić bimber
  191 819  
  30   11  
  Wróciłem, szanowny czytelniku, z podróży z zagranicznego kraju, na wschód od nas, w którym napoje wyskokowe są dość popularne, dość wysokoprocentowe, ale przede wszystkim dość tanie. Ktoś mógłby powiedzieć - oto powód dla którego szerzy się alkoholizm! Tanie trunki! A ja mówię NIE! Ponieważ jako libertarianin uważam, że wybór leży po stronie człowieka, a nie rządu, który, nie wiadomo dlaczego, uznaje co jest dobre a co lepsze dla jego poddanych, odszukałem prawdziwy, działający przepis, który pozwoli nam uwolnić się od okowów biurokratycznego i 'dobrego' niewolnictwa wobec państwowego monopolu spirytusowego. Miej prawdziwą wolność wyboru

  Spis treści:
  1. Wstęp
  1.1. O tym dokumencie
  1.2. Po co pędzić bimber
  1.2. Niebezpieczenstwa
  2. Część teoretyczna
  3. Część praktyczna
  3.1. Robimy zacier
  3.2. Destylacja metodą garnkową
  3.3. Pędzimy na poważnie
  4. Bezpieczeństwo
  5. Podziękowania i pozdrowienia
  6. Reklama niekomercyjna
  Nie-boska ankieta
  10 720  
  2   15  
  Na początek ostrzeżenie! Jest to ankieta nieco frywolna, więc może naruszyć czyjeś poczucie przyzwoitości, wiec zanim sie udasz dalej pomyśl przez chwilę. Dobra, więc wiecie jak jest. Na świecie pełno oszołomów, jedni są fundametalistami, inną żyją nienawiścią do fundamentalistów, z kolei jeszcze inni wybrali drogę antyklerykalizmu. My natomiast zastanowiliśmy się co by się stało, gdyby Bóg był dużo bardziej fizyczny niż jest teraz metafizyczny i w pewnym momencie wymyślił zrobienie na naszą błekitnej planecie ankiety czysto marketingowej, takiego małego badania rynku...

  Bóg chciałby ci podziękować za wiarę i modlitwę. Aby lepiej sprostać twoim potrzebom, prosi cię o poświecenie kilku minut odpowiedzi na poniższe pytania.

  Twoje odpowiedzi będą traktowane jako poufne, nie musisz tez ujawniać swoich personaliów, chyba, że chciałbyś otrzymać osobistą odpowiedz na swoje komentarze i propozycje.

  1.Skąd po raz pierwszy dowiedziałeś(aś) się o Bogu?


  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Bycie przesądnym przynosi pecha.
  * * *
  W Nowym Jorku jest minus 20. A u nas nadal 500+...
  * * *
  U Mariana lekarz nie mógł stwierdzić sklerozy, bo ten podczas wizyty w gabinecie zapomniał języka w gębie.
  * * *
  Jeśli za pierwszym razem ci nie wyjdzie, zrób to tak, jak ci powiedziała.
  * * *
  Jeśli jesz częściej i dłużej śpisz, szybko nabierzesz sił, aby dłużej jeść i częściej spać.
  * * *
  więcej »
  dodaj kawałek »
  Zakazane strony