Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 1106 osób, w tym 112 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik maxsaba99Medyczne opowieści doktora Cornugona VI
35 112  
11   39  
Zobacz więcej!Życzymy wszystkim oby nigdy nie stali się bohaterami opowieści medycznych. Ale poczytać nie zaszkodzi, chociaż dzisiaj coś dla ludzi o mocnych nerwach... ;)

Dziś ciężki poniedziałek po ciężkiej niedzieli. Od rana upał, słoneczko ostre więc w ciągu godziny trzy zatrzymania krążenia, a ja jak zwykle sam. Dobrze że defibrylator działa...

Po drugiej reanimacji (wynik 2:0 dla mnie) jestem już z lekka padnięty, gdy wchodzi pielęgniarka wielokrotnie przełożona a za nią stadko młodych sikorek na stażu. I grzecznie pyta czy stażystki mogą sobie pooglądać co robię. Jak nieopatrznie kiwnąłem głową zostałem z miejsca poproszony o komentowanie tego co robię. To już mi się mniej podobało.

Jak na zamówienie szanownych sikorek parę minut później przytomność stracił kolejny pacjent, o czym powiadomił personel serią wspaniałych drgawek.
Przygody Lorda Winstona Fitzpatricka III
15 038  
1   21  
Jest taki jeden szlachetnie urodzony i dobrze ułożony jegomość. Zwie się on Lord Winston Fitzpatrick III. Zapalony myśliwy i klasyczny bawidamek to mało powiedziane. Nie dane nam było poznać wszystkich epizodów z jego kwiecistego życia, ale tymi kilkoma skłonni jesteśmy sie podzielić.
 
Lord Winston Fitzpatrick III był eleganckim dżentelmenem i prawdziwym angielskim flegmatykiem, a na dodatek zapalonym myśliwym. W sezonie nieomal w każdy weekend przebierał się z garnituru, kamizelki i melonika w strój myśliwski i polował w swych włościach.
Kiedy jednak obowiązki zatrzymywały go w domu, wychodząc na cygaro strzelał dla wprawy do tarczy, zawieszonej w punkcie najdalej oddalonym od cienistej werandy - na płocie, oddzielającym ogród lorda od ogrodu jego rządcy.
Pewnego razu lord strzelał jak zwykle do tarczy, kiedy lokaj zameldował, że żona rządcy przyszła z wizytą. Lord Winston Fitzpatrick III przyjął ją natychmiast.
Kącik kibica III - Żuraw rusza w podróż
17 765  
0   13  
Inne też są sexy...Niecodziennie zdarza się sytuacja, w której polski napastnik odchodzi do mocnego klubu zachodniej ligi. Gdy tylko pojawi się taki temat, Kibice od razu skomentują go we właściwy dla siebie sposób.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, działacze Wisły Kraków wystawili na listę transferową swojego super-snajpera Macieja Żurawskiego. 52-letni napastnik czuje się całkiem dobrze i twierdzi, że zapalenie korzonków które uniemożliwiało mu treningi w tym sezonie już zostało wyleczone. 24.05.2027 Transferowa ofensywa Wisły Kraków Dostrzegli to menadżerowie liczących się klubów i podobno wpłynęło już kilka atrakcyjnych ofert transferu definitywnego lub wypożyczenia zawodnika. Po 3 Euro są gotowi zapłacić Huragan Prabuty, Grzmot Karłów i Inter Rżąka Dolna. Tylko 2 Euro oferuje Kosmos Bibice, ale planuje wypożyczenie Żurawskiego wyłącznie w celach muzealnych z klauzulą zwrotu w stanie niegorszym niż przy podpisaniu kontraktu.

Sam Żurawski ostrożnie podchodzi do nowych możliwości transferowych:
Bojownicze prawo jazdy
42 334  
34   63  
Chcesz zobaczyć niezłą jazdę?Prawo jazdy każdy może zrobić. Ale nie każdy przeżywa podczas kursu tak atrakcyjne przygody i zdobywa tak specyficzną wiedzę, jak Bojownicy JM.

Zaczynamy skromnie, od ulubionych powiedzonek Panów Instruktorów:

Mój instruktor, ponad 100 kg wagi, za bardzo za mną nie przepadał. Jak nie wykonywałem poleceń, mawiał: "Jak wół pierdzi, to obora słucha!" Czasem dodawał: "Ty trollu! (czyżby bywalec JM?)... No i niezapomniane "Orientuj się na leflektor!"

*****

Mój instruktor, jak ktoś przechodził przed maską (z dala od przejścia dla pieszych)
lubił krzyczeć: "PO PIĘTACH IM!!!"
Szkoda. Nawet nie rozstrzygnęliśmy, czy lepiej nam zagrać z Belgią czy Anglią w 1/8 finału...
ICBO LXXI - czworzył się i pięciorzył...
20 840  
2   39  
Bezpiecznie klikaj...To macie megadawkę onetowców. Szaleją jak zawsze i śmieszni są jak zawsze. Co tu dużo gadać? To trzeba przeczytać.

- Propozycje następnych sequeli! Pasja 2 - Jezus wraca i pokazuje, kto tu rządzi, Gandhi 2 - koniec z polityką łagodnego oporu i niestosowania przemocy, Hamlet 2.

- Titanic 2 - Zemsta Leonardo.

- Predator 1/2 - dzieciństwo, pierwszy pocałunek, fascynacja fryzjerstwem itd.

- Chłopaki nie płaczą II - już daaawno powinien być. Laska znajduje bunkry nad morzem, Grucha wychodzi z więzienia i zostaje rastfarianinem. Brat bliźniak Freda mści się, a Bolec zostaje menadżerem Dody.

- A ja proponuję Miś 2 Ochódzki poznał Ałganowa i musi wyjechać do USA, ale Kulczyk wyrwał mu z paszportu kilka kartek.

- Pan Tadeusz 2: Pogięty Rapier Olbrychskiego

- Psy III - wobec afery z przemytem broni (PsyII) Sejm powołuje Komisję Śledczą, w trakcie, której okazuje się, że Giertych jest ojcem Andżeli. Opinia publiczna jest zbulwersowana, bowiem w ten sposób dowiaduje się, że był on kiedyś księdzem.

- Moda na sukces II.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Zamyślenie
36 569  
7   21  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej 2005 Edition.

Kilka słów o dzisiejszej definicji:

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że idąc i myśląc intensywnie o czymś zderzyłeś się z drzewem lub słupem? A może zdarzyło ci się wdepnąć w kałużę myśląc o niebieskich migdałach? To jest nic... Szczyt zamyślenia poznasz dopiero dzisiaj oglądając poniższą definicję obrazkową.

A dzisiaj...

Definicja słowa: "Zamyślenie"

Otwockowy kącik XII
16 612  
2   29  
A może jednak pojedziesz prosto?Maturzystów z pewnego miasta w województwie warmińsko-mazurskim zapraszamy na lekcję polskiego, fanów kącika - na cotygodniową porcję Otwockowego humoru, a osoby przewrażliwione prosimy o przymknięcie jednego oka. O, tak: ;)

Jak to się mówi "każdy kraj ma taki rząd, na jakiego zasługuje", ale w tym kraju nawet opozycja jest jakaś pop***ona.

* * * * *

Dyskoteka, facet tanczy z blondynką i mówi do niej:
- Chce cię dziś przelecieć.
- Dobrze - odpowiada blondynka.
- Idzemi do mnie czy do ciebie?
- ??? Myślałam że jesteś szybki, a ty gadu-gadu...
Medyczne opowieści doktora Cornugona V
36 440  
15   33  
Zobacz co słychać w Krainie Westchnień!Mamy w gronie bojowniczym lekarzy. I to takich prawdziwych, szpitalnych. A weseli są to ludzie i czasami nasłuchują, co równie weseli pacjenci wygadują. W WC.

Moja dyżurka lekarska jest tak usytuowana, że po drugiej stronie korytarza, dokładnie naprzeciw drzwi (a więc odległość 2.5 metra) znajduje się WC pacjentów. Gdy jest więc cisza, chcąc nie chcąc słyszę odgłosy dochodzące z tego przybytku. 

"Zdrowaś Marioooo, Łaskiś Peeeeełna, Pan z Tobą. Błogosłaaaaaaaawionaś Ty Między Niewiastami, i Błooooooogosławiony Owoc Żywota Twooooooooojego Jezus…."

* * * * * 

"No malutki, postaraj się. No jeszcze ze dwie kropelki, no"

* * * * * 

"A mówiłem Ci że ta kaszanka brzydko pachnie, mówiłem ci ku*wa, a ty nic ty pier**ny obżartuchu.." (pacjent był sam w kiblu)
Oryginalny prezent komunijny
27 191  
2   35  
A zobacz jaki prezent dostał, że się tak krzywi...Okres pierwszych komunii już za nami. Ale mamy opowieść ku przestrodze, która może kogoś uchronić od problemów w przyszłym roku...

Prolog.

Maj, jak wiadomo miesiącem komunij jest; mój znajomy (Jaśkiem zwany), oćcem będąc postanowił pociesze swej płci męskiej zafundować nietuzinkowy prezent komunijny, taki, który pamiętan będzie przez lata całe.
Wpadł na pomysł, iż zamiast roweru/komputera/DVD załatwi synkowi portret, a coby prezent niespodziewanką był, to wykonan miał być na podstawie zdjęcia brzdąca.

Akt I
Eropak XXXVIII - Ona jest pedałem...
43 666  
18  
Tutaj nie klikaj!... własnie się dowiedziałem, że duszem i ciałem, ona jest pedałem... Ooops, to ponoć mam śpiewać 16 lipca, a dziś zapraszam na  Eropaka.


Więzienna cela. Nagle na korytarzu rozlegają się ciężkie kroki, ale tak ciężkie, że kubki na półce zaczęły podskakiwać. W końcu szczęk zamka, drzwi się otwierają i w drzwiach staje Nowy - dwa metry wzrostu, bary jak szafa trzydrzwiowa, no słowem byczysko, że Schwarzenegger to przy nim anemik.
Nowy potoczył mrocznym spojrzeniem po towarzystwie w celi, które lękliwie zbiło się po kątach i głosem dobiegającym jakby z krypty zapytał:
- Geje są?
Wypłoszeni garownicy wypchnęli spomiędzy siebie na środek celi jakiegoś chudzinę.
- Jak masz na imię? - zapytał Nowy.
Ciężka dola serwisanta XX
44 237  
12   41  
Tutaj nie klikaj!Zrobiliście to! Po prostu zrobiliście. Oto XX odsłona ciężkiej doli serwisanta... TAA-DAAM!

Nie drukuje - znaczy działa

Dzwoni moja ulubiona pani z Działu X.
P(ani) - Drukarka się popsuła.
A(dmin) - Co się stało?
P - Drukuje puste kartki...
A - Ciekawe...
Z ciekawości (tylko i wyłącznie) poszedłem sprawdzić. Sprawdzam drukarkę na wszystkie możliwe sposoby, wszystko działa, więc mówię do pani:
A - Drukarka działa normalnie. Kiedy pani drukowała puste kartki?
P - W wordzie, w tym dokumencie.
Otwiera jakiś tam dokument, klika ikonkę drukuj i fiuuuuuu z drukarki wychodzi jedna kartka zadrukowana i kilka pustych...
Gawarit Moskwa! IV
24 502  
6   15  
Szklanki na łańcuchu... A kliknij i zobacz coś lepszego!"Wszystko, czego mi trzeba, to gorący samowar, moskiewski wic i absolutna władza."
(autorstwo przypisywane W.W. Putinowi)

   

Korespondent Pepponienko z agencji TASS donosi:

W odpowiedzi na amerykański serial "Seks w wielkim mieście" Niemcy kręcą film "Wielki seks w małej wiosce".

W najnowszym spisie najbogatszych ludzi Ameryki nie figuruje już Michael
Jackson - na to miejsce wszedł jego adwokat.

Znana jest klątwa Tutenchamona; każdy, kto miał do czynienia z jego mumią,
umierał w dziwnych okolicznościach...
Angielski pacjent - wersja bardzo inna
20 540  
4   14  
Kliknij to wsadzi sobie palca w...Tak to już jest, że czasami w szpitalu psychiatrycznym zamykają zupełnie normalnych ludzi...

Królowa odwiedzała szpital psychiatryczny w środkowej Anglii. Oprowadzono ją
po kilku "bezpiecznych" oddziałach , wypiła herbatę z lekarzami i nadchodził
czas odjazdu. Administrator szpitala eskortuje królową ze swego biura na balkon z którego roztacza się niezwykły widok na ogrody.
- "Wspaniale" - wykrzykuje królowa. - "Te ogrody mogłyby konkurować z moim własnym w Pałacu Buckingham! Ale ja mam dwudziestu ogrodników na pełnym etacie, którzy nie robią nic innego, tylko dbają o krzewy i kwiaty. Te tutaj łatwo dorównują moim."
Administrator wskazuje na czerwony kapelusz podskakujący wśród róż.
Autentyki XCVII - Co mi pan tu napisał?
32 244  
5   36  
Po zeszłotygodniowych pijaństwach (Autentykowych :) ), w tym tygodniu, jako, że ktoś się uparł i odkręcił grzałkę, będzie zimowo. Dla prorodzinnych, dla odmiany, będzie trochę o ojcach. A zresztą... wystarczy tego wstępu. Miłego czytania...

WIĘZIENNA CASABLANCA

Napisy na murach - wiadomo, różne można spotkać. Mniej, lub bardziej entelygentne, z przesłaniem, bądź też nie.
Napisy wyznające wielką miłość do klubu piłkarskiego (popieraną rękoczynami, ale o tychże kiedy indziej), lub też miłość międzyludzką ("Ola z Vc kocha Darka z VIa" czy coś w ten tan).
W małym podkrakowskim mieście, skąd pochodzę i gdzie dożywiam się w weekendy, sentencje życiowe na różnego rodzaju powierzchni, niekoniecznie nawet płaskiej, pojawiają się nader często.
Kolejna sobota, maszeruję dziarskim krokiem na obiadek do domu rodzinnego.
Patrzę - nowe cudo na garażu. Przystaję - czytam.
Łamigłówka na weekend!
52 957  
4   152  
Mamy dla Ciebie bardzo proste zadanie. Wiemy, że jest weekend, że chcesz odpocząć dlatego wybraliśmy coś łatwego.

Za chwilę zobaczysz dwa zdjęcia na których musisz odszukać 10 szczegółów, które je różnią.

Do dzieła! Przygotuj zegarek i kliknij na "czytaj dalej". Mierz czas, bo do tej pory nikomu w redakcji nie udało się to zadanie. Może to Ty okażesz się posiadaczem najbystrzejszego wzroku wśród czytelników JM! Podaj 10 szczegółów i swój czas w komentarzach.

Klikaj! Czas start!
Wielopak weekendowy CXI
37 292  
5  
Jak podają statystyki wielu mężczyzn, jeśli już musi, to chce się żenić między 20-tym a 30-tym czerwca. Ma to swoje uzasadnienie, ale o tym, to już w trakcie 111 (słownie: stojedenastego) Wielopaka.

- Kochasz mnie?
- Tak! A ty mnie również kochasz?
- Jeszcze jak!
- Ale wczoraj wyznałeś miłość Tatianie!
- To był błąd młodości. Zrozumiałem, że kocham tylko ciebie. To jest miłość na całe życie! Wyjdziesz za mnie?
- Muszę pomyśleć... Daj mi czas do namysłu. Spotkajmy się jutro o tej samej porze?
- Nie mogę! Jutro z mamą prosto z przedszkola jadę do cyrku...

by oldbojek

* * * * *

Kolejka w aptece.
Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mówi mu:
- 320 złotych proszę.
Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi mu:
- 340 złotych.
Trzeci podchodzi, aptekarz mówi mu:
Wielka księga zabaw traumatycznych XXV
24 730  
3   36  
Trzaskać tutaj!Część 25 i garść specjalnie do tego celu wyselekcjonowanych historyjek. Tak więc nie przedłużając zbytnio - bawcie się dobrze!

Nie powtarzajmy tego! Nigdy! Osobom o niewypaczonej psychice odradzamy lekturę, pozostałych zapraszamy, im i tak jest wszystko jedno...


ZABAWA Z NOWYM ŁUKIEM

Zrobiłem sobie piękny łuk z gałęzi młodego klonu i sznurka. Za strzały posłużyły wyschnięte łodygi wysokich chwastów (bardzo popularne za domem). Aby strzały dobrze leciały, za grot służyły gwoździe, które bardzo łatwo umieszczało się wyschniętej łodydze (wnętrze było bardzo miękkie).
Kolejnego dnia chciałem pochwalić się sąsiadowi (rok młodszy). Strzeliłem ze dwa razy w powietrze (ciągnął ze 20 metrów w pionie, więc było na co patrzeć). Gdy znudził się pokazem poszedł sobie, a ja chcąc jakoś podsumować pokaz postanowiłem strzelić mu w dupsko.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Grill
46 158  
6   31  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej 2005 Edition.

Kilka słów o dzisiejszej definicji:

Wszyscy znamy i cenimy sport narodowy Polaków. W pełni sezonu grillowego podpowiadamy Wam, jak zaskoczyć rodzinę i znajomych wypaśnym sprzętem przy znikomych wręcz nakładach. Niech sąsiada zeżre zazdrość, podczas gdy Wy będziecie się cieszyć wykwintnym smakiem karkówki czy szaszłyków. Wyjątkowy czerwony sos, dołączony przez producenta GRATIS, zadziwi największych smakoszy i zapewni niezapomniane wrażenia ;)

A dzisiaj...

Definicja słowa: "Grill"
Bojownicze dzienniczki VII
22 871  
4   25  
Czyżby czyżyk klikał?Coraz więcej bojowników sięga po dzienniczki. I przekazuje potomnym co nawywijali. A było co czytać, oj było...

"Uczeń napluł na krzesło na którym następnie usiadł nauczyciel, nie chciał się przyznać prosząc o przeprowadzenie analizy śliny"

* * * * *

"Wydaje dźwięki jak koń po owsie"

* * * * *

"Zbił cukierkiem szybę’’

* * * * *

"Maciej zjadł całego hoddoga podczas lekcji matematyki w Środę Popielcową"

* * * * *

"Posuwa koleżankę na lekcji"

A ja tylko złapałem krzesło na którym siedziała koleżanka i pociągnąłem go kawałek do tyłu...

* * * * *

Na lekcji matmy:
Lansky: Wspomnienia kierownika wesołej budowy XVIII
46 486  
99   48  
Kliknij, żeby wezwać pomoc drogowąWasz ulubiony Kierownik, dziś w wersji "on the road", serwuje wielce pouczającą historię o prawidłowych zasadach w ruchu drogowym - jak zawsze w stylu, przy którym blednie amerykańskie kino. Zatem kanapki na bok, napoje takoż - i do lektury przystąp :)

Było to dawno, dawno temu, tak dawno, że niemalże w okresie prehistorycznym. Czasy to były wspaniałe. Nie dość, że firma płaciła dobrze i regularnie, to na dodatek co pół roku człowiek dostawał kompletnie za friko pastę BHP, mydło i ręcznik, a do tego wymiatający szykiem czerwony mundurek, mający na plecach logo, które można było nosić z dumą, i raz na rok prawdziwe gumiaki.

Naftę co weekend stać było wówczas na iście rakietowe ciągi, po których orbitował nieraz niby Łajka i z równym wdziękiem spadał na ziemię po trzech dobach.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Szkoda. Nawet nie rozstrzygnęliśmy, czy lepiej nam zagrać z Belgią czy Anglią w 1/8 finału...
* * *
- Sara, ty mnie weź wreszcie w końcu wysłuchaj!
- Milcząc?!
* * *
W więzieniach grają w futbol. Piłka ręczna jest zabroniona, źle działa na kraty.
* * *
Papier ścierny 40 - najlepsze lekarstwo na rozwolnienie.
* * *
Gdyby Milik strzelał do Tupaca, to Tupac miałby dzisiaj 47 lat.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony