Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Chcesz oglądać na żywo zgłaszane do moderacji gry?
odwiedź kolejkę moderatorską
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Grach JM
Chcesz porozmawiać z innymi graczami?
 odwiedź Forum Grajdołek
KATALOG

BLACK IV
Klasyczna strzelanka powraca z masą nowości: - tryb "Bullet Time" powraca, - 12 ulepszalnych broni i 5 różnych granatów do odkrycia! - możliwość odkrywania nowych przedmiotów, oraz dopasowywania i ulepszania ich, - 11 typów przeciwników, bossowie, i zakładnicy do uwolnienia,a ... i kupa innych rzeczy.
31 · 2 · 2 dni temu

Magicians
Pewien Iluzjonista pomylił się w jednej ze swych sztuczek i został uwięziony w mrocznych podziemiach. Użyj swych umiejętności w kontroli wielu postaci na raz, żeby unikać niebezpieczeństw i znaleźć wyjście. If you're stuck on a level check out the walkthrough http://goo.gl/2EJlq
21 · 1 · 1 dzień i 16 godzin temu

Mummy's Path
Nie oszukujmy się - życie (nawet po śmierci) łatwe nie jest i Mumia też czasem może stracić głowę... Teraz musi ją odzyskać, zbierając po drodze jak najwięcej diamentów i złote skarabeusze, które odblokowują kolejne poziomy.
27 · 14 dni temu

Cardinal Quest 2
Turowy hack n slash, do wyboru sześć klas postaci, losowo generowane lochy pełne skarbów i potworów. Czego chcieć więcej?
25 · 1 · 1 miesiąc i 6 dni temu

Paint Land
Gra taktyczna, w której trzeba szybko podejmować decyzje. Świat opanowała czarna farba, a Ty musisz przeprowadzić kropelki kolorowej farby do windy, która przerzuci ją do następnego poziomu. Po drodze trzeba zajmować różne instalacje, w których zwiększa się ilość naszych kropelek, a także bronić się przed czarną farbą.
24 · 4 · 7 dni temu

:: Hicior sprzed lat

Adventure Jolly Roger
Wybierz bohatera, i walcz z innymi piratami. Jak? Układając trzy i więcej w linii..
220 · 29 · 2 lata i 13 dni temu

Hero in the Ocean 2
Załoga żółtej łodzi podwodnej ponownie wyrusza na poszukiwanie skarbów w głębinach oceanów. Ale nie o same skarby chodzi, a o przygodę, adrenalinę i parcie naprzód! Pełne zanurzenie!
29 · 5 · 3 dni temu

Frog Fractions
Gra edukacyjna dla małych i dużych, pozwalająca na poznanie ułamków (aczkolwiek nie tylko). No i ma ulepszenia.
22 · 2 · 6 dni temu

Inner Demon
Ruszaj na polowanie Demonie! Opętaj dusze tych marnych ludzików i doprowadź je do zaświatów. Warto zbierać też porozrzucane tu i ówdzie klejnoty.
6 · 1 · 4 dni temu

Invert Selection
Prosta gra logiczna opierająca się na operowaniu na zbiorach wykorzystując właściwości: sumy, różnicy oraz iloczynu. Dodatkowo przyjemna muzyczka.
50 · 11 · 6 dni temu

Escape the Forest
Wybrałeś się na samotną przechadzkę po lesie i nawet nie zwróciłeś uwagi, że zapadł zmierzch. Pora wracać do domu ale okazuje się, że las, do którego zawędrowałeś jest ogrodzony. Czy uda ci się przed nocą odnaleźć wyjście? Gra na 5 minut.
29 · 7 · 5 dni temu

Zombie Riot
Nastąpił atak zombie! Zbierz tych, którzy ocaleli i ustaw z nich linie obronne - każdy ocalony ma swoje specjalne zdolności. Jednak uważaj na umiejętności specjalne zombie! Ulepszaj ocalonych, żeby stawali się coraz silniejsi.
25 · 9 dni temu

Nautilus Escape
Jesteś uwięziony w porzuconej łodzi podwodnej. Pójdziesz na dno, czy uda Ci się znaleźć wyjście?
44 · 10 · 10 dni temu