Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Chcesz oglądać na żywo zgłaszane do moderacji gry?
odwiedź kolejkę moderatorską
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Grach JM
Chcesz porozmawiać z innymi graczami?
 odwiedź Forum Grajdołek
KATALOG

The Power of Love
Historia miłości pewnego rycerza do pewnej księżniczki, na którą nie chce zgodzić się król. Ale rycerz jest nieustępliwy - dobija się do zamku, zbiera kasę i dokupuje coraz lepsze przedmioty, aby w końcu skruszyć mury i złe serce króla, a także zdobyć miłość!
37 · 10 · 1 dzień i 18 godzin temu

Monkey GO Happy Ninjas
Monkey GO Happy Ninjas czyli uciesz małpeczkę tym razem w japońskich klimatach. Do odnalezienia 70 małpek ninja.
103 · 12 · 3 dni temu

Hell Archery 2
Kolejny nudny dzień w Piekle, ale jest na to sposób. Musisz strzelać z łuku do wylatujących z ognia dusz i trafić jak najwięcej z nich - im więcej trafisz, tym więcej kasy zarobisz na ulepszenia! Miłej zabawy!
35 · 4 · 8 dni temu

Escape Plan: Temple
Ktoś Cię porwał i umieścił w świątyni. Czy jesteś wystarczająco inteligentny, aby znaleźć drogę ucieczki?
36 · 13 · 15 dni temu

Catapon
Strzelanie z katapulty w 3D. Celuj tak, żeby rozwalać budowle czarnych wampirów i je też przy okazji. Uważaj, żeby nie skrzywdzić różowych zajączków. Im mniej strzałów wykorzystasz, tym lepszy wynik końcowy.
34 · 11 · 7 dni temu

:: Hicior sprzed lat

Cosmic Clicks
Klikaj na rakietę, żeby zarabiać. Zarabiaj, żeby wydawać na ulepszenia, a na ulepszenia wydawaj, żeby więcej zarabiać i tak do całkowitego ulepszenia... Gra bez większego sensu.
351 · 55 · rok i 1 miesiąc temu

Sword & Spoon
Istnieje legenda o niezwykłym zamku, pełnym jedzenia i pilnowanym przez potężną armię. Jednak jest on ukryty głęboko w nieprzebytej dżungli, i prowadzi do niego tylko jedna ścieżka. Król zabronił ludziom opuszczać mury, więc o ścieżce dawno zapomniano. Nie martwili go jednak Ci, którzy chcieli opuścić miasto, ale to, co czaiło się na zewnątrz... Broń swojego zamku!
26 · 1 · 7 dni temu

Goblin Treasure Hunt
Jesteś goblinem, który kocha skarby. Przed Tobą 2 skrzynie - za każdym razem, jak je uderzysz, wypadają złote monety, za które można kupować liczne ulepszenia! Ponadto z jednej z nich wypadają niecodzienne przedmioty, dzięki którym pokonasz mroczne siły, które chcą ukraść Twoje skarby!
76 · 21 · 8 dni temu

HeliCrane
Wciel się w pilota śmigłowca - dźwigu i pomagaj innym pojazdom osiągnąć cel.
23 · 6 · 9 dni temu

Asgard Story
Asgard, mityczny raj wikingów. Niespodziewanie, nie wiadomo skąd, pojawiły się w nim Orki. Wojownik Edward oraz jego pomocnicy: łucznik i czarodziejka muszą ogarnąć temat i jakoś zakończyć te zwariowaną historię!
32 · 2 · 12 dni temu

B-Lock
Przeprowadź robota bezpiecznie przez wszystkie platformy. Unikaj kolców i pił, wykorzystuj umiejętność przejścia przez ściany.
17 · 1 · 11 dni temu

Play Slime Run Away on Kongregate
Grupka bohaterów gier wybija wszystkie potwory, żeby zbierać kasę i expa. Także bezbronne żelki są na ich celowniku. Żelki jednak postanawiają zwiać, aby uniknąć zagłady - poprowadź ich do wyjścia.
20 · 2 · 10 dni temu

Creepo's Tales 2
Pomóż Pedro w ucieczce przed psychopatycznym leśniczym Masonem. Kolejna prosta gra Point&Click.
27 · 6 · 15 dni temu