Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał zuzik007
Trololo z napisami!
Trololo jest bardzo trudną piosenką, więc oto wersja z napisami
5 · przed dinozaurami
Amnesia Dark Descent - wersja współczesna
Gry Amnesia: Dark Descent nikomu przedstawiać nie muszę. Hit doczekał się kilku klonów oraz odtworzenia w Minecrafcie, ale przyznam, że jak dotąd filmików fanowskich nie widziałam. Oto pierwszy dość zresztą udany. Misją Daniela jest odzyskanie Xboxa pozostawionego w apartamencie byłej dziewczyny. Jego eks nie może się dowiedzieć o tej wizycie. Czy mu się uda?
5 · przed dinozaurami
Destroy Rebuild Until God Shows - If You Think This Song Is About You, It Probably Is (HD Drums)
Świetny cover perkusyjny piosenki Destroy Rebuild Until God Shows pt. If You Think This Song Is About You, It Probably Is
11 · przed dinozaurami
STREET DRUM PROJECT
Grupa fanów zespołu 30 Seconds To Mars z Polski zebrała się, i zrobiła prezent urodzinowy dla jednego z członków zespołu. Polak potrafi!
2 · przed dinozaurami
Dr. Horrible's Sing-Along Blog PL Akt I
Dr. Horrible's Sing-Along Blog to nieco ponad 40-minutowy film podzielony na 3 akty. Scenarzysta Joss Whedon połączył muzykę i parodię superbohaterów co dało zadziwiający efekt. W filmie ogólnie chodzi o to, że czarny charakter - Dr.Horrible stara się o członkowstwo w Złej Lidzie Zła, a co więcej zakochał się w dziewczynie o imieniu Penny i... Sam obejrzyj! (3 302x oglądano na YT)
8 · przed dinozaurami
Piosenka o garniturach - How I Met Your Mother
Barney Stinson śpiewa o swoich garniturach
10 · przed dinozaurami
Rocoo opowiada dowcip
Rocco opowiada dowcip. Z filmu Święci z Bostonu
4 · przed dinozaurami
Paweł Ejzenberg - Iris (Mam Talent)
Ten człowiek pokazał wszystkim ludziom jak należy walczyć w życiu o własne marzenia, szczęście i jak stawiać czoło przeciwnościom losu. Pomimo ciężkiego kalectwa śpiewa wspaniale!
775 · 201 · przed dinozaurami
* Kabaret Skeczów Męczących - Trwam Telegra XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009
Kabaret skeczów męczących w wykonaniu skeczu pt. Trwam Telegra (dłuższa wersja) podczas XV Festiwalu Kabaretowego w Koszalinie w 2009 roku___*_2010-02-14 00:53:31
6 · przed dinozaurami
Hair w Capitolu
Premiera najnowszego przedstawienia wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol zapowiada się bardzo ciekawie i kolorowo. Zobaczcie próbę prasową do spektaklu. (2 734x oglądano na YT)
2 · przed dinozaurami