JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Udomowiona wiewiórka imieniem Alvin
Wiewiórka wiewiórką, podobno wypadała z gniazda gdzieś w okolicach Warszawy, ale powiedźcie lepiej, jak oswoić taką dziewczynę?
133 · 61 · 8 dni temu
Jaś Kapela o czarnym marszu za aborcją
Aborcja powinna być legalna do 100 roku życia po narodzinach
13 dni temu
Najbardziej homofobiczna scena ever
Banshee || Hood vs. The Albino [720p] Viewer Discretion Is Advised. Season 1, Episode 6. I DO NOT OWN ANYTHING IN THIS CLIP. All rights belong to their respective owners. "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use i(…)
4 · 16 dni temu
Jak tworzyć PRZEBOJOWE i chwytliwe akordy (1/2)
Z tego mini-kursu dowiesz się jak tworzyć przebojowe i chwytliwe akordy, takie jak u popularnych producentów i kompozytorów. Wszystko tłumaczę krok po kroku i od totalnych podstaw, tak więc ten poradnik jest dla ciebie nawet jeśli nie miałeś jeszcze kontaktu z teorią muzyki. Zapraszam do oglądania! Link do strony wspomnianej w filmie: https://www.hooktheory.com/theorytab GRUPA (…)
18 dni temu
Historia zapamięta ich jako twórców "dupy w płynie"
Dwaj goście wymyślili i produkują tzw. "Liquid Ass" - czyli wyjątkowo śmierdzący płyn o wiadomym zapachu. Chętnych na produkt nie brakuje. Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny!
23 · 4 · 19 dni temu
Jedziesz sobie spokojnie w Bieszczady, a tu taka niespodzianka na drodze
Oto film dla osób, które często myślą sobie, by rzucić to wszystko i wyjechać. Wyjechać można, tylko trzeba uważać.
221 · 60 · 21 dni temu
Russians "welcome" a column of American soldiers on a road in Poland
This video was recorded by Russian residents of Kaliningrad, returning home from Poland. On the way, they met a column of American servicemen moving towards the Russian border and decided to "greet" them. Jebać w zamian ruskich.
1 · 1 miesiąc i 1 dzień temu
Najszybszy i najdłuższy na świecie tor autobusowy
Tor O-Bahn został otwarty w Adelaide w 1986, cena całego projektu wyniosła 98 000 000 dolarów australijskich. Zasada działania O-Bahnu jest bardzo prosta, sama konstrukcja składa się ze specjalnie zbudowanego, betonowego toru, niewiele szerszego od autobusu. Specjalnie zmodyfikowane autobusy mają zamontowane dodatkowe kółeczko prowadzące, które jest podłączone do przedniej osi. Po (…)
65 · 67 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Prasa do brykietów własnej konstrukcji
Produkcja brykietów z pyłu węglowego, trocin, wiórów i liści. A kup teraz węgiel na Śląsku. Nie ma.
139 · 60 · 1 miesiąc i 4 dni temu
Tank you!
Czołgi mają umiejętność hipnotyzowania ofiary jak gronostaj zająca. Do ostatniej chwili nie można od nich oderwać wzroku.
9 · 1 miesiąc i 4 dni temu