Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wojna_idei
Jak rozmawiać z socjalistą
Jakich argumentów można użyć w rozmowie by przekonać do czegoś wyznawców redystrybucji dóbr? Ben Shapiro o tym jak rozmawiać z socjalistą.
1 · 51 minut temu
Feministka rozmawia z prawosławnym ortodoksem
Sargon of Akkad ze śmiechem komentuje "najlepszy film na świecie", czyli rozmowę feministki z ortodoksyjnym prawosławnym.
4 · 2 dni temu
Debata: Poprawność polityczna i indywidualizm
Fragmenty debaty o poprawności politycznej, indywidualizmie i odpowiedzialności zbiorowej, w której udział wzięli Stephen Fry, Jordan Peterson, Michael Dyson i Michelle Goldberg
8 · 3 dni temu
Tragiczne skutki braku rodziny
Jak dzieci wychowane w patologicznych rodzinach radzą sobie w dorosłym życiu? Cassie Jaye i Erin Pizzey o rozkładzie rodziny w naszej kulturze.
2 · 4 dni temu
Test pianki: Dlaczego nie warto okłamywać dzieci
Jak okłamywanie dzieci może zaszkodzić ich psychice i rozwojowi? Pokazuje to "test pianki", czyli eksperyment psychologiczny ukazujący zdolność dzieci do odłożenia gratyfikacji.
5 dni temu
Krótka rozmowa z socjalistą
Charlie Kirk rozmawia z amerykańskim studentem przedstawiającym się jako libertariański socjalista.
4 · 6 dni temu
Krótki przykład powstawania "fake news"
Opis jednego ze sposobów w jaki zupełnie fałszywe informacje mogą rozpowszechniać się w internecie na przykładzie sytuacji sprzed kilku dni.
3 · 8 dni temu
Ucieczka z Facebooka, hejterzy i faszyści
O podwójnych standardach Facebooka, hejtowaniu w internecie i powszechnej radykalizacji poglądów w Polsce i w Europie. Rozmowa z autorką portalu antyfeministyczna.pl.
1 · 9 dni temu
Fakty biologiczne, których nikt nie chce znać
Czy różnice miedzy kobietą a mężczyzną są na tyle istotne, że mają wpływ na kształt społeczeństwa? Joe Rogan i Jordan B Peterson o nieakceptowaniu oczywistych faktów biologicznych.
300 · 102 · 10 dni temu
Najgorsza prawda o niskiej inteligencji
Dlaczego nawet armia USA nie che przyjmować ludzi o IQ poniżej 83? Jordan B Peterson o najbardziej przerażającej statystyce dotyczącej inteligencji.
3 · 11 dni temu