JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Czym jest Bump Stock i jak działa?
Bump Stock to specjalny uchwyt (na filmie zamontowany do Semi-Automatic AR-15), który sprawia, że bez większych modyfikacji broń pół-automatyczna jest w stanie strzelać ogniem ciągłym. Warto zaznaczyć, że broń automatyczna jest dla cywili praktycznie nielegalna, ale takie modyfikacje już nie.
48 · 15 · 15 dni temu
Poszukiwania kierowcy The Grand Tour trwają
Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May ciągle poszukują nowego kierowcy na miejsce Amerykanina. Jak sobie poradzi kaskader?
48 · 6 · 1 miesiąc i 25 dni temu
Nowa generacja żaglówek - klasa AC75
Jako zwycięzcy ostatniego America's Cup Nowozelandczycy ustalają reguły następnych regat (które odbędą się w 2021 roku w Auckland). Jednym z podstawowych założeń jest rezygnacja z katamaranów i powrót do jednokadłubowców. Nie oznacza to jednak, że zrezygnują z hydropłatów pozwalających płynąć szybciej niż wiatr - i to dosłownie! Oto koncepcja nowego jachtu od Kiwi w klasie AC75!
21 · 32 · 1 miesiąc i 25 dni temu
Na ile sposobów można przeładować shotgun?
Różne sytuacje wymagają różnego sposobu przeładowania broni. Przeładowanie na zawodach jest optymalizowane, by zrobić to jak najprędzej, taktyczne, by cały czas kontrolować teren przed sobą itd.
37 · 10 · 2 miesiące i 10 dni temu
Generowanie liczb losowych z wykorzystaniem lamp lava
Generowanie losowych liczb wydaje się być proste, jednak komputery są do tego zbyt precyzyjne - z natury ich zachowanie powinno być przewidywalne. Jak więc generować liczby absolutnie losowe na wielką skalę?
37 · 19 · 2 miesiące i 10 dni temu
Jak szybko narysować przerywaną linię?
Pamiętacie filmik, na którym profesor Walter Lewin z MIT jednym pociągnięciem ręki błyskawicznie rysuje przerywaną linię? Wygląda to na lata praktyki, ale czy to naprawdę jest tak trudne?
203 · 30 · 3 miesiące i 15 dni temu
Ile potrzeba czasu by opanować trik z kostkami i kubkiem?
Samo ustawienie kostek jedna na drugiej przy pomocy samego kubka to już niezły wyczyn. A ustawienie dwóch takich wież po 5 kostek każda? A ustawienie wież jedna na drugiej?!
1 · 3 miesiące i 15 dni temu
Najpierw masa... dużo masy, a potem można stawać do walki z każdym
Jak wyglądałoby starcie przeciwników ważących odpowiednio 60 i 260 kilogramów? Ano tak.
70 · 49 · 4 miesiące i 10 dni temu
Jak usprawnić grę w lotki?
Powiesili nam w biurze dwie tarcze do lotek. Kim jednak byliby programiści, gdyby nie znaleźli sposobu na usprawnienie tego i owego.
4 miesiące i 21 dni temu
Cyanide & Happiness Shorts - Tata zna lepsze żarty
Młody miał posprzątać pokój, ale tylko żarty mu w głowie. Okazuje się, że ojciec też ma mocny numer w swoim repertuarze.
39 · 19 · 5 miesięcy i 15 dni temu