JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Stary wyga vs cwaniak..flv
(81 164x oglądano na YT)
4 · przed dinozaurami
Dziennikarze Sport.pl vs Mucha! - Walka (od 30s) na antenie
Nie no, daj spokój... Muchy nie zabijesz! - Zobacz pełną dramatycznych momentów walkę ekspertów redakcji Sport.pl z wyjątkowo natrętnym stworzeniem (od 30s).
6 · przed dinozaurami
Film internautów z muzyką CeZika
'13 wcieleń Tomasza M.' to pierwszy krótkometrażowy film stworzony przez polskich internautów. Powstał on z filmów nakręconych telefonem komórkowym, które brały udział w konkursie. Specjalną wersję '13 wcieleń' zmontował i udźwiękowił CeZik. Autorami fragmentów wykorzystanych w filmie są internauci. Więcej o projekcie na http://tomaszm.com (231x oglądano na YT)
przed dinozaurami
Trudna walka z grawitacją
Mężczyzna uwieczniony na zdjęciach przez naszego reportera miał wczoraj we wczesnych godzinach popołudniowych ogromne problemy z pokonaniem grawitacji. Siła ciążenia jakby się na niego uwzięła i usiłowała rzucić na kolana. Przeciwstawiał się jej dzielnie, ale w końcu uległ. Przez chwilę leżał plackiem i zbierał siły. Potem znów stanął (choć jeszcze leżąc) do walki, tym razem, by si(…)
4 · przed dinozaurami
Jazda po łódzku
Wariacka jazda po łódzku Informacje Wariacka jazda po łódzku, filmiki, śmieszne filmiki, śmieszne filmy, filmy, video, wideo
1 · przed dinozaurami
Jazz Bear Highlights
Utah Jazz Bear highlights from throughout the years. For more Utah Jazz videos visit: http://www.benhollberg.com/Site/Utah_Jazz.html (15 103x oglądano na YT)
2 · przed dinozaurami
Jesteś gejem?
Rodzinny mecz hokejowy stał się pretekstem do rozmowy o orientacjach seksualnych. Dyskusja zaniepokoiła ojca...
466 · 161 · przed dinozaurami
NAJWIĘKSZE UPADKI POLAKÓW W HISTORII 1 BIAŁOO-CZERWONII
Polska - Kraj Trzeciego Świata, zadupie Europy. Polskie dzieci najbiedniejsze w Europie! http://tiny.pl/hcgx8 Ubóstwo w Polsce najwyższe w Europie http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ubostwo_w_polsce_143388.html http://fakty.interia.pl/polska/news/mamy-fatalnie-niski-przyrost-naturalny,1137258 Polskie drogi najbardziej niebezpieczne w Europie (rocznie ginie 5tyś osób) http://w(…)
9 · przed dinozaurami
Sprintem po Karpia
Co robi cena z LUDZI
3 · przed dinozaurami
Papuga klnie jak szewc
3-letnia papuga żako , nie tylko mówi, ale i naśladuje różne dźwięki.
7 · przed dinozaurami