Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał usmiech222
Stary wyga vs cwaniak..flv
(81 164x oglądano na YT)
okejki 4 · przed dinozaurami
Dziennikarze Sport.pl vs Mucha! - Walka (od 30s) na antenie
Nie no, daj spokój... Muchy nie zabijesz! - Zobacz pełną dramatycznych momentów walkę ekspertów redakcji Sport.pl z wyjątkowo natrętnym stworzeniem (od 30s).
okejki 6 · przed dinozaurami
Film internautów z muzyką CeZika
'13 wcieleń Tomasza M.' to pierwszy krótkometrażowy film stworzony przez polskich internautów. Powstał on z filmów nakręconych telefonem komórkowym, które brały udział w konkursie. Specjalną wersję '13 wcieleń' zmontował i udźwiękowił CeZik. Autorami fragmentów wykorzystanych w filmie są internauci. Więcej o projekcie na http://tomaszm.com (231x oglądano na YT)
przed dinozaurami
Trudna walka z grawitacją
Mężczyzna uwieczniony na zdjęciach przez naszego reportera miał wczoraj we wczesnych godzinach popołudniowych ogromne problemy z pokonaniem grawitacji. Siła ciążenia jakby się na niego uwzięła i usiłowała rzucić na kolana. Przeciwstawiał się jej dzielnie, ale w końcu uległ. Przez chwilę leżał plackiem i zbierał siły. Potem znów stanął (choć jeszcze leżąc) do walki, tym razem, by si(…)
okejki 4 · przed dinozaurami
Jazda po łódzku
Wariacka jazda po łódzku Informacje Wariacka jazda po łódzku, filmiki, śmieszne filmiki, śmieszne filmy, filmy, video, wideo
okejki 1 · przed dinozaurami
Jazz Bear Highlights
Utah Jazz Bear highlights from throughout the years. For more Utah Jazz videos visit: http://www.benhollberg.com/Site/Utah_Jazz.html (15 103x oglądano na YT)
okejki 2 · przed dinozaurami
Jesteś gejem?
Rodzinny mecz hokejowy stał się pretekstem do rozmowy o orientacjach seksualnych. Dyskusja zaniepokoiła ojca...
okejki 466 · komentarze 161 · przed dinozaurami
NAJWIĘKSZE UPADKI POLAKÓW W HISTORII 1 BIAŁOO-CZERWONII
Polska - Kraj Trzeciego Świata, zadupie Europy. Polskie dzieci najbiedniejsze w Europie! http://tiny.pl/hcgx8 Ubóstwo w Polsce najwyższe w Europie http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ubostwo_w_polsce_143388.html http://fakty.interia.pl/polska/news/mamy-fatalnie-niski-przyrost-naturalny,1137258 Polskie drogi najbardziej niebezpieczne w Europie (rocznie ginie 5tyś osób) http://w(…)
okejki 9 · przed dinozaurami
Sprintem po Karpia
Co robi cena z LUDZI
okejki 3 · przed dinozaurami
Papuga klnie jak szewc
3-letnia papuga żako , nie tylko mówi, ale i naśladuje różne dźwięki.
okejki 7 · przed dinozaurami