Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał tomlord
Co stoi za sukcesem Francji na MŚ?
Francja zdobyła mistrzostwo świata, co nie jest przypadkiem. System szkolenia młodych zawodników oraz integrowania poprzez sport młodzieży z dzielnic imigrantów, pozwoliły trójkolorowym nie tylko na zbudowanie silnej drużyny narodowej, ale także spowodowały, że na ostatnich 4 MŚ najwięcej trenerów i zawodników stanowili Francuzi grający dla innych reprezentacji.
okejki 8 · komentarze 9 · 1 dzień i 1 godzinę temu
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2018
W ostatnią niedzielę byliśmy świadkami fantastycznego wyścigu na torze Silverstone. Były kraksy, kary, sporo wyprzedzania i rozgrywki na strategie, a dzięki neutralizacji mieliśmy również niezwykle emocjonująca końcówkę z bezpośrednią walką w wadze ciężkiej na szczycie Ferrari vs Mercedes. Tutaj krótkie podsumowanie.
okejki 1 · 6 dni temu
Logistyka zespołów Formuły 1
Wyścigu Formuły 1 odbywają się na całym swiecie, a na kolejne tory muszą dotrzeć nie tylko zawodnicy i członkowie zespołów, ale także wiele sprzętu i przede wszystkim bolidy. Jest to wyczyn tym większy, że niejednokrotnie kolejne Grand Prix dzieli w kalendarzu jedynie tydzień, a w świecie rzeczywistym wiele tysięcy kilometrów. Tutaj wyjaśnienie, jak się to wszystko odbywa.
okejki 23 · komentarze 6 · 6 dni temu
Tiry na tory – polski pomysł na transport intermodalny
Polska propozycja na urzeczywistnienie hasła "tiry na tory", która mogłaby sprawdzić się w transporcie towarów po całej Europie i nie tylko.
okejki 143 · komentarze 88 · 6 dni temu
Spojrzenie z zewnątrz na rozwój Polski
Po zniszczeniach wojennych i komunistycznych rządach Polska ciągle się rozwija. Tutaj krótkie podsumowanie tego jak tego dokonaliśmy oczami zewnętrznego obserwatora.
okejki 28 · komentarze 17 · 21 dni temu
Wyzwania geopolityczne Polski
Krótkie spojrzenie na geopolitykę Polski zamieszone na YouTube przez kanał CaspianReport.
22 dni temu
10 ciekawostek na temat Krakowa okiem obcokrajowca
Kanał Wolters World na YouTube przedstawił 10 ciekawostek na temat Krakowa, które mogą się przydać turystom zamierzającym odwiedzić to miasto. Zgadzacie się z tym zestawieniem?
okejki 33 · komentarze 16 · 1 miesiąc i 17 dni temu
Skok na bungee z niespodzianką
Rodzina sprezentowała dziadkowi solidny zastrzyk adrenaliny. Urodzinowy skok na bungee wywołał u mężczyzny znacznie więcej emocji, niż jego ukochani przewidzieli.
okejki 24 · komentarze 16 · 8 miesięcy i 12 dni temu
Wielki pożar w Kuźni Raciborskiej
Skrócona historia największego pożaru jaki miał miejsce w Polsce i Europie Środkowej po II wojnie światowej. Ogień pojawił się 26 sierpnia 1992, a w trwającej 4 dni akcji gaśniczej udział wzięło 26 samolotów Dromader, śmigłowce, ponad 1 000 samochodów pożarniczych, 50 cystern kolejowych oraz czołgi, pługi i spychacze. Zaangażowanych w walkę z ogniem było ponad 10 000 osób. Mater(…)
okejki 2 · 9 miesięcy i 12 godzin temu
Gdy parkowanie statkiem nie wyjdzie jak powinno
10 osób zostało rannych w wypadku, który miał miejsce w porcie Jebel Ali w Dubaju, gdy kontenerowiec uderzył w nabrzeżny dźwig. Zdarzenie miało miejsce podczas cumowania statku firmy CMA CGM, a jego przyczyny są dopiero ustalane.
okejki 3 · rok i 2 miesiące temu