JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA MILICJANTA W DONIECKU
Reportaż z Ukrainy. Jeden dzień z życia dzielnicowego w jednej z dzielnic w Doniecku. Kamera towarzyszy mu od rana do nocy, w domu i w pracy podczas obchodu i wezwań. Jest to pretekst do pokazania warunków, w jakich żyje milicja mieszkańcy Doniecka, gdzie według oficjalnych danych dokonuje się co siódme przestępstwo na Ukrainie. (60 092x oglądano na YT)
1 dzień i 16 godzin temu
JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA KIEROWCY ŚMIECIARKI W KALININGRADZIE
Jeden dzień z życia kierowcy śmieciarki w Kaliningradzie. Reportaż z Kaliningradu o pracowniku miejskich służb oczyszczania. Jest to pretekst by pokazać warunki życia w tym mieście, bo to, co ludzie wyrzucają na śmieci, bardzo dużo mówi o codzienności i poziomie egzystencji. Kamera towarzyszy bohaterowi od rana do wieczora. Jest z nim na wysypisku śmieci, gdzie żerują bezdomni i pr(...)
1 dzień i 16 godzin temu
Top 10 Own Goals - Updated
► Sub now: http://redirect.bundesliga.com/_bwBd World Cup winner Christoph Kramer's own goal against Borussia Dortmund has become a viral hit and it also got us thinking that it was time to update our Top 10 on the subject. So we've saved the best of the classics and added a few new examples of footballing embarrasment. Go on, have a laugh at some of the Bundesliga's most unfortun(...)
3 · 1 dzień i 17 godzin temu
Tak będzie wyglądał festiwal w Opolu w 2017 roku!
Ostatnio bardzo głośno w mediach o tegorocznym opolskim festiwalu. Trochę boimy się o nim pisać, skoro prezes TVP grozi pozwami za podawania nieprawdy. Tym razem dotarliśmy jednak do prawdziwych informacji na temat tego, jak będzie wyglądał ten kultowy festiwal w tym roku. Jako pierwsi publikujemy ten materiał!
344 · 101 · 2 dni temu
Wybory
Film Ireneusza Radzia, Andrzeja Szopińskiego-Wisła i Leona Daniela Roki prod.: 1991 (2 495x oglądano na YT)
3 · 2 dni temu
Krótki wykład o tym, jak alkohol zabija białko
Tak Jan Tadeusz Stanisławski w latach siedemdziesiątych uświadamiał Polaków o zabójczym działaniu alkoholu na nasz organizm. Fragment pochodzi z humorystycznego programu "Zezem".
43 · 13 · 2 dni temu
Rybołów - łowca doskonały
Ciekawostka ornitologiczna - rybołowy i sowy są jedynymi drapieżnikami, których zewnętrzny palec jest odwracalny, co pozwala im chwytać swoją ofiarę dwoma palcami z przodu i dwoma z tyłu.
200 · 31 · 5 dni temu
"Program Meczowy #17: Świt Staroźreby - Unia Iłów (ekspert z Ambasady).
INSTAGRAM: http://instagram.com/kartofliska_pl TWITTER: http://www.twitter.com/kartofliska FACEBOOK: http://www.facebook.com/kartofliska (40 634x oglądano na YT)
1 · 6 dni temu
Top 10 Funniest Moments - 2014/15
► Sub now: http://redirect.bundesliga.com/_bwBd The Bundesliga has an incredible ability, not only to 'wow' with some of the best football in the world, but with some of the most hilarious moments as well. The 2014/15 has been awash with incidents that will make you crease up with laughter. Without any further ado - the Top 10 Funniest Moments from the 2014/15 season. The Offic(...)
7 dni temu
Can Poles Speak Ebonics? [Kult America]
On today's episode of Kult America Marek and I are going to learn Ebonics. Let's see if a European and a white American can manage to speak this charming slang! Follow Blu! Soundcloud.com/theblumantic Facebook.com/blumanticmusic Instagram @theblumantic Twitter @blumantic ★★★ CONTACT ★★★ Merchandise: https://shop.spreadshirt.pl/KultAmerica Facebook: https://www.facebook(...)
7 dni temu