Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Pierwszy mecz KTS Weszło. Spotkali się z drużyną Kartofliska
Ten mecz był epicki pod wieloma względami, ale kto lubi relacje Radzia, nie będzie zawiedziony. Reszta też nie powinna być. Prawie jak w Ekstraklasie.
196 · 14 · 9 dni temu
Odwiedziłem dzielnicę czawistów - Wenezuela
Http://bit.ly/2oLuTuq - SUBSKRYBUJ NAS :] Film, który wspominam, w którym pokazana jest część Cmentarza Południowego w Caracas, gdzie przestępcy zostawiają ciała swoich ofiar: https://www.youtube.com/watch?v=Y8A_-CJW_pg INSTAGRAM: http://instagram.com/bezplanu_czukesky INSTAGRAM KISBEL: https://www.instagram.com/kisbeldelvalle/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/BezPlanu.tv Cz(…)
2 · 11 dni temu
Żużlowy wyścig na rondzie w Lublinie!
Żużel w naszym kraju jest wyjątkowo lubiany, nic więc dziwnego, że takie filmy powstają właśnie tu.
36 · 21 · 14 dni temu
Rene Higuita, jeden z najbardziej ekscentrycznych bramkarzy świata
José René Higuita Zapata to były kolumbijski bramkarz, który otrzymał pseudonim El Loco (Szaleniec). Na boisku naprawdę robił szalone rzeczy, na przykład słynne "scorpion kick".
26 · 18 · 14 dni temu
Ronaldinho wciąż czaruje. W futsalu
Swego czasu to on był "Bogiem futbolu", ale jego czas szybko przeminął. Nie wiem co porabia teraz, ale jeszcze niedawno czarował w Indiach, grając w futsal.
210 · 44 · 14 dni temu
Rozbijające się porsche, czyli kompilacja Zap Koreus n°279
Kompilacja zawiera 94 różnych filmów, a wśród nich m.in. skok z pociągu do rzeki, koncert w ogrodzie i niski przelot balonem nad drogą.
97 · 13 · 14 dni temu
Kaja Kraska z Globstory gościem "12 Rund"
Czy góry pieniędzy otwierają nam morze możliwości do podróżowania?
17 dni temu
NAJGORSZE PYTANIA: Julia Pietrucha: “Dawid Podsiadło mógłby się ode mnie nauczyć angielskiego”
Na dzień przed premierą “Postcards from the Seaside” zapraszamy do obejrzenia materiału, w którym zadaliśmy Julii Pietrusze “Najgorsze pytania”. Artystka wskazuje cechy dowodzące temu, że ukulele to poważny instrument, mówi, czego Dawid Podsiadło mógłby się od niej nauczyć oraz odpowiada na pytanie o to, czego w Dzień Kobiet można życzyć mężczyznom. (54 415x oglądano na YT)
3 · 17 dni temu
PANTHEON | OMana handpan | [4K]
The video was recorded at the magnificent 15th century Czech rock castle Vranov-Pantheon. Played on the amazing OMana F integral handpan (sending our best regards to our dear friends Roman and Anton Reva :) The place is full of very high rock walls and cliffs with many ancient artefacts and statues. At one place we found a statue of a young girl sculptured directly on the rock(…)
1 · 19 dni temu
Gdzie trenują piłkarze QPR ( GOŚĆ - Paweł Wszołek )
PATRONEM ODCINKA JEST - https://www.hexoncars.co.uk/ FACEBOOK - https://www.facebook.com/komissamochodowyhexoncars/ Wybierasz się do Londynu? A może już tu jesteś? Checesz odwiedzić ciekawe miejsca w mieście a nie masz dobrego przewodnika? Napisz na uRbanwLondynie@gmail.com co Ciebie interesuje i co chiałbyś zobaczyć a ja już zajmę się resztą, żebyś zobaczył najlepsze uRban mie(…)
19 dni temu